Samsung Galaxy S III Neo (I9301) - Obecná diskuzeS III Neo - po plném nabítí a stále svítí dioda nabíjení

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
brop
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung SIII Neo

S III Neo - po plném nabítí a stále svítí dioda nabíjení

Příspěvek od brop » pon 21. bře 2016 16:18:05

Mám jeden takový problém. Mám SIII Neo a v poslední době mi začalo zlobit nabíjení. Když mám telefon na nabíječce a není zcela dobitý, tak při odpojení nabíječky se chová standardně (zhasne dioda a vše funguje). Když se však telefon dobije doplna a změní se barva diody, tak při odpojení z nabíječky se telefon stále tváří, že je k nabíječce připojen a neustále při zhasnutém displeji svítí dioda o nabíjení, když displej rozsvítím, tak je na displeji text, telefon je nabit (nebo tak něco) a v notifikační liště je neustále na stavu baterie zobrazen malý blesk jako při připojení k nabíječce a v levém rohu je malá baterka s číslem 100. Když telefon restartuji, tak se nic nezmění. Někdy se stane, že po zhasnutí displeje najednou telefon pípne a rozsvítí se displej, jako když se připojí nabíječka a takhle se to opakuje pořád dokola, dokud telefon zcela nevypnu, ale i poté co dám telefon vypnout, tak se na displeji zobrazí taková šedá baterka s malým kroužkem uprostřed, když potom telefon připojím na nabíječku, tak se baterka změní v zelenou a nabíjí se i když je plná.
Někdy postačí jen telefon vypnout a zapnout a někdy je třeba zcela vytáhnout baterku, jinak telefon pořád pípá jako bych neustále připojoval nabíječku. Prostě to vypadá jakoby telefon při plném nabití nerozeznal, že je odpojen od nabíječky.

Již jsem provedl tovární nastavení a žádná změna.

Nevíte někdo co s tím??? Snad jsem to popsal dosti srozumitelně. :-) Děkuji

verny94
Moderátor
Reputace: 276
Typ mobilu / ROM: Huawei P30

Re: S III Neo - po plném nabítí a stále svítí dioda nabíjení

Příspěvek od verny94 » pon 21. bře 2016 18:06:24

Napadá mě bordel v USB zdířce.
Jinak bych asi reklamoval. S tim doma jinak nic nevymyslis.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S III Neo (I9301) - Obecná diskuze“