Samsung Galaxy S III Neo (I9301) - Obecná diskuzeChybně zobrazovaný seznam kontaktů - SGS III

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jirka0376
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S III s Android 4.4.2

Chybně zobrazovaný seznam kontaktů - SGS III

Příspěvek od jirka0376 » sob 28. lis 2015 11:22:32

Dobrý den,

měl bych zájem o radu v čem by mohl být problém nebo jak vyřešit následující situaci.

Mám chvíli Samsung Galaxy S III s Androidem 4.4.2.

Ze začátku se mi seznam kontaktů zobrazoval pěkně ve skupinách podle abecedy a s fotkami před jménem. Například oddělovač A a kontakty začínající na A..., oddělovač B a kontakty začínající B... atd.

Od jisté doby se mi přestaly zobrazovat na oddělovačích písmena abecedy, což by zas tak nevadilo, ale stává se mi (a dost často), že se mi zobrazí je strohý seznam kontaktů pod sebou bez oddělovačů a fotek. Když následně přejdu do skupin a vyberu například skupinu "Spolupracovníci" zobrazí se mi již seznam tak, jak má být (oddělovače s písmeny a fotky). Po návratu ze skupin na celkový seznam všech kontaktů zůstanou již nastavené oddělovače, ale stále bez písmen abecedy.

Ještě připomenu, že mám nastavené jen kontakty z Gmailu a telefonu. Zobrazování kontaktů na SIM kartě mám vyplé. Android mám na aktuální verzi a ani reset telefonu do továrního nastavení nepomohl.

Budu rád za jakékoli rady a pomoc při řešení mého problému.

Děkuji předem Jirka
Naposledy upravil(a) verny94 dne sob 28. lis 2015 21:31:13, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto do správné sekce!

xanthor
Kyborg
Reputace: 78
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Chybně zobrazovaný seznam kontaktů - SGS III

Příspěvek od xanthor » sob 28. lis 2015 20:29:26

Tohle mi dělá taky. Neřeším to, moc mi to nevadí. Pomůže odscrollovat seznam (teď nevím, jestli nahoru nebo dolů nebo je to jedno). Pokud ti to moc vadí, zkus nějaký alternativní dialer z Play Store. Samozřejmě můžeš zkusit kontaktovat Samsung, ale to je imho ztráta času.
Moje otevírací hodiny - otevírací hodiny ve Vašem telefonu

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S III Neo (I9301) - Obecná diskuze“