Samsung Galaxy S6 Edge+ - Obecná diskuzeLagovani

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

Aha, tak tomu uz rozumim. Tak pokud to bude dal blbnout tak zkusim o vikendu a dam vedet jak to dopadlo. Diky.
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

Tak jsem vse udelal. Preflesoval frimware, a porad laguje. Ale povypinal jsem animace ve vyvojarskych moznostech. A rekl bych ze je to lepsi. A taky jsem hledal na xda a pochopil jsem ,ze i jini maji problem s lagovanim na t-mobile rom. Ale anglicky moc neumim. Tak nevim jestli jsem to dobre pochopil. Tak me napadlo tam nahrat nebrandovanou rom co myslite? Neprijdu o zaruku. Kdyz nahraji originalni nebrandovou rom pres odin?
Uživatelský avatar
Druss81
Androiďák!
Příspěvky: 487
Registrován: čtv 29. pro 2011 10:41:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8 no root

Re: Lagovani

Příspěvek od Druss81 »

Nie, neprides
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

A je to ta rom ETL (NEBRANDOVANA). Myslite ze to muze pomoct. Jsem z toho hotovy. Nikdy jsem neresil takove problemy s founem. Dokonce uvazuji ze to prodam a koupim XPERII Z5 PREMIUM. I kdyz nerad.
mirecekdrah
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: ned 21. čer 2015 19:31:17
Typ mobilu / ROM: Galaxy S6 EDGE +

Re: Lagovani

Příspěvek od mirecekdrah »

Jeste jedna vec. Kdyz tam nainstaluji tu nebrandovanou verzi ETL, a budu se chtit vratit na t-mobile verzi kvuli popr. reklamaci. Pujde to bez problemu. Nekde jsem cetl, ze tam muze byt problem s csc kodem nebo necim takovym. Dekuji.
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

Prosim poradte. Je vikend at vim jestli se mam do toho pustit. Dekuji.
Uživatelský avatar
Druss81
Androiďák!
Příspěvky: 487
Registrován: čtv 29. pro 2011 10:41:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8 no root

Re: Lagovani

Příspěvek od Druss81 »

Odin je origo od samsungu, sluzi na to, aby si užívateľ mohol sám flashnut mobil pokiaľ ma nejaké problémy. Na reklamácii neriešia, ci tam máš pôvodnú rom, riešia ci si robil root, teda ci sa Ti zmenil Knox. Nie, Knox sa Ti nezmení pokiaľ flashnes stoxk rom, aku je na Tebe, ja mam mobil s Orange ale uz aom rootol a prisiel automaticky o záruku, na koľko sa zmenil Knox. Ale x krat som flashoval samsungy a nikdy sa knox nezmenil. Pokiaľ tam chces nebrandovanu Rom tak ju stiahni a flashni. Na sammobile najdes aj brandovanu, taku aku tam mas, cize navrat späť nie je problém, je to na Tebe ci sa do toho dáš
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

O.k. jdu na to. Ja jsem se jenom bal, ze kdyz budu chtit vratit brandovanou rom, ze bude problem ohledne nejakeho csc kodu. Ze se zmeni region na portugalsky a pak je problem to vratit na zpet.
Uživatelský avatar
Druss81
Androiďák!
Příspěvky: 487
Registrován: čtv 29. pro 2011 10:41:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8 no root

Re: Lagovani

Příspěvek od Druss81 »

Tym by som sa netrapil, csc urcuje iba kedy dostaneš aktualizaciu, pokiaľ tam das rom pre Čechy tak csc by sa zmeniť nemalo. Ale v podstate tam môžeš dať akúkoľvek, rozdiel je v nich minimálny
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

O.k. dekuji. Zkusim to. Ale bojim se ze tim to nebude. Protoze jak tak ctu jsem jediny co ma problem s lagovanim na T-MOBILE rom.
Baxtter
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: sob 30. říj 2010 11:51:16
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Omnia2_i8000_W6.5 SG S6
Mobil 2 / ROM: Lumia 1020 W10 insider fast ring MOTO Droid_Razr
Tablet: Samsung GT 8.9 P7300

Re: Lagovani

Příspěvek od Baxtter »

Měl jsem z kraje podobný problém na S6 (firmware O2), který myslím zmizel, když jsem deaktivoval spuštění fotoaparátu dvojklikem na HOME tlačítko. Od té doby je probuzení velmi rychlé včetně spuštění fotoaparátu swipem zprava do leva.
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

