Trendy a novinkyRučníkový den 2016 - 25.5.

Zajímavé nové informace o Androidu a souvisejícím patří právě sem..

Moderátoři: Moderátoři fór, Moderátoři fór

Odpovědět
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Ručníkový den 2016 - 25.5.

Příspěvek od Supík »

Androiďáci nezapomeňte, že DNES je ručníkový den!
Kdo to myslí s galaxií dobře tak by měl mít u sebe ručník :)
Mimochodem dnes bude Dragon od SpaceX stopovat ISS ... tak mu držme někdy v 13:59 palce :) (čas se ale může změnit)


Kdo neví k čemu je ručník tak zde mám citaci ze Stopařova průvodce po galaxii:

"Ručník je skutečně kolosálně užitečná součást výbavy hvězdného stopaře. Především má značnou praktickou cenu - můžete se například do něj zabalit, aby vám nebylo zima, když poskakujete napříč chladnými měsíci planety Jaglan Beta. Můžete na něm ležet na zářivých, mramorovým pískem vystlaných plážích Santraginu V a vdechovat opojné výpary z jeho moří. Můžete na něm spát pod hvězdami, jež tak rudě září na planetě pouští, Kakrafúnu. Můžete ho použít jako plachtu, až poplujete na maličkém voru po proudu drsné řeky Moth, můžete ho namočit pro boj zblízka, nebo si jím zahalit hlavu, abyste necítili jedovaté pachy žravé obludy Blátotlačky z Traalu a nestřetli se s jejím pohledem (je to nepředstavitelně tupé zvíře, myslí si, že když ji nevidíte, nevidí ani ona vás - blbá jak tágo, ale značně žravá). Když jste v úzkých, můžete jím signalizovat o pomoc. No, a samozřejmě se jím také můžete utřít, pokud vám po tom všem ještě připadá dost čistý.

Co je však ještě důležitější, je obrovský psychologický význam ručníku. Tak například když nějaký paďour (paďour = ten, kdo není stopař) zjistí, že stopař má ručník, automaticky předpokládá, že vlastní rovněž kartáček na zuby, žínku, mýdlo, krabici sušenek, čutoru, kompas, mapu, klubko provázku, sprej proti mravencům, výbavu do deště, skafandr atd. ap. A nejen to. Rád stopaři půjčí kterýkoli ze jmenovaných předmětů nebo cokoliv jiného, co stopař nešťastnou náhodou "ztratil". Onen paďour si totiž pomyslí, že ten, kdo dokázal stopovat napříč a našíř celou galaxii, žít v drsných podmínkách a za pár šupů, porvat se s osudem a přeprat ho, a kdo přesto vždycky ví, kde má ručník, je zřejmě člověk, s nímž je nutno počítat.

Tento obrat ostatně pronikl i do stopařského slangu. Lze například říct: "Hele, sasuješ toho húpyho Forda Prefecta? To ti je teda frúd, kterej fakticky ví, kde má ručník." (sasovat = znát, brát na vědomí, seznámit se s, poznat po sexuální stránce; húpy = opravdu děsný frajer, frúd = opravdu děsně správný frajer). "
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Ručníkový den 2012 - 25.5.

Příspěvek od Cleric »

A teď vážně kdo z Vás vyrazí dneska do města s ručníkem. Přiznejte se :twisted:
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ručníkový den 2012 - 25.5.

Příspěvek od Supík »

Já ho tahám celý den v práci i po městě. Už jsem objel 3 pobočky (banky a energetika).. lidi koukaj ale co už. Ručník je fakt praktická věc, např nehrozí, že se pokecám při obědě ;). Už jsem zahlédnul z auta jednu holku co ho taky měla :). (doufám teda že nešla jen na plavečák :p )
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Ručníkový den 2014 - 25.5.

Příspěvek od Cleric »

Já jsem taky vyrazil s kámošem do města a ručník samozřejmě nesměl chybět, ale byly jsem asi jediný. Je pěkné jak lidi koukají a nechápou :D

EDIT:

Za pár týdnu tu je zas....... Nechtělo by to trošku upravit.
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ručníkový den 2014 - 25.5.

Příspěvek od Supík »

Nepropadejte panice!
Až do noci je dnes možné se vybavit ručníkem protože: dnes je RUČNÍKOVÝ DEN!
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Ručníkový den 2012 - 25.5.

Příspěvek od Cleric »

Tak v Kolíně jsem byl opět jediný kdo vyrazil s ručníkem do ulic. Bohužel......
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ručníkový den 2012 - 25.5.

Příspěvek od Supík »

Já vím jen o jednom dalším člověku co včera stopoval s ručníkem. A tady v Děčíně jsem nikoho nepotkal... Ale byl víkend a lidí tedy moc vidět nebylo.
Bohužel Adamsovo dílo je již známé jen úzkému procentu lidí. Ale neva.. :palec:

Žlutý, pomyslel si a belhal se do ložnice..
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Ručníkový den 2015 - 25.5.

Příspěvek od Cleric »

Na počátku byl stvořen vesmír. Hodně lidí to naštvalo a všeobecně to bylo považováno za chybný tah.
Pomalu se to blíží. :D
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ručníkový den 2015 - 25.5.

Příspěvek od Supík »

Vím o tom .. teda ještě, že jsi mi to připomněl. V pondělí tedy kamkoli jedině s ručníkem!
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Ručníkový den 2016 - 25.5.

Příspěvek od Cleric »

Dneska si nezapomeňte vzít svůj ručník.
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ručníkový den 2016 - 25.5.

Příspěvek od Supík »

Aa on je už dnes! Kde mám můj stopařský ručník sakra! Přece nebudu brát nějaký nový bez zkušeností! :D
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Ručníkový den 2016 - 25.5.

Příspěvek od Jumbo78 »

Já když ho vytáhl z kufru služebního auta, tak jsem jej radši dal zase zpátky [emoji48]
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Ručníkový den 2016 - 25.5.

Příspěvek od Cleric »

:facepalm: :facepalm:

Paďourů je čím dál více, v práci jsem byl jediný ....

EDIT:
Spoiler:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Trendy a novinky“