Samsung Galaxy S6 Edge - Obecná diskuzeSamsung Galaxy S6 Edge - výpadky signálu

Pit
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S
Tablet: Acer Iconia A500
Rom: Endymion V3.4

Re: Samsung Galaxy S6 Edge - výpadky signálu

Příspěvek od Pit » stř 23. zář 2015 20:38:40

jamreyese píše:Ahoj hlásím taky problém...s porovnání s mým starším telefonem a tabletem má signál naprosto stejný někdy je na tom lip a někdy o dílek hůř ale co mě stve je že během hovoru dělá to jen na edge sebme stává ze hovor je trhany a vypadává...dělá to spíš mimo města někde po vesnicích....a druhá věc co se mě stala ....pokud telefon je jen na edge tak vůbec nebeha internet...na H a LTE jak víno...výjezdu mimo jsem na edge a nic...dal jsem teď restart vytáhl SIM a najednou jde...uvidíme co a jak dále...doví zdali to není jen chyba FW a po HW stránce to je třeba OK...
Lépe bych to nenapsal, S6, COH2.

Jen řešení mám jednodušší, stačí zapnout/vypnout airplane mode.

jamreyese
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Huawei p8
Mobil 2 / ROM: Samsung galaxy note 4
Tablet: Samsung galaxy note 10.1

Příspěvek od jamreyese » stř 23. zář 2015 21:13:22

Pit píše:
jamreyese píše:Ahoj hlásím taky problém...s porovnání s mým starším telefonem a tabletem má signál naprosto stejný někdy je na tom lip a někdy o dílek hůř ale co mě stve je že během hovoru dělá to jen na edge sebme stává ze hovor je trhany a vypadává...dělá to spíš mimo města někde po vesnicích....a druhá věc co se mě stala ....pokud telefon je jen na edge tak vůbec nebeha internet...na H a LTE jak víno...výjezdu mimo jsem na edge a nic...dal jsem teď restart vytáhl SIM a najednou jde...uvidíme co a jak dále...doví zdali to není jen chyba FW a po HW stránce to je třeba OK...
Lépe bych to nenapsal, S6, COH2.

Jen řešení mám jednodušší, stačí zapnout/vypnout airplane mode.

Díky za tip...já doufám že s tím Samsung něco udělá než ho rozslapu vzteky...jinak moje verze FW stejná

Pit
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S
Tablet: Acer Iconia A500
Rom: Endymion V3.4

Příspěvek od Pit » stř 30. zář 2015 19:02:47

Ještě mě nedošlo: nemáš TMobile? Teď se mi to už dlouho nestalo, v době kdy jsem psal ten příspěvek to bylo několikrát denně. Na telefonu jsem jinak nic neměnil.

jamreyese
Stálý androiďák

Příspěvek od jamreyese » čtv 01. říj 2015 14:12:42

Nene mám Vodafone...hodně jsem to teď sledoval a spíš než slabý signál mi přijde že jen hodně kolísá a proto mám mimo město v pokrytí edge občas trhane hovory...Jinak s tím internetem ve městech bez problémů ale na vesnicích kde zrovna není výjimečně LTE a jsem na edge tak jednou denně (pokaždé jiná vesnice) se mě stane že signál mám ale NET nejde....zrestartuju mobil a jede jak víno..nebo staci počkat až přejde na LTE..pokud si hodně ve městě tak je snad nemožný aby se ti to stalo ale pokud cestuje každý den jako ja tak jednou denně musím dat restart aby jel NET....evidentně softwarová chyba...jinak by resety nepomohly

Edit jinak ty hovory trhane mám jen pokud jedu v autě...namístě v klidu

vladimir79
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy S4
Tablet: asus transformer prime

Příspěvek od vladimir79 » pát 02. říj 2015 8:52:00

Ja osobne tento problém nemám, ale dosť ma to zaujalo tak som sa snažil dopátrať čím to môže robiť, oslovil som aj známeho v nemenovanej operatorskej službe a veľa veľa článkov a toto sa deje nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj inde, je to softvérová chyba a nie sim karty a podobné bludy, keď ti to robí ten výpadok signálu na tvojom telefóne tak vyber kartu a daj ju do druhého telefónu a čo sa stane? Voala a zrazu všetko funguje ako má, zaujímavé, že

jamreyese
Stálý androiďák

Příspěvek od jamreyese » pát 02. říj 2015 10:58:50

Ono bohate stačí zresetovat mobil a vše šlape pak celý den jak hodinky..i na edge...nevím proč to tak je ...jsem smirenej že jednou denně zrestartuju :-D evidentně software tak uvidíme co přinese aktualizace