To jsem myslim uz delal. Ja uz toho udelal tolik, ze ani nevim co vsechno. Nicmene to by znelo aspon trosku logicky, kdybych spoustel telefon home tlacitkem. Ale me to blbne i kdyz otevru s-view pouzdro. To s tim tlacitkem nesouvisi. Ikdyz sam uz nevim co u s6 s cim souvisi. Nicmene jsem nainstaloval nebrandovanou rom a ze zacatku to relativne fungovalo, ale asi po 6 hodinach zase obrovske lagy. Tak jsem tam vratil t-mobile rom. :-(
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: Lagovani

Příspěvek od steglik »

A můžuvse zeptat proč to prostě nereklamuješ a takle zbytečně se trápíš?Tobě se podařil návrat na Tmobile ROM bez problému i s CSC?
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

Reklamovat to muzu. Ale za prve za cca 2 mesice co jsem si koupil telefon jsem ho uz mel mesic v servise. A za druhe bojim se i toho, ze tato vada se jim nemusi projevit, protoze se neprojevi pokazde ale treba az na po dvacate. To znamena, ze se k projeveni vady nemusi ani dostat a po 3 tydnech mi vrati foun bez opravy, proto se snazim to vyresit svepomoci. Ale asi to nepujde a reklamovat stejne budu muset :-(. A kdyz jsem tam nahodil nebrandovanou rom tak po resetu wipe mi to najelo do Portugalstiny. A po nahozeni zpet na T-Mobile rom. Mi to opet najelo do cestiny. Takze predpokladam, ze je to ceske CSC
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: Lagovani

Příspěvek od steglik »

Před reklamací to CSC raději zkontroluj,at ti pak nedá BRITEX zamítnutí kvůli údajnému uživatelskému flashování.CSC s ofiko Tmobile by si měl mít TMZ.Nějak ten telefon připrav a pak to sekání předved před reklamačním technikem.Je samozřejmě,že jako první udělá servis HARD RESET a pak zkusí chybu vyhledat.Nenarazí,reklamace bude zamítnuta.Otázka je jakou chut a čas na to bude mít ten reklamační technik.Pak už mě napadá jen telefon umístit na bazos a ČUS,A t se s tím trápí někdo jiný.
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

A jak to zjistim?
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: Lagovani

Příspěvek od steglik »

Zdarma aplikace na Obchod PLAY.Název Phone INFO ★Samsung★.Napíše ti vše :) I datum a místo výroby.
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

O.k. tak tam mam TMZ, kazdopadne kdyz to budu reklamovat v t-mobilu tak nevim jestli tam je nejaky technik. A i kdyby byl, tak jak uz jsem psal projevi se to treba az po trech hodinach, nevyspytatelne. Takze ani nevim jak mu to predvest. A davat to na bazos je takove mirne receno nehezke. Nicmene po vypnuti a zapnuti telefonu, zase trva delsi dobu nez to zacne zlobit.
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: Lagovani

Příspěvek od steglik »

Tak nehezké :facepalm: Už nevím co si o tobě myslet.Pláčeš tu jak vyřešit svůj problém a my ti poradili vše co víme.Reklamovat to nechceš,prodávat to nechceš.Tak bud se zachovej správně racionálně a měj zasekaný mobil nebo to zkus sám vyřešit.Bud reklamací nebo prodejem.Nikdo ti myslím víc neporadí...
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

Asi mas pravdu. Pocatek meho problemu byl v tom, ze jsem chtel vedet jestli je to nahoda aby dva telefony meli stejnou vadu a nebo je to problem vseobecne jako napr. u S6 s ram pameti. Protoze na xda forum jsem se docetl, ze tam nekteri maji stejny problem. Nicmene je pravda, ze mi nezbyte nic jineho nez reklamovat.
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: Lagovani

Příspěvek od steglik »

Tak nějak se k tomu taky neumím vyjádřit.Za svůj mobilní život mám tak do roka cca 5 přístrojů.Což dělá už zhruba 40 mobilů co mám uloženo v galerii na disku.A z těch všech se vyskytli dva,které sem taky nepochopil.Jeden z nich byl LG G3.Totálně zasekaný telefon,10 krát proveden hard reset a obnova,nikdo mi to tu na foru nevěřil.Sms se zobrazovala 3 sekundy než se otevřelo vlákno,multitasking 5 sekund než naběhli okna.Ok ihned sem to 3 týdny starý prodal.Na reklamaci sem neměl nervy.Ten samí telefon sem si koupil znovu za 4 měsíce,protože sem pak potřeboval větší displej a všechno v pohodě.A to podotýkám běželo na stejném Lollipopu.Za 4 měsíce byla pro CZ dostupná stejná verze ROM.Telefon běžel jak víno.Nikdo mi nedokázal vysvětlit čím to bylo.Vadné CPU nebo RAM?
Druhý telefon takový byla Galaxy Alpha.Ze zvědavosti sem si jí koupil po přechodu z S5.Vychvalovali výkonný CPU atd.Ale byl to propadák.Jak popisuješ ty.Jednou za čas odemykání trvalo 10 sekund než se rozsvítil displej.Zasekané menu a podobně.Několikrát Hard reset,obnova a zkoušeno více ROM pro různé lokalizace.Ale nepomohlo,tak šel pryč.
Těžko říct proč 100 lidí má telefon v pořadku a 1 pak nechápe proč to má jinak.
Vadné CPU,jiná součástka na desce???Netuším a myslím,že ani toto v servisu nikdo koumat nebude.
Hold smůla na kus,záleží jen na tobě jak s tím naložíš.
Já bych ti poradil se vykašlat na charakter,dej to na inzerát a telefon prodej...
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

