Blackberry Priv - obecná diskuzeRestartujici se Priv po 3 letech

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
marcellaznicka
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. led 2021 10:13:08
Typ mobilu / ROM: Priv

Restartujici se Priv po 3 letech

Příspěvek od marcellaznicka »

ahoj vsem,
Mám BlackBerry Priv před 3 roky. Je to mě první BlackBerry s Anroidem...Půl roku zpět byla měněná baterie, protože se přístroj pořád zahříval a restartoval a je značně pomalý. S novou baterii je to lepší, ale problém se samovolném restartartování v rozmezí od 60% do 0% kapacity baterie nezmizel. Tovární nastavení nepomohlo. Ptám se tedy je to normální a mám ho hodit do koše a koupit si nový telefon a čekat že se to stane opět nebo si koupit Iphone a mít ho 10 let?
Uživatelský avatar
jirik77777
Androiďák!
Příspěvky: 489
Registrován: sob 08. čer 2019 22:38:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Restartujici se Priv po 3 letech

Příspěvek od jirik77777 »

Tohle se ti muze stat vsude, proste vadny kus. Proto je nesmyslna tva posledni věta o iPhone. Samozrejme tohle se ti muze stat i u iPhone. A ne, ze iPhone vydrzi 10 let bez poruchy a vsechno ostatni se kazi, to jsi napsal strasnou hloupost.
Samsung Galaxy Note9 - Android 10
Uživatelský avatar
Ekky
Androiďák!
Příspěvky: 318
Registrován: sob 09. dub 2016 18:19:26
Typ mobilu / ROM: BlackBerry
Mobil 2 / ROM: Asus ZenFone

Re: Restartujici se Priv po 3 letech

Příspěvek od Ekky »

Nez ho hodis do kose. Co by jsi za nej chtel? [emoji16]
Iphone ti 10 lwt nevydezi. Teda nemusi vydrzet, jediny co tam mas jistotu tak podporu 4 roky nebo kolik to maji ale to ma ted i Samsung 4 letou podporu. Dlouho jsem se uz BB nezabejval tak nevim jak to ted maji s tim droidem, naposledy jsem mel kdyz byl jeste BB10. Takze ani nevim jestli to jde nejak preflashovat ten jenich FW.
marcellaznicka
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. led 2021 10:13:08
Typ mobilu / ROM: Priv

Re: Restartujici se Priv po 3 letech

Příspěvek od marcellaznicka »

Mám už 5. BlackBerry a je to horší a horší...konec BlackBerry OS a pak android, který je smrt pro BlackBerry.
Uživatelský avatar
Ekky
Androiďák!
Příspěvky: 318
Registrován: sob 09. dub 2016 18:19:26
Typ mobilu / ROM: BlackBerry
Mobil 2 / ROM: Asus ZenFone

Re: Restartujici se Priv po 3 letech

Příspěvek od Ekky »

Jj blackberry s androidem neni blackbarry a uz vubec ne kdyz zarizeni vyrabi stejna firma co vyrabi alcatel. [emoji23]
Proste konec BB10 byl pro me i konec celeho BlacBerry a dal jsem je neporizoval.
Sel jsem do Sony, tam bylo mega zklamani az telefon sel o zem. Pak Asus tam to bylo ok ale bylo to moc padloidni a chybely nektere funkce.
Ted mam S10e a max spokojenej.
ChatGPTPlus
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 23. úno 2023 11:13:48

Re: Restartujici se Priv po 3 letech

Příspěvek od ChatGPTPlus »

The battery problem is very serious, it is recommended that you replace it with an iphone chatgpt mobile phone
Odpovědět

Zpět na „Blackberry Priv - obecná diskuze“