Lenovo Vibe Shot - ROM/ROOT/FWreinstal systému

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Mispulda
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 24. čer 2018 20:49:55
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Rom: 6.1

reinstal systému

Příspěvek od Mispulda »

Lenovo Vibe shot z90a40. Poradí někdo jak reinstalovat systém. Telefon se chová dost nezvykle a mám podezření, že se do něj dostalo něco nepatřičného virového původu. Klasický reset nepomáhá. V rámci Prahy jsem nenašel žádný servis, kde by to dělali. Pouze posílají do Arvato, kde mám obavu, že technik udělá jen reset a já vyhodím peníze. Na supportu Lonovo jsem sice nalezl soft Moto Smart, ale tento model ve výběru není. Takže poradí někdo jak systém reinstalovat. Nechci ani upgrade a ani downgrade. Díky všem
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: reinstal systému

Příspěvek od Vojta_L »

Klasický reset nepomáhá.
Tím myslíš obyčejný restart, nebo obnovení do továrního nastavení? Pokud to první, zkus jej obnovit do továrního nastavení.

Pokud se bude problém projevovat i po obnovení do továrního nastavení, kontaktuj Arvato a požaduj přehrání systému. Popiš jim, že je telefon zavirovaný a nepomáhá obnovení do továrního nastavení. Servis poté přejde automaticky k přehrání systému.
Mispulda
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 24. čer 2018 20:49:55
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Rom: 6.1

Re: reinstal systému

Příspěvek od Mispulda »

Ano, zkusil jsem tovární nastavení. Problém u Arvata je, že jsou v za devatero horama....A pokud budu ochoten k nim dojet, tak přímý kontakt evidentně neumožňují. Takže zase musíte přes někoho. A já mám nějak nedůvěru, jestli tam ten reinstal někdo opravdu udělá. Už jsem jednou zažil, že technik jen v menu udělal tovární nastavení, ale zaplatil jsem reinstal systému.
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: reinstal systému

Příspěvek od Vojta_L »

Tlf. je potřeba poslat poštou/kurýrem, osobně a na počkání to bohužