Ulefone Power - Obecná diskuzeKvalita GPS na Ulefone Power

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
-Romik-
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: pát 29. led 2016 7:11:04
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Tablet: Lenovo Idea Tab 2

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od -Romik- »

Telefon se mi uz dostal do ruky z Ciny s Androidem 6, navic 2 mesice to makalo bez problemu, zadny update firmwaru neprobehl, je tam ze zari 2016
HonzaSk
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: stř 08. led 2014 14:59:23
Typ mobilu / ROM: Oukitel K6000 Plus
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power, Elephone P7000, Lenovo P780

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od HonzaSk »

Asi bych ted zkusil provest aktualizaci na prosincovou verzi, jestli ani ta nepomuze, tak je to zraly na reklamaci .. ja mam mobil z cervence a zatim, tuk tuk, vsechno slape.
-Romik-
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: pát 29. led 2016 7:11:04
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Tablet: Lenovo Idea Tab 2

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od -Romik- »

Tu mi to zatim nenabizi oficialne, pise ze mam nejnovejsi verzi
lilbg
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. bře 2016 18:35:44
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Mobil 2 / ROM: Lenovo P780

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od lilbg »

Dal jsem teď čistou instalaci prosincové verze a zatím se GPS tváří v pohodě, za chvíli to vyzkouším po cestě do Brna
-Romik-
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: pát 29. led 2016 7:11:04
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Tablet: Lenovo Idea Tab 2

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od -Romik- »

ok, tak dej vědět.
To je oficial, viď?
Měl bys link?Telefon mi jí neumožní stahnout, asi bych jí tam musel dát přes flashtools
lilbg
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. bře 2016 18:35:44
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Mobil 2 / ROM: Lenovo P780

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od lilbg »

Je přímo na ofik strankach, link bohužel nemám :(
Každopádně změna víceméně žádná..
První fix asi 20minut jízdy, pak jsem šel do kufru pro navigaci a během toho se chytla, druhej pokus cca tři minuty, ale přesnost nic moc, není to dobrý, možná bude fakt HW problém. Telefon teď musím dát na reklamaci skrz nefungující Horní část dotykové vrstvy, ale nevím, jestli připsat i GPS, nebo si ji nechat na další reklamaci..
lilbg
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. bře 2016 18:35:44
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Mobil 2 / ROM: Lenovo P780

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od lilbg »

Dnes zase úplně v pohodě okamžitý fix ve městě.. není normální ten přístroj :D
-Romik-
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: pát 29. led 2016 7:11:04
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Tablet: Lenovo Idea Tab 2

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od -Romik- »

Zkousel si vypinat 4g, pripadne na rezim letadlo?
Tak to koukam pro me ta aktualizace nema ani cenu...
lilbg
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. bře 2016 18:35:44
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Mobil 2 / ROM: Lenovo P780

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od lilbg »

Když se mi poprvé před týdnem odmítla fixovat, tak ani bez dat nebyla žádná změna, pak jsem zkoušel i jen 3G a nic. Nezaznamenal jsem rozdíl s 4G
-Romik-
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: pát 29. led 2016 7:11:04
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Tablet: Lenovo Idea Tab 2

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od -Romik- »

Je divny ze nam to prestalo jet ve stejnou dobu, kdyby to byl hw problem, to by byla sakra nahoda...
Ja uz ji nefixnu vubec od ty doby
lilbg
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. bře 2016 18:35:44
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Mobil 2 / ROM: Lenovo P780

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od lilbg »

Já na tu náhodu i věřím.. dnes podle telefonu jezdím, ale fixuje se podle nálady, přesnost úplně k ničemu a do toho se mi občas sám ovládá display, nebo mi v různých pásech nefunguje touch..
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od rbarat »

Ta GPS je na fónoch Ulefone aj Elephone tragédia naprieč modelmi. Preto som ušiel ku Xiaomi Redmi Note 3 SE, kde je GPS excelentná, tento fón sa da sa v Mall kúpiť za 4990Kč/185€, neplatí sa kupovať sračky z Číny:
nakup-kate-kde-jak-a-za-kolik-t76185.html" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
-Romik-
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: pát 29. led 2016 7:11:04
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Tablet: Lenovo Idea Tab 2

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od -Romik- »

Xiaomi podle tebe není čína? :D
Taky jsem na něj koukal a znovu bych rád poddotknul,že jsem telefon měl s Androidem 5.1 od února do listopadu a GPS fungovala peckově.
Od prosince ho mám znovu, ale jiný kus s Androidem 6, měsíc fungovala gps ok a od tý doby jako by jí telefon neměl...
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od rbarat »

Xiaomi je trieda A, proti nemu je Ulefone a Elephone asi trieda C. Je to fakt neskutočný rozdiel. Však skus a uvidíš. Máme na fóre viac ľudi, čo ušli od Ulefone k Redmi Note 3 SE a veľmi si pochvaľujú.