AL0HA
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SGS6

Příspěvek od AL0HA » sob 24. říj 2015 20:44:49

Cus vsichni, zvazuju koupi s6ky, nebo g4ky a s6 bych bral vic. Jde mi sice hlavne o fotak, ale rad bych i kdyby se dalo volat :D a da se rict, ze jedina zasadni vec co mne komplikuje volbu je prave strach, ze budu mit problem se signalem :( jsem z Brna a rozhodne chci pouzivat lte a co to tu tak ctu, tak nekteri uz jsou z toho celkem zoufaly a ani se jim nedivim a nechci tak taky dopadnout. Takze dotaz je: dokaze mi nekdo objektivne rict jak to s tim signalem je ??? Jde jen o nektere kusy ? Nebo je to dano konstrukci a jedna se o problem 100% telefonu ? Jsou tu i taci nejlepe z Brna co maji tmobile a problem nemaji ? Diky za info androidaci ;) ps a ano cetl jsem i zbyle prispevky, ale nektere jsou vylozene protichudne a rad bych zjistil jak to teda vlastne je ;)

steglik
Moderátor
Reputace: 32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 7.0

Příspěvek od steglik » ned 25. říj 2015 10:42:51

Tak to já ti napíšu docela objektivně.Přešel sem z LG G4 po měsíci používaní na klasikou S6.Většina teda přecházela z S6 na G4.Co sem četl na foru G4 tak mi to každý rozmlouval.
Ale já sem spokojený.Ano menší dispej,ale za to líbivější na pohled.Menší tělo,pro mě super do kapsy na běhání.Prý tragická baterka,to sem hned vyvrátil.Ano vydrží méně jako S5,ale rozhodně né méně jak G4 jak každý píše.Den dám v poho a víc ani nechci.
Ted ten signál.
Ano to je úraz všech Samsungů co sem kdy měl.Od S4,S5 a Note 3 i ted S6 mají u mě doma slabší signál jak ostatní telefony.Nejvíce to je vidět při slabém LTE.Tam kde sem měl na G4 dvě nebo jednu čáru LTE a internet ještě svištěl jak víno,tak na S6 mám úplně na stejném místě jenom E a to se nedá internet vůbec použít.Škoda,tohle je jediný slabý místo,ale jak říkám.Tohle už pozoruju u Samsungů delší domu hlavně v okolí domova a při LTE.Takže mě.to už vlastně ani nevadí.Zvykl sem si jít si zavolat k oknu no...
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.

Armies
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6 Edge plus

Příspěvek od Armies » ned 25. říj 2015 11:30:12

Tak zatím s S6 edge plus-kem nemám takové problémy jak tu píšete....vetšinou mám 2.čárky ze 3....doma mám 1-čárku signálu.....zatím jsem žádný výpadek nepocítil ani při hovoru.
Ohledně baterie: Měl jsem LG3 a S6 Edge plus je na tom s výdrží lépe...po 12 hodinové vydrži mám stále 38%...podle mě záleží co si nainstalujete za prográmky....každa aplikace na spotřebu se chová jinak.

steglik
Moderátor

Příspěvek od steglik » ned 25. říj 2015 12:23:07

Tak S6 EDGE+ je trochu jiná kategorie.Baterii máš 3000mAh,ano i větší displej,ale stejná střeva.Takže výdrž budeš mít lepší.
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.

