Samsung Galaxy S III Neo (I9301) - Obecná diskuzeZrušení zablokování telefonu - SGS3 Neo

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Fif4Dave11
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: pon 13. kvě 2013 21:21:29
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 Neo [GT-I9301I]
Rom: KitKat 4.4.2 stock
Bydliště: Nechanice, okolí Hradec Králové

Zrušení zablokování telefonu - SGS3 Neo

Příspěvek od Fif4Dave11 »

Zdravím,
mám takový trochu závažný problém. Asi před 2 hodinami jsem jen tak zkoušel možnosti Správce zařízení Android od Googlu v souvislosti s tím, že brácha ztratil svůj mobil. Tak jen tak zkouším lokalizovat svůj mobil, prozvánět ho a potom jsem zkusil ho zamknout/zablokovat pomocí hesla. A problém je v tom, že jsem tam zadal určité heslo, potvrdil jsem to, telefon se restartoval a potom když tam v telefonu jsem to heslo zadal, které jsem si myslel, že je správné, tak telefon mi píše, že správné není. Tak nevím co teď dělat. Dokázal by mi někdo pomoct? Nedalo by se nějakým způsobem to heslo zrušit nebo ho alespoň změnit? Jsem už z toho trochu zoufalý :cry: a trochu taky z toho šílím :crazy:.

Dodatek: A ano jsem debil. Vím, že jsem to neměl zkoušet, když jsem to opravdu nepotřeboval.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Zrušení zablokování telefonu - SGS3 Neo

Příspěvek od don_alex »

pokud na heslo opravdu nepřijdeš, budeš muset provést factory reset z recovery. Přijdeš tím ale o všechna data.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Fif4Dave11
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: pon 13. kvě 2013 21:21:29
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 Neo [GT-I9301I]
Rom: KitKat 4.4.2 stock
Bydliště: Nechanice, okolí Hradec Králové

Re: Zrušení zablokování telefonu - SGS3 Neo

Příspěvek od Fif4Dave11 »

toho jsem se trochu obával, že budu muset udělat tovární nastavení. a asi opravdu nejspíš na to heslo nepřijdu, protože jsem to heslo zkoušel psát asi už po 30. a nic a ještě v různých tvarech, jestli jsem se náhodou nepřetapnul a napsal číslo vedle anebo vůbec všelijak tak jak jsem si myslel, že jsem to mohl napsat a stále nic. No jo byl jsem asi moc zbrklý a alespoň to heslo jsem si nezkontroloval. Anebo jsem si taky říkal, a to jsem četl v podobných topicích, že do telefonu se to heslo neposlalo a tím pádem to nemá s čím porovnávat, že to má pořád v paměti výraz null a právě tím to nemá s čím porovnávat.

Jinak samozřejmě o data přijdu jen v telefonu ne na paměťovce, že? Jen se ujišťuju. Ale taky mám naštěstí na paměťovce zálohovaný měsíc starý obsah telefonu díky tomu, že jsem musel udělat update, tak jsem si předtím zálohoval vše co mi pc ukázal, tak nevím jestli v tom budou kontakty a zprávy, ale ty asi ne, co?

Edit 18:24: Jo a jinak jsem pro příště poučen ze své chyby, tak jako u jiných dřívějších podobných problémů. :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S III Neo (I9301) - Obecná diskuze“