Na Elephone P8000 tiež zo začiatku GPS išla normálne, až časom to degradovalo na nepoužiteľný stav.

Ulefone/Elephone vždy vyzerajú papierovo perfektne, ale v realite majú vždy viacero závažných nedostatkov. Bohužiaľ. Konkrétne GPS je v ich podaní čistá katastrofa. Používajú nekvalitné nalepkovacie antény. Svoje asi spraví aj to, že SE používa Snapdragon a Ulefone/Elephone používa Mediatek.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
frdlo
Androiďák!
Příspěvky: 407
Registrován: stř 02. pro 2015 9:18:16
Typ mobilu / ROM: Redmi note 3 Pro SE - Nitrogen
Tablet: Nexus 7 wifi 2012
Rom: Nitrogen/CM 12

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od frdlo »

Priklanam sa k Rbaratovi.Power bol fakt super fon so super vydrzou len saa mi nechcelo prepinat ci vypinat a sledovat kde ma aky operator aku frekvenciu aby isla gps.Riesite uz davno vyriesene sam som to riadne testoval a tiez som mal tie iste dojmy ze to robi MM ale neuvedomil som si ze som pridal operatora s frekvenciou vecsiou ako sa pouziva na prenos gps signalu(1220-1600).Moj druhy operator ide na 1800mhz a to bol problem.100 krat som robil toto-vypnem operatora gps super-zapnem a gps je v ri...
Dufam ze som pomohol :D
kdopak
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: pát 02. lis 2012 13:30:26
Typ mobilu / ROM: Ulefone power

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od kdopak »

Proč tedy přecházíte na MM když vám dělá problémy? Já mám od výroby klasiku 5 a vše funguje jak má,s GPS nemám problém. Někdy je zbytečný přecházet na něco nového když to staré funguje.
EvaZ
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 15. lis 2016 20:50:33
Typ mobilu / ROM: Huawei

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od EvaZ »

Zdravím,

mobil mám nový od Vánoc, již od nich zjišťuji, že GPS je velmi nepřesná. Mobil jsem poslala do servisu (důvodem byl hlavně nefunkční fotoaparát) a tam mi sdělili, že nepřesnost GPS je pro tyto chipsety běžná. Přitom v recenzích i od uživatelů jsem četla, že GPS je velmi dobrá. Je to můj první chytrý telefon a GPS nebyla má priorita, ale i tak mi tohle poskakování přijde až moc. Plus mínus 10 metrů je v pohodě a chápu, že některé lokality jsou problematické nebo že to skáče v budovách.

Příloze je detail mé cesty do práce. Chodím pešky kolem hlavní ulice. Jsou tam taženy dráty trolejbusů, V nastavení telefonu jsem měla O2 - CZ 4G, Preferovaný typ sítě 3G (a nebo 4G, teď už nevím, ale zkoušela jsem i jen 3G a výsledek nebyl o nic lepší) a Určování polohy bylo nastaveno na Vysokou přesnost.

Je ještě něco v nastavení, co mohu zkusit? Nebo GPS zůstane takhle bezmocně nepřesná? Velmi podobně mi blbne při příchodu k Hlavnímu vlakovému nádraží. Před vstupem do budovy jsem asi 100 metrů před ní a pak když jsem vevnitř, jsem najednou v Baumarktu, který je za nádražím takových 200 metrů vzdušnou čarou :lol: :lol: Tam to chápu, protože tam je drátů a kdo ví čeho ještě, takže rušení je veliké. Doma mi občas GPS také běhá sem a tam, ale v práci, kde jsme jak ve Faradayově kleci, se naopak GPS drží na místě +/- 50 cm :lol: :lol:

Waze jsem se snažila vyzkoušet, ale zatím mi vždy nahlásil, že nenachází GPS. Dneska zkusím cestou z práce znovu sledovat svou polohu, změnila jsem pár nastavení, tak jsem zvědavá. Aktualizaci systému mi nedovolí, protože hlásí, že je aktuální.