AL0HA
Nové Androidě

Příspěvek od AL0HA » ned 25. říj 2015 15:43:55

Všem díky za info. Budu rád i za další reálné zkušenosti uživatelů s6 a klidně i srovnání s jinýmy telefony. Každopádně zatím jsem stálé na vážkách. Volat doma jen u okna a nebo i mít jen jednu čárku signálu mně přijde trochu neadekvátní vůči kategorii a cene telefonu. Zatím se mi nestalo mockrát, že bych měl krom sklepení, signál jen jednu čárku ani na obyčejném honoru 3c co mám aktuálně ani u předchozích telefonů např ani u sgs3 jsem neměl tento problém. No uvidíme třeba se situace zlepší i nějakou aktualizací :)

Diskus
Stálý androiďák
Reputace: 12
Typ mobilu / ROM: Desire HD Galaxy S4 Galaxy S6 Edge 32

Příspěvek od Diskus » ned 25. říj 2015 16:50:37

Nikdy jsem neposuzoval úroveň signálu podle čárek na liště. Proto nemůžu posoudit rozdíly. Při praktickém používání nemám poslední dobu žádné problémy. Když chci telefonovat, tak telefonuji a již hodně dlouho jsem nedostal SMS, že jsem byl nedostupný. Cíleně jsem teď přehodil SIM do HTC Desire HD a úroveň signálu dle čárek stejná.

steglik
Moderátor

Příspěvek od steglik » ned 25. říj 2015 17:00:11

Jak sem psal.Problém signálu se všeobecně týká nás na vesnicích kde bojujeme s LTE a přepínání na E.Ve mestě zřejmě žádný problém není.
Píšu jen přimé srovnání s LG G4,oba telefony sem používal zároven 10 dní a testoval.
Zkrátka si to srovnej v hlavě jak chceš :)
Jak to dělá každý,kup S6 přes eshop a 14 dní ho odzkoušej,když nebude vyhovovat vrátíš a kup LG G4 a ještě ti 3 nebo 4 tisíce zbydou.
A navíc ted k S6 dostaneš fittnes náramek zadarmo.

AL0HA
Nové Androidě

Příspěvek od AL0HA » ned 25. říj 2015 17:16:29

Super :) budu jen rád, když se ozve co nejvíc uživatelů, kteří nemají problémy. Snad to zas takovej průser nebude. A chci se zeptat "Diskus" i ostatních, jestli mají stále zapnuté lte a případně jestli se s vypnutým lte problémy neprojevují, nebo se třeba projevují méně. Děkuji
Naposledy upravil(a) AL0HA dne ned 25. říj 2015 17:24:58, celkem upraveno 1 x.

prousek
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8 SM-G950F Midnight Black stock
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 (2014) SM-P605 (root)
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 (stock 4.4.2 +root)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prousek » ned 25. říj 2015 17:58:38

Citlivost je opravdu mizerná, ale problém s přepínáním mezi LTE a edge už asi vychytali, neprojevují se mi, jako to bylo dřív. U nás na vesnici je zázrak, když LTE chytnu a udržím se na něm. Ale když jsem v Praze, tak se mi snad nestane, že bych byl mimo 4G. Ani Hradec Králové není optimální, tam jsem víc na HSPDA.

AL0HA
Nové Androidě

Příspěvek od AL0HA » ned 25. říj 2015 18:16:12

prousek píše:Citlivost je opravdu mizerná, ale problém s přepínáním mezi LTE a edge už asi vychytali, neprojevují se mi, jako to bylo dřív. U nás na vesnici je zázrak, když LTE chytnu a udržím se na něm. Ale když jsem v Praze, tak se mi snad nestane, že bych byl mimo 4G. Ani Hradec Králové není optimální, tam jsem víc na HSPDA.
A stává se ti někdy, že ti přijde sms, že jsi nebyl dostupný i když byl telefon celou dobu zapnutý ? Nebo jak přesně myslíš "mizerná citlivost" ? díky ;)

vuLva
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB

Příspěvek od vuLva » ned 25. říj 2015 21:17:32

každý má jiný názor na věc tak ti taky přispěju mojí malou recenzí.. stejně jako steglik jsem přecházel z G4 na S6.. napíšu to v jednotlivých bodech ať se v tom vyznáme..

