Ulefone Power - Obecná diskuzeUlefone Power nelze zapnout

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
tomasvlasak
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition

Ulefone Power nelze zapnout

Příspěvek od tomasvlasak » pát 28. říj 2016 9:28:28

Ahoj,

ještě včera večer telefon v pořádku fungoval, měl jsem ho připojený na nabíječce, viděl, že se nabíjí a chvíli si na něm hrál, poté jsem telefon vypnul a odložil. Ráno telefon nejde zapnout, při držení zapínacího tlačítka se nic neděje, zapínací tlačítko + hlasitost také nic, ani při připojení na nabíječku (zkoušeny 3 různé) se nerozsvítí dioda indikující nabíjení.

Aktualizace: při dlouhém držení tlačítka hlasitosti nahoru + zapínacího se dostanu do nabídky Root Mode ... mám na výběr Recover, Fastboot a Normal, ale ať zvolím cokoliv, tak obrazovka zčerná a nic dalšího se neděje. Systém je tam původní android 5.1, žádné úpravy jsem nedělal.

U starého thl 5000 bylo pod zadním krytem, pod sim kartou resetovací tlačítko, ale to předpokládám tady nikde není, když UP nemá uživatelsky sundavací zadní kryt, takže mě nenapadá, jestli vůbec je šance s tím doma něco udělat nebo co doporučujete?

Mohu vám poradit, jak získat 5% slevu na nákup elektroniky u většiny prodejců + 500 kč vstupní bonus - více info v sz

rebas
Droid
Reputace: 30
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Ulefone Power nelze zapnout

Příspěvek od rebas » sob 29. říj 2016 10:06:42

Sp flash toolem bych zkusil nahodit opětovně komplet celou ROMku, pokud ti to nepomůže, tak reklamace
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher

Autor tohoto vlákna
tomasvlasak
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition

Příspěvek od tomasvlasak » ned 30. říj 2016 8:52:56

nakonec to naštěstí byla jen nějaká blbost, po delší době když jsem telefon zkusil připojit na nabíječku konečně začal nabíjet (od 0) a funguje ... jen teda nechápu, že se přes noc na nabíječce vybil tak, že nešel ani zapnout, ani dioda nic neukazovala a ani nešel nabíjet
Mohu vám poradit, jak získat 5% slevu na nákup elektroniky u většiny prodejců + 500 kč vstupní bonus - více info v sz

Ulefone
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: ulefone

Příspěvek od Ulefone » stř 17. led 2018 23:40:37

Zdar.

Tak ja mam po dlhej dobe brutalny problem.
Asi odisiel power button. To znamena, ze len obtiazne a s nabijackou zapichnutou sa da telefon zapinat :facepalm:

A potom ked sa uz zapne a zaspi zase nejde unlocknut screen lebo power tlacidlo nereaguje. Tak toto je fakt na palicu!

Skusil som namapovat power menu key na volume tlacidla alebo na camera button, ale to neviem preco funguje iba chvilu potom ako sa obrazovka zhasne :/ To znamena po par minutach uz nepomoze ani nova klavesa, proste reaguje iba na power tlacidlo, ktore sa asi pokazilo a nereaguje (ani ked je telefon zapnuty /vypnuty)

Otvaral som dnes telefon zozadu aby som vycistil prach, a mozno ze som to nejak pri prechadzani pod tym zadnym krytom o to zavadil a ten kontakt sa tam porusil. Kazdopadne neviem preco ale nefunguje power button. Je mozne ze sa proste vymackal ? /pouzival som na to torch namapovany/ Na internete sa ale ludia na tento hw key problem zatial nestazuju.