Díky za rady :-)
Spoiler:
Cesta_7.jpg
Cesta_7.jpg (93.8 KiB) Zobrazeno 4753 x
Cesta_6.jpg
Cesta_6.jpg (96.72 KiB) Zobrazeno 4753 x
Cesta_5.jpg
Cesta_5.jpg (103.51 KiB) Zobrazeno 4753 x
Cesta_4.jpg
Cesta_4.jpg (116.78 KiB) Zobrazeno 4753 x
Cesta_3.jpg
Cesta_3.jpg (108.15 KiB) Zobrazeno 4753 x
Cesta_2.jpg
Cesta_2.jpg (96.36 KiB) Zobrazeno 4753 x
Cesta_1.jpg
Cesta_1.jpg (94.04 KiB) Zobrazeno 4753 x
Naposledy upravil(a) EvaZ dne čtv 22. čer 2017 10:19:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od Mareman »

Servis bohužel říká pravdu. Platforma Mediateku 6753 kor ve spojení s "alobalovými" anténami na toto trpí. Stejný stav je u konkurenčního Elephone P8000. Jinak řečeno, okamžitý fix, kolikrát až zarážející přesnost na metr....a proti tomu občas nesmyslné odskoky (někteří hlásí až 50 metrů). Pokud se použije navigace která dolepuje pozici, může se zdát že na samostatných silnicích a plochách že je to v pořádku, pohoda. V zástavbě při průjezdu městem kde jsou jedna ulice na druhé je to ale peklo a sám jsem zažil pocit kdy jsem ten telefon vzteky málem prohodil oknem :twisted:

Teď teda koukám na ty tvoje screeny....toto už je teda ale extrém...tobě ta GPS snad tu pozici losuje :02:
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
EvaZ
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 15. lis 2016 20:50:33
Typ mobilu / ROM: Huawei

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od EvaZ »

Mareman píše:Servis bohužel říká pravdu. Platforma Mediateku 6753 kor ve spojení s "alobalovými" anténami na toto trpí. Stejný stav je u konkurenčního Elephone P8000. Jinak řečeno, okamžitý fix, kolikrát až zarážející přesnost na metr....a proti tomu občas nesmyslné odskoky (někteří hlásí až 50 metrů). Pokud se použije navigace která dolepuje pozici, může se zdát že na samostatných silnicích a plochách že je to v pořádku, pohoda. V zástavbě při průjezdu městem kde jsou jedna ulice na druhé je to ale peklo a sám jsem zažil pocit kdy jsem ten telefon vzteky málem prohodil oknem :twisted:

Teď teda koukám na ty tvoje screeny....toto už je teda ale extrém...tobě ta GPS snad tu pozici losuje :02:
Díky za informaci :D . Co jsem tu viděla za obrázky, tak mi to nepřišlo až tak hrozné. V neznámém prostředí se příliš nepohybuji, takže mi to asi zas tak nevadí, ale už vím, na co si dát pozor. Máte někdo jiný obrázky vašich cest, když je telefon už pár měsíců starý? Občas by mě zajímalo, co to v těch recenzí testovali, když jim GPS fungovala dobře. Snad nedostávali nějaký hodně dobrý kousek, aby se to nepoznalo XD
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od Mareman »

Existuje hypotéza, že se ten stav zhoršuje časem jak narůstá přechodový odpor mezi kontakty s "nalepovací" anténou vlivem oxidace. Každopádně pokud by jsi chtěla ten telefon používat často jako GPS, časem dojdeš k tomu, že toto fakt ne....a půjde z domu :DD
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
-Romik-
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: pát 29. led 2016 7:11:04
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Tablet: Lenovo Idea Tab 2

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od -Romik- »

Muj prvni ulefone power brezen-listopad byl naprosto bez problemu s gps.
Az druhy Ulefone Power prosinec-pritomnost mi po mesici vypovedel sluzbu gps a gps mi proste nefunguje vubec.
Rozdil mezi tema dvema telefony pouze, ze prvni byl android 5.1 a druhy Android 6, ale spis jsem mel na poprve stesti na kus.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od Mareman »

A ten druhý jsi nereklamoval? Nebo proč jsi měnil ten první?

Já měl na P8000 taky první radost z toho jak má excelentní GPS....a pak ....už jsem si to přestal myslet :hehe: ......a dílem této a jiných chybek se z něj stala herní konzole pro děti....na tu se hodí výborně :D
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
-Romik-
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: pát 29. led 2016 7:11:04
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power
Tablet: Lenovo Idea Tab 2

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od -Romik- »

Prvni byl v reklamaci s displejem a neopravili v zakonne lhute a protoze jsem byl s telefonem spokojeny, sel jsem do nej znova...a to byla ta chyba :D
Momentalne nereklamuju, pac na to nemam cas, ale pocitam, ze casem pujde do sveta.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od rbarat »

