Trendy a novinkyMáte tip na vyčištění drobných škrábanců na displeji?

Zajímavé nové informace o Androidu a souvisejícím patří právě sem..

Moderátoři: Moderátoři fór, Moderátoři fór

Odpovědět
dooomer
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: ned 28. čer 2009 16:59:10

Máte tip na vyčištění drobných škrábanců na displeji?

Příspěvek od dooomer »

Ahoj, nenašel jsem tady podobné téma, ale povedlo se mi (čočkou jiného telefonu, když jsem je měl položené na sobě) udělat drobné škrábance do displeje mého Samsungu Galaxy S10. Není to nic velkého, ale dost mě to rozčiluje. Nemáte tip/zkušenosti s těmi čistícími pastami, co se prodávají za cca 500 Kč? Někdo píše, že to zabralo, hodně to prý lidi berou na Apple Watch, ale někdo naopak píše, že to jsou vyhozené peníze. Pasta na zuby mi přijde jako šílenost, ale neví někdo případně o nějakém tipu, co mu skutečně zafungoval?
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte tip na vyčištění drobných škrábanců na displeji?

Příspěvek od sinco »

Proč pasta na zuby je šílenost. Je tam velmi jemné abrazivum. Nevím jak na dnešní tvrzená skla gorilla glass ale na tehdejší telefony to fungovalo perfektně. Jestli to pomůže nevím ale je tam i oleofobní vrstvička aby to abrazivum neudělalo nějakou paseku.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: Máte tip na vyčištění drobných škrábanců na displeji?

Příspěvek od roy100 »

Mám celkem dobrou zkušenost s Displexem, ale je fakt že na GG s oleofobni vrstvou jsem ho ještě nezkoušel, bo to není potřeba.
Odpovědět

Zpět na „Trendy a novinky“