Asi mas pravdu. Ale nasstava otazka. Jit znova po treti s6 edge+ nebo uz tadsi neco jineho. Protoze pokud bych se mel trapit u tretiho tak uz me fakt klepne. A kdybych chtel jiny model tak me vubec nenapada co? Nic lepsiho neni. Koukal jsem na tu jejich slavnou xperii z5 premium a to nedosahuje ani ke kolenum s6.
SAP!K
Androiďák!
Příspěvky: 411
Registrován: ned 20. kvě 2012 18:01:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6 edge Stock rom DBT

Re: Lagovani

Příspěvek od SAP!K »

No a co třeba IPhone?
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

O tom uvazuji uz nekolik let. Ale nevim nikdy jsem ho nemel ani na delsi dobu v ruce. Maximalne v obchode jsem si ho osahal. Ale co tak ctu, tak snim nejdou ruzne veci jako na android ( posilat obrazky pres bluetooth, stahovani hudby a jine veci.) Tak nechci dat 30 000kc za foun se kterym nebudu vubec spokojeny.
SAP!K
Androiďák!
Příspěvky: 411
Registrován: ned 20. kvě 2012 18:01:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6 edge Stock rom DBT

Re: Lagovani

Příspěvek od SAP!K »

No to jesou věci kvůli kterým si ho asi nikdy nekoupím.Nebo až na to zestarnu.A k tomu co jsi psal tak ještě přidej katastrofální baterku.
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

Tak to jsem treba ani nevedel. A ani nevim jak ten novy Iphone foti. Ale s6 foti proste uchvatna.
SAP!K
Androiďák!
Příspěvky: 411
Registrován: ned 20. kvě 2012 18:01:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6 edge Stock rom DBT

Re: Lagovani

Příspěvek od SAP!K »

To esko fotí "docela dobře" ale v porovnáním s s6 edge co jsem koukal na netu tak jasně vítězí Samsung.
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: Lagovani

Příspěvek od steglik »

Tak Iphone je katagorie sama o sobe.Jako telefon jento vyborna vec.Mel sem naposledy Iphone 5 a pak sem presel na Ipad mini uz jen jako tablet.Ios je vyborny ma ale nekolik ale.To nejhorsi ale je ta blba pamet.Uplne vse synchronizovat s Itunes.Hudba,filmy atd.Proste to zabere vice casu jak na androidu.Tady jen pripojis telefon a hodis do slozky.A baterka?Na 6s je opravdu tragicka ale na 6S Plus je pry dobra.

Tezko rict.Ale na SONY pozor.Pro me to byla oblibena premioba znacka.Nikdy nezapomenu na svuj prvni notebook VAIO.Super masina,kazdy jen valil oci.Ale telefony?To SONY neumi.Mel sem Xperia X10,ARC S,P,T,SP,Z a naposledy před několika roky Z1.A běs.Všude nějaký problém.Bud v konstrukci,špatně lícujíci kryty,odlepující se displej,utopený vodotěsný telefon po chyby v ROM.Bugy a podobně.Nevím.Ani se mi to tvarem nelíbí.
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

Ted me napadlo ten telefon prodat do mobil pohotovosti jako zanovni to dostanu neco kolem 19 0000 a koupit u nich novou s6 edge s crashbackem 5000 kc. Takze bych doplatil neco kolem 2000. Ale nevim jestli by to tak slo.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Lagovani

Příspěvek od Mirda86 »

Neslo.Nesmi na nem byt poznat ze byl pouzivanej.Coz by se mozna jeste dalo pokud ho mas v top stavu.Ale jestli mas vybalene prislusentsvi tak smolik...podle toho to poznaji urcite.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S6 Edge+ - Obecná diskuze“