Lenovo A7010 - Obecná diskuzeKontakty

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
bobisek.ltm
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: ned 27. říj 2013 19:26:51
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010
Mobil 2 / ROM: LG Nexus 4

Kontakty

Příspěvek od bobisek.ltm »

Ahoj,
na mé A7010 se objevil problém se synchronizací kontaktů s účtem Google. U ostatních aplikaci (Keep, Kalendář) funguje vše v pohodě. Nepomohlo ani tovární nastavení. Synchronizovala se tak polovina kontaktů, bez fotek a tím vše skončilo. Když v nastavení vynutím synchronizaci, tak se tváří, že proběhla, ale výsledek se nedostavil. Nemá někdo obdobnou zkušenost a případně radu co s tím? Díky.
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Kontakty

Příspěvek od Vojta_L »

Můžu poprosit o číslo sestavení? Od kdy se problém projevuje? Všechny aplikace jsou aktuální, žádná systémová není zablokovaná?
Uživatelský avatar
bobisek.ltm
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: ned 27. říj 2013 19:26:51
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010
Mobil 2 / ROM: LG Nexus 4

Re: Kontakty

Příspěvek od bobisek.ltm »

Číslo sestavení je A7010a48_S232_161227_ROW. Synchronizace se nepovedla ani po čistém továrním nastavení, kdy bylo všechno puštěno. Kdy problém přesně nastal nevím, ale s ohledem na to kolik kontaktů nebylo synchronizováno s účtem Google, když jsem na to přišel, tak určitě neběžela tak 2-3 týdny. Vyzkoušel jsem to i na starém telefonu Nexus 4 a tam proběhlo vše OK a kontakty se přenesli do telefonu všechny. Telefon pravidelně aktualizuji.
Uživatelský avatar
bobisek.ltm
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: ned 27. říj 2013 19:26:51
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010
Mobil 2 / ROM: LG Nexus 4

Re: Kontakty

Příspěvek od bobisek.ltm »

Dnes jsem provedl pokus. Na PC jsem si v kontaktech vytvořil novou skupinu a přesunul do ní pár kontaktů. Tato nová skupina se mě pak v telefonu vytvořila, ale kontakty se opět nesynchronizovaly. Už fakt nevím.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Kontakty

Příspěvek od LivArt »

Zkus nahodit přímo Google Kontakty.
Uživatelský avatar
bobisek.ltm
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: ned 27. říj 2013 19:26:51
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010
Mobil 2 / ROM: LG Nexus 4

Re: Kontakty

Příspěvek od bobisek.ltm »

To už mě také napadlo, dokonce jsem zkoušel povolit přístup ke kontaktům jen jí. Odhlásit účet Google a znovu se přihlásit, výsledek je pořád stejný. Skupiny se synchronizují správně a nahraje se jen 1/4 kontaktů a bez fotek. Je to jako když něco po chvilce zablokuje synchronizaci a nestáhne se všechno. Nevím, ale co, už jsem prolezl celý telefon. Navíc jsem ho 2x hodil do továrního nastavení, nenechal ani obnovit aplikace, ale jel jsem všechno na čisto.
Uživatelský avatar
bobisek.ltm
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: ned 27. říj 2013 19:26:51
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010
Mobil 2 / ROM: LG Nexus 4

Re: Kontakty

Příspěvek od bobisek.ltm »

Problém odstraněn ... před cca 15 minutami se spustila dlouhá synchronizace kontaktů a vše se nahrálo jak mělo. Takže asi problém někde na straně Googlu, můj dojem ;) .
Uživatelský avatar
bobisek.ltm
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: ned 27. říj 2013 19:26:51
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010
Mobil 2 / ROM: LG Nexus 4

Re: Kontakty

Příspěvek od bobisek.ltm »

Tak původní nadšení vyprchalo. Kontakty, jek jsem psal, se skutečně synchronizovaly k momentálnímu stavu na účtu Google, ale žádné další změny se už nesynchronizují z účtu do telefonu, ani obráceně. :facepalm:
Odpovědět

Zpět na „Lenovo A7010 - Obecná diskuze“