Ak chceš kvalitnú GPS teba holt kúpiť fón so Snapdragon čipsetom a Mediateku sa vyhnúť. Záleží aj na kvalite návrhu a montáže. U C-éčkových čínskych výrobcov je to problém. Preto odporúčam A-čkového Xiaomi Redmi Note 3 SE:
nakup-kate-kde-jak-a-za-kolik-t76185.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Naša diskusia k fonu:
xiaomi-redmi-note-3-special-edition-kate-f1568.html" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
EvaZ
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 15. lis 2016 20:50:33
Typ mobilu / ROM: Huawei

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od EvaZ »

Dobrý den,

opět mám problém s GPS, i když ten minulý se rozhodně neopravil. Na doogee.cc jsem našla návod, který by měl zlepšit GPS na mediateku (Je ukazován na jiném telefonu, ale přes tenhle přístup by to mělo jít na většině MTK chipsetů, pokud nemám štěstí na ten jediný nepodporovaný XD). Než jsem jej zkusila, GPS Test hlásil +/- 20 satelitů a 0 SNR ve všech. Př vyzkoušení daného postupu, který nevyžaduje root (jinak bych do něj ani nešla), jsem se zasekla na 4.5 kroku - Tedy telefon vyhledává satelity, ale k žádnému se nepřipojí ani po půl hodině venku. Mobil byl v kabelce. Nepomohl ani restart telefonu a znovu spuštění hledání. V podobném návodu někdo zmiňoval i EPO, ale ten v mé verzi není nikde k nalezení.

GPS se ale i "bez satelitů" chová stejně, takže "20 x SNR 0.0 = bez satelitů" kvalita.

Níže přikládám obrázky týkající se testu a HW info o telefonu Ulefone Power LTE.
Spoiler:
GPS Test před pokusem - 20 satelitů SNR 0.0
GPS Test před pokusem - 20 satelitů SNR 0.0
GPS_009.jpg (35.34 KiB) Zobrazeno 4322 x
Obecné informace - část 1
Obecné informace - část 1
GPS_011.jpg (27.7 KiB) Zobrazeno 4322 x
Obecné informace - část 2
Obecné informace - část 2
GPS_012.jpg (28.16 KiB) Zobrazeno 4322 x
SOC karta
SOC karta
GPS_013.jpg (22.74 KiB) Zobrazeno 4322 x
Systém - část 1
Systém - část 1
GPS_014.jpg (26.62 KiB) Zobrazeno 4322 x
Systém - část 2
Systém - část 2
GPS_015.jpg (28.31 KiB) Zobrazeno 4322 x
Velký kruh kolem pozice - Jestli tohle je daná přesnost, tak ne díky. Ne vždy je ale takhle velký, jindy poloha celkem odpovídá.
Velký kruh kolem pozice - Jestli tohle je daná přesnost, tak ne díky. Ne vždy je ale takhle velký, jindy poloha celkem odpovídá.
GPS_030.jpg (20.3 KiB) Zobrazeno 4322 x
Konec připojování po půl hodině
Konec připojování po půl hodině
GPS_035.jpg (31.62 KiB) Zobrazeno 4322 x
Díky za veškeré rady.

Edit: 18:55 - Vyzkoušeno GPS Test (jen tak) - vidím 23 satelitů SNR 0.0, vše při starém XD V Engineering módu též vidí 23 satelitů. Při vypnutí A-GPS nevidím ani ťuk. A to oficiální distributor A-GPS nedoporučuje, ha!
al.zavoral
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. srp 2017 13:31:53
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power

Re: Kvalita GPS na Ulefone Power

Příspěvek od al.zavoral »

Ahoj vespolek.. Nevím jestli už toto vlákno není mrtvý, ale po dlouhém zkoušení a X pokusech jsem si Poweru rozchodil GPS naprosto na pohodu. Bez rootu. 😃 Predesilam že mám O2 a v druhém slotu paměťovou kartu. Už neskace a fix během dvou vteřin. 😃
V engine ee modu ( *#*#3646633#*#*) na záložce band mode jsem povypinal některé frekvence a vše šlape jak má. Viz screeny. Snad to někomu pomůže.
Přílohy
Screenshot_20180427-233304.png
Screenshot_20180427-233304.png (128.16 KiB) Zobrazeno 3800 x
Screenshot_20180427-231758.png
Screenshot_20180427-231758.png (145.47 KiB) Zobrazeno 3800 x
Screenshot_20180427-231751.png
Screenshot_20180427-231751.png (139.46 KiB) Zobrazeno 3800 x
Screenshot_20180427-231743.png
Screenshot_20180427-231743.png (218.64 KiB) Zobrazeno 3800 x
Odpovědět

Zpět na „Ulefone Power - Obecná diskuze“