Napada vas nejaka rada? Pozera som aj video jak rozobrat ulefone

Ale tam nejdu az do poslednych srobov a ten power a hw keys su na boku v tej kovovej liste a neviem ani ako by som to mal rozobrat a skusit nastelovat kontakt. Kazdopadne ak mate nejaky umrety stary ulefone ten power button a kabel z neho by som vdacne prijal :roll: diky za radu a vsetko dobre v novom roku!

sinco
Droid
Reputace: 28
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9 , ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinco » čtv 18. led 2018 7:47:41

Muze byt zap. tlacitko v haji. U meho stareho Note 2 fungovalo jen obcas, a nebo reagovalo pomalu i na pohled. Vymena problem vyresila. Zkus to tlacitko pomalu zapinat, mel by jsi citit prvne odpor, pruzeni a pak cvaknuti-sepnuti a pote kdyz budes povolovat tak zase odpor. Netvrdim ze to je perfekntni diagnostika ale lepsi nez nic. Jako druhy pokus zkusit merak, slusmetr a podle pipnuti meraku jde zjistit spolehlivost sepnuti. Jen nevim zda je mozne se ke kontaktum dostat.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

Ulefone
Nové Androidě

Příspěvek od Ulefone » čtv 18. led 2018 11:31:55

jo no to je otazka na technika ci sa da rozobrat a ako , lebo v tom videu vyrobca dalej telefon nerozobera... Inak by som s tym nikoho neotravoval.

Aspon docasne by som to rad ale nejak vyriesil, lebo sa to neda pouzivat. Napada Vas ako nastavit, aby ten telefon nepadal do toho hlbokeho spanku, kde uz nereaguje na ziadne tlacidla? Lebo chvilu po vypnuti na tie nove namapovane keys este reaguje...

xanthor
Kyborg
Reputace: 80
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Příspěvek od xanthor » čtv 18. led 2018 12:16:33

Moje otevírací hodiny - otevírací hodiny ve Vašem telefonu

Ulefone
Nové Androidě

Příspěvek od Ulefone » čtv 18. led 2018 16:18:30

No wakelock pomaha. Avsak ak som to spravne pochopil, tak vlastne telefon stale bezi akurat je zhasnuty displej cely cas.A teda asi ked tu appku vypnem omylom tym killerom vsetkych aplikacii, tak sa to zase zablokuje a neprebudim telefon. Chcelo by to nejako vylepsit, aby nemusel ten telefon stale bezat aj ked s vypnutym displejom, predpoklam zvysenu spotrebu. Fakt by to chcelo nejako nastavit, tak aby ten deep stav budila nejaka nova urcita klavesa. diky! ;)

nazalogy
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Xperia Active
Mobil 2 / ROM: Xperia mini pro

Příspěvek od nazalogy » pon 09. črc 2018 16:32:51

Ahoj, tak já budu v řadě další komu se přihodil problém u Ulefona s tím power butonem. Po připojení na nabíječku fungoval, po 30 minutách na nabíječce už mě čekala jen černá obrazovka. Vtip je v tom, že mi na mobil chodily upozornění z kalendáře ale jelikož se mi to stalo na cestách za kopečky, tak jsem mel aktuálně letadlo, což mi odpadla jedna z možností jak mobil probudit. Odpojení a opětovné připojení baterie nepomohlo, reset pomoci tlačitek taky nic...
Máte doma taky nefunkčního Ulefona? Nechcete se semnou podělit o ND ? :roll: :lol: :shock:

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 39
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » pon 09. črc 2018 17:00:08

No, jestli to chces skutecne vyresit, tak ten kram zahod a porid si neco od normalniho vyrobce. Treba xiaomi, huawei, sony, samsung, atd. Tady tomu se nelze divit - cinan to seka jak bata cvicky a podpora veskera zadna.

A ne,fakt si nedelam legraci. Tobe nefunguje tlacitko a sw to neobejdes. Takze jedine vymena, jestli chces mit funkcni telefon.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

prasil
Robot
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Nitrogen
Mobil 2 / ROM: Oukitel K4000 RR
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G

Příspěvek od prasil » pon 09. črc 2018 22:55:07

Ne, že bys neměl pravdu, ale dokud na to nepřijde sám, bude mít pocit, že prudíš :D
Vždyť ten mobil je super a za pár peněz, jen má pár much ;)

Odpovědět

Zpět na „Ulefone Power - Obecná diskuze“