Lenovo Vibe Shot - obecná diskuzeLenovo Vibe Shot - problemy

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Jaroslav Kelt
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. srp 2016 11:24:33
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe shot

Lenovo Vibe Shot - problemy

Příspěvek od Jaroslav Kelt »

Dobry den, s timto telefonem jsem byl velmi (dostatecne) spokojen, cena - vykon, funkce, foto, vzhled...az do jedne chvile. Zakoupen v Ceske republice, nekdy v dubnu 2016. Vse fungovalo jak po masle. Asi za dva mesice jsem po nabijeni zjistil, ze je velmi teply nebo spise vrely. Tak jsem ho hned odpojil odemknul a na obrazovce nebylo nic videt, jenom rovne smouhy a pruhy. Domyslel jsem si, ze je to z prehrati a tak jsem telefon vypl. Po schlazeni vse v poradku a tak jsem ani nesel do prodejny. Urcite by me rekly (jako obvykle) telefon funguje tak co chcete, jeste z Vas udelaji hlupaka. Byl nejakou dobu klid, ale pred nekolika dny opet. Tentokrat na slunci. Chvili s nim neco delam a hned se zacne silne zahrivat a naskoci pruhy. Ve stinu to nedela. Pred nekolika dny samovolne a neustale vibroval, samozrejme to odnasi vydrz baterie a nervu. Po vypnuti a zapnuti chvili klid a potom opet. Vymazal jsem pro jistoty celkem nedulezite aplikace. Zatim klid. Potom jsem nektere znovu nainstaloval. Zatim v poradku. Zahrivani na slunci zustalo. Telefon me na stole vystavene na slunci samozrejme nelezi. Pouzivani na slunci je mysleno par fotek, pet-deset a posleze jejich kratka prohlidka, napriklad. Vcera jsem zjistil snizeni hlasitosti zvuku pri hovorech, skoro nic neslysim. Nevim nic jsem ve funkcich nenasel, cim by se to dalo omylem snizit nabo aspon zvysit. Mozna se v nem moc nevyznam)))(((. Dnes jsem psal zpravu a mel jsem hovor. Nic ovsem nezvonilo, to jsem zjistil az po zamceni telefonu, kdyz se rozblikali tlacitka. Hlasitost prichozich telefonatu byla na maximum. Zadne narocne hry nepouzivam, ty dve ktere uz byly nainstalovane, jsem ani nevidel. Jedine hry jsou sachy a go. Ostatni aplikace jsou stansdardni, ktere maji mnozi i ja je mel v minulich mobilech a problemy jsem nemel. Antivirus od prvniho dne zakoupeni Kaspersky. Prosim Vas, kdo se setkal s podobnymi problemy, poradte.
Dekuji za pripadne rady.
S pozdravem, Jaroslav.
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo Vibe Shot - problemy

Příspěvek od Vojta_L »

Ahoj, v první řadě odinstaluj antivir, který může stát za většinou těchto problémů. Pokud odinstalování antiviru nezabere, obnov zařízení do továrního nastavení. Pokud ani to nebude fungovat, kontaktuj servisní středisko Lenovo a zařízení reklamuj, kontaktní informace nalezneš v mém podpisu.
Jaroslav Kelt
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. srp 2016 11:24:33
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe shot

Re: Lenovo Vibe Shot - problemy

Příspěvek od Jaroslav Kelt »

Ahoj Vojto! Dekuji za informace. S antivirusem to zkusim. A co se tyka toho tovarniho nastaveni, tak tim asi prijdu o android 6.1, ze? Premyslel jsem o tom, ale chtel jsem to nechat az na jako posledni variantu.
Velmy dekuji.
S pozdravem, Jaroslav.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Lenovo Vibe Shot - problemy

Příspěvek od Jumbo78 »

Ne nepřijdeš. Tovární nastavení jen vyčistí zařízení, firmware zůstane
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Jaroslav Kelt
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. srp 2016 11:24:33
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe shot

Re: Lenovo Vibe Shot - problemy

Příspěvek od Jaroslav Kelt »

Diky! To bylo rychle. To jsem rad, co nejdrive to udelam.
Jaroslav Kelt
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. srp 2016 11:24:33
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe shot

Re: Lenovo Vibe Shot - problemy

Příspěvek od Jaroslav Kelt »

To vim, ale nechce me to pustit, pry nedostatek reputece. ((
pitr37
Androiďák!
Příspěvky: 454
Registrován: sob 26. úno 2011 1:10:13
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD O2 Dataneobmedzene

Re: Lenovo Vibe Shot - problemy

Příspěvek od pitr37 »

Čo ti nejde?Továrenské nastavenie tzv.factory reset alebo odinštalovanie antivíru?
Elephone S3
Android 6.0
Jaroslav Kelt
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. srp 2016 11:24:33
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe shot

Re: Lenovo Vibe Shot - problemy

Příspěvek od Jaroslav Kelt »

Vse ok. Diky.
PavlikXSS
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 25. zář 2016 13:01:42
Typ mobilu / ROM: P1m

Re: Lenovo Vibe Shot - problemy

Příspěvek od PavlikXSS »

Ahoj, nechce se mi zakladat zbytečně nové téma, ale nejspíše mi na lenovu odešel mikrofon, je nějaka šance ho koupit v číně a vyměnit si ho sám? Nebo je napajeny na desce a výměna byla doma nemožná.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo Vibe Shot - obecná diskuze“