Ulefone Power - Obecná diskuzeUlefone Power - problém s displejem

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
moravsky
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power

Ulefone Power - problém s displejem

Příspěvek od moravsky » úte 22. lis 2016 16:26:48

Zdravím,

obracím se na vás s radou ohledně mého UP. Telefon jsem před měsícem zakoupil na here-shop, kdy jsem dnes s hrůzou zjistil, že správce tohoto eshopu je podvodník. Neodpovídá na maily a nelze se mu dovolat. Když mu někdo pošle telefon, tak se většinou z reklamace ani nevrátí. To je asi ve zkratce jakej jsem blbec a varování pro ostatní, ať taky nenaletí.

Teď k mému problému s telefonem. Asi před týdnem mi začal telefon při psaní smsek psát sám písmena aniž bych se dotknul displeje. Myslel jsem si, že jde o drobnou chybu a nějak jsem tomu nevěnoval pozornost. Po čase to začalo dít čím dál víc - telefon sám psal, vytáčel čísla atd. Restartování telefonu nepomohlo, ani obnovení do továrního nastavení. Nyní se to už dostalo do fáze, že spodní dotyková tlačítka fungují jenom na dobré slovo (po např. 10 probuzeních telefonu ze spánku) a telefon se pro mě stává nepoužitelným. Prosím tedy o radu, čím by to mohlo být, ale na 99% se obávám, že displejem. Jelkož obnovení do tovární nastavení nepomohlo.

Jak jsem již psal, reklamace je pro mě bezpředmětná. Existuje v ČR nějaká firma, která by mi telefon opravila popř. kde se prodávají náhradní díly - v případě že ano, zda bych si to dokázal vyměnit sám?

Děkuji za rady :)

goldman5
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Lenovo P1 VIBE PRO + K6 POWER - RR 7.1.2
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 5 Global 64GB MIU 9.6.X.X

Re: Ulefone Power - problém s displejem

Příspěvek od goldman5 » úte 22. lis 2016 18:01:33

Vymeniť to nie je ťažké ale volake znalosti by sa hodili a display priamo z ciny napr aliexpress za cca 50, 60 dolarov asi okolo 1300 kc a na vymenu stačí teplovzdušná pistol plus lepidlo na display. Ja som menil asi dvom ludom este ked som mal ul power ale pokial nemas ziadne skusenosti sam by som sa do toho nepustal. A v cr ak nájdeš firmu tak si vypytaju asi cenu telefonu aktualne asi cca 130 dolarov takže rataj display polka ceny tel + praca. Ak chces poradiť pripadne kludne napis pm

­    

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » úte 22. lis 2016 19:11:15

Pan Studnička. No osobně bych to reklamoval a pokud by byl problém, tak bych použil https://adr.coi.cz/cs" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokud si to necháte udělat v servisu, tak bude oprava stát cca:
1350 LCD
250 rabat
340 DPH
500 práce

A jste na 2500 Kč. Jsou to vaše peníze, ale i tak bych šel do reklamace, tady není co prohrát. Hlavně před reklamací zdokumentovat stav telefonu, fotografie i video.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

akapl
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Ulefone POWER
Rom: Ulefone Stock 6.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od akapl » stř 23. lis 2016 0:46:47

Co takhle zkusit oficiálního dovozce do ČR, který má náhradní díly, protože řeší reklamace a servis zde?!

http://www.e-pad.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Autor tohoto vlákna
moravsky
Nové Androidě

Příspěvek od moravsky » stř 23. lis 2016 6:53:50

Diky za rady, zkusim ten epad :) ani jsem nevedel ze neco takoveho je.

-Romik-
Stálý androiďák
Tablet: Lenovo Idea Tab 2

Příspěvek od -Romik- » pát 06. led 2017 1:01:48

s here shopem mám zkušenost, vyrokoval jsem na prodejce s infem s netu a chtěl jsem po něm jeho vyjádření.
Údajně byl nějakým způsobem nemocný, ale už funguje, byl ochotný, povídal jsem si s ním asi 20minut, vše bez problému, i my říkal jakým způsobem řeší reklamace.
Osobně navrhuji návštěvu v kanceláři, pokud by probém přetrvával ,tak ČOIku, přece se nenecháš jen tak ojebat ;)
A ano, nejdříve jsem zakooupil telefon a poté jsem teprve zjistil,že by zde mohl být problém, možná se s tím ještě shledám, ale zatím ok...

Odpovědět

Zpět na „Ulefone Power - Obecná diskuze“