Lenovo Vibe Shot - obecná diskuzeLenovo Vibe Shot

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo Vibe Shot

Příspěvek od Vojta_L »

Karle, nárok na vrácení peněz při vadě nemáš. Telefon musí jít vždy do servisu, který se jej pokusí opravit. Pokud se zařízení nepovede opravit, máš nárok na výměnu za nový kus, vrácení peněz, nebo slevu z kupní ceny.

Situace je zde jiná, pokud se vada objeví v prvním půl roce po zakoupení zboží. To se pak má se za to, že zařízení bylo vadné od počátku a ty pak můžeš požadovat výměnu věci za novou a bezvadnou. Ale i tak platí, že telefon musíš odnést prodejci na reklamaci a prodejce má 30 dní na její vyřízení. Výměnu pak ale nelze požadovat, pokud by taková výměna byla z povahy věci neúměrná, tedy například v situaci, kdy lze vadu bez zbytečného odkladu odstranit, třeba dotažením šroubku nebo výměnou baterie. Pokud výměna za nové zboží ani odstranění vady nejsou možné, můžeš se rozhodnout, zda od smlouvy odstoupíš, nebo budeš chtít slevu z kupní ceny. (citace Dtest - https://goo.gl/QL7my3" onclick="window.open(this.href);return false;).

Nemůžeš si jen tak napochodovat do obchodu a chtít zpět peníze/nový kus. V každém případě jej musí prohlédnout autorizovaný servis.
pucmeloun72
Stálý androiďák
Příspěvky: 161
Registrován: pon 30. čer 2014 8:11:18
Typ mobilu / ROM: i8190N

Re: Lenovo Vibe Shot

Příspěvek od pucmeloun72 »

Ahoj, uz se to tu v minulosti resilo, ale byl bych rad za aktualni info. Poradi nekdo, jake nejlepsi tvrzene sklo nebo pancerovane pro tento telefon, aby se casem neodlepovalo? Uz jsem vyzkousel asi 4 znacky vc. NILKINU a CONNECT IT a vysledek vzdy na nic. Diky.
Motylek01
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 15. lis 2015 16:54:34
Typ mobilu / ROM: Lenovo VibeShot

Re: Lenovo Vibe Shot

Příspěvek od Motylek01 »

Zdravim,stalo se mi nejakym zpusobem,ze mi na ikone zprav sviti porad 1 i když mam všechny zprávy vymazane,kdyz na ikonu kliknu tak to napise zadne zprávy,pouze když tel.restartuju tak se zprava objevi nahore v oznamovaci liste,kdyz na listu kliknu tak se opet objevi zadne zprávy a lista zmizi,ale 1 sviti stále,nevite někdo jak to vymazat?diky za radu.
rasasak
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: stř 18. led 2012 23:05:40
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Lenovo Vibe Shot

Příspěvek od rasasak »

Zdravím, chci si na telefon flashnout ceskoanglickou 6ku androida jak je doporučeno zde na fóru.
Chápu že mám postupovad dle návodu jako u P1, ale samozřejmě použít správnou ROM .

Nicméně chtěl bych u zařízení provést i ROOT, nějaké doporučení jak u z90a40 ho provést ?
nebo mám postupovat opét jako u výše zmíněného návodu ? nebudou potřeba ale jiné soubory ?
Kito
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 07. pro 2015 13:23:37
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot Dual SIM

Re: Lenovo Vibe Shot

Příspěvek od Kito »

Zdravím, rád bych si v telefonu vyměnil paměťovou kartu na větší. Ale nejde mi to. I když udělám kompletní kopii původní karty tak po vsunutí do telefonu mi tento řekne, že mám provést formát karty. Neporadíte jak udělat výměnu karet aniž bych přišel o data na původní kartě? Děkuji :) ...
rasasak
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: stř 18. led 2012 23:05:40
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Lenovo Vibe Shot

Příspěvek od rasasak »

kompletni kopii myslis jak ? ze proste vemes jen viditelna data a zkopirujes je ? to asi moc fungovat nebude....

zkus udelat celou kopii obrazu Win32 Disk Imager
https://sourceforge.net/projects/win32diskimager/
Kitotik
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 30. pro 2015 6:57:14
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot Dual SIM

Re: Lenovo Vibe Shot

Příspěvek od Kitotik »

Díky za odkaz, o víkendu na to kouknu :) ...
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Lenovo Vibe Shot

Příspěvek od xanthor »

A nemůže to být tím, že máš novou kartu naformátovanou na exFAT (výchozí systém u MicroSDXC karet, tedy 64 GB a větších), který Lenovo neumí?
Odpovědět

Zpět na „Lenovo Vibe Shot - obecná diskuze“