signál: nazačátku jsem tady taky psal o problémech se slabším nebo žádným signálem, ale po čase jsem zjistil, že je ten signál vlastně v pohodě jen to nahoře v liště ukazuje nepřesně.. stáhnul jsem si aplikaci "network signal info" a hodil si widget na plochu kde jsem měl další měřič signálu jako v liště jenom byl podrobnější.. no a zjistil jsem, že když klesne signál na nějakejch 49% tak už to v liště ukazuje jenom jednu čárku a budí to dojem, že máš slabej signál, ale přitom seš vlastně pořád na polovině.. porovnával jsem to takhle s půjčenou LG G3.. na obou telefonech byla Vodafone karta, jel jsem v autě v rozmezí cca 15km kde se střídalo LTE, hdspa, edge atd.. a porovnával oba telefony přes zmíněnej widget.. signál byl úplně stejnej na obou telefonech.. na S6 možná o malinko horší, ale to jsou zanedbatelný hodnoty.. takže od tý doby signál neřeším a zatím se mi nestalo, že bych se někam nedovolal nebo by nastal jinej problém..

baterka: mám v telefonu custom rom a od poslední aktualizace se mi výdrž hodně zlepšila.. zatím byl můj rekord 4h rozsvícenýho displeje a zbývalo mi nějakejch 10% baterky.. se stock rom jsem měl výdrž o dost horší.. měl jsem G4 cca 3 měsíce a kdybych to měl porovnat, tak za mě G4 vydržela dýl.. steglik má třeba opačnej názor samozřejmě to nikomu neberu 100 lidí, 100 chutí :)

fotky a videa: když srovnám kvalitu fotek a videí s G4 tak určitě v tomhle vede S6.. bleskově to fotí i za špatnejch světelnejch podmínek, minimum šumu a kvalita fotek mi přijde taky o něco lepší.. fotky jsou takový ostřejší.. kvalita videí o třídu lepší.. G4 trpěla plaváním obrazu kvůli optický stabilizaci.. nedalo se na to koukat.. na S6 nemám co vytknout prostě nádhera.. i nahrávanej zvuk je kvalitnější..

když to shrnu tak celkově jsem s S6 spokojenej.. jen prostě ta výdrž.. není to žádná hitparáda, ale ten den to dá.. displej má sytější barvy, hlavně to není takový pádlo a určitě se líp drží.. přeju hodně zdaru ve výběru :) :palec:
HTC HD2 - HTC Wildfire S - Nexus S - SGSII - Galaxy Nexus - HTC One X+ - Xperia Z1 - LG G2 - LG G4 - SGS6 -> Samsung Galaxy S7 Edge 32GB (SuperMan-ROM v.3.0.1)

jamreyese
Stálý androiďák

Příspěvek od jamreyese » ned 25. říj 2015 22:56:28

U mě po aktualizaci coi9 už problémy přestaly ...signál nepatrně slabší ale zdali to ukazuje špatně tak OK..výpadky internetu už nemám..

steglik
Moderátor

Příspěvek od steglik » ned 25. říj 2015 23:40:07

Ohledně baterky,po posledním updatu mám porovnání s LG G4,kde jasně grafy dokazují,že výdrž je na S6 lepší i se stock ROM.
První dva G4 s posledním updatem v10d
Druhý dva S6 s posledním updatem COI9 (SOT téměř 6h)
VIZ zde:
Screenshot_2015-09-29-17-40-59.png
Screenshot_2015-09-29-17-40-59.png (39.32 KiB) Zobrazeno 2827 x
Screenshot_2015-09-29-17-41-04.png
Screenshot_2015-09-29-17-41-04.png (25.52 KiB) Zobrazeno 2827 x
Screenshot_2015-10-22-23-52-45.png
Screenshot_2015-10-22-23-52-45.png (197.74 KiB) Zobrazeno 2827 x
Screenshot_2015-10-22-23-52-49.png
Screenshot_2015-10-22-23-52-49.png (120.68 KiB) Zobrazeno 2827 x

AL0HA
Nové Androidě

Příspěvek od AL0HA » pon 26. říj 2015 17:02:00

Díky moc všem za vaše zkušenosti a klidně pište dál :) myslím, že se to tu celkem pěkně rozdebatovalo a každý už si udělá svůj názor. Více hlav víc ví ;) čím víc osobních zkušeností od různých uživatelů tím líp a nakonec z toho bude pro všechny užitečná diskuse :) díky

Armies
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6 Edge plus

Příspěvek od Armies » pon 26. říj 2015 17:28:03

Přepínání mezi LTE a hdspa/edge je i ve městech....doma jak vypnu wifi tak mám chvili LTE /hdspa .....ale přechody mi nějak nezpůsobují výpadky hovoru....přesně jak píše "vuLva " info o signálu ohledně čárek není přesné a ani tím neřídím, ještě se mi nestalo aby mi přišla sms o nepřijatém hovoru kvůli nedostupnosti signálu....hovory mám kvalitní ani proti strana nic neříká.
Fotoaparát- je na S6 Edge plus vynikající, měl jsem G3 a pro mně velký skok s S6 .
Touchwitz- poprvé musím napsat že tato nástavba je bez lagů.....už jsem tomu nechtěl věřit že Samsung toto někdy vyřeší :clap:
Nabíjení- no prostě super.....konečně někoho napadlo rychlo nabíjení .....S6 edge plus mám s 20% do 100% za hodinu a deset minut nabitou...prostě super.

steglik
Moderátor

Příspěvek od steglik » pon 26. říj 2015 18:01:27

Jasný,ale musíme se umravnit.Název topicu je výpadky signálu.Na rozhodování mezi modelama tu je Aréna.Už několikrát nás admini napomínali.Takže se držme tématu,at je to tu přehledné.

prousek
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prousek » pon 26. říj 2015 21:10:10

AL0HA píše: A stává se ti někdy, že ti přijde sms, že jsi nebyl dostupný i když byl telefon celou dobu zapnutý ? Nebo jak přesně myslíš "mizerná citlivost" ? díky ;)
Nemám problém, že bych byl nedostupný, telefonovat jde pořád. Vadí mi, že nechytám LTE, když ostatní vedle mě v pohodě ;)

davesport
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6 edge+
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend Mate 7

Příspěvek od davesport » stř 18. lis 2015 5:50:24

Ahoj, mám pár dní S6 edge+ a signál mi nepadá, jen jednou, po prvním spuštění, mi za jízdy v autě vypadl internet, zapnul jsem režim letadlo, po deaktivaci režimu letadlo signál funguje spolehlivě, i internet. Mohu potvrdit, že ukazatel signálu v liště ukazuje méně čárek, než jiné telefony, ale ve skutečnosti je signál v pohodě.

prousek
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prousek » čtv 19. lis 2015 20:34:11

Tak jsem to asi zakřikl, dnes se mi poprvé dopoledne stalo, že jsem byl nedostupný, i když se telefon tvářil, že je v síti. Doufám, že to byla výjimka.

pRo_lama
Moderátor
Reputace: 325
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pRo_lama » pát 20. lis 2015 7:07:24

Tipujem, že si bol mimo mesta,že ?
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2

prousek
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prousek » pát 20. lis 2015 19:18:43

Ne, byl jsem v centru okresního města (Náchod). Ale bylo to poprvé, tak budu věřit, že O2 neměl svůj den.

Bonnys
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s6 edge

Příspěvek od Bonnys » stř 02. pro 2015 20:29:23

Dobrý Večer,
Mám Samsung galaxy S6 edge a mám z něj fakt nervy už. Mám ho asi 4 měsíce a prostě když s někým telefonuji... je jedno jestli z domova nebo z města,nebo mimo města , tak prostě mi začne šumět ve sluchátku a dotyčný na druhé straně nic neslyší,takže to dělá jen u mě ,jsem z toho už zoufalá... má to taky někdo takhle ? mám vodafone... nevím čím to je ale prostě je to chyba v mém telefonu ... děkuji za odpovědi

xanthor
Kyborg
Reputace: 77
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Příspěvek od xanthor » stř 02. pro 2015 21:02:54

Nainstaluj systémové aktualizace a udělej obnovu továrního nastavení (zálohuj si předtím všechna důležitá data). Pokud to nepomůže, tak je to rozhodně na reklamaci. Předpokládám, že telefon je nový ze slušného obchodu a nikdo se v něm moc nevrtal (root apod.).

EDIT: Můžeš taky zkusit jinou SIMku.
Moje otevírací hodiny - otevírací hodiny ve Vašem telefonu

itckar
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC One M8

Příspěvek od itckar » stř 23. pro 2015 18:23:24

Zdravim, rozmyslam nad kupou S6, no odradzaju ma tie problemy so signalom. Este to neopravila ziadna aktualizacia? Niesom v lokalite LTE, v meste kde byvam mame iba 3G a 2g. Bol by aj tu problem s vypadavanim signalu? Dik

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S6 Edge - Obecná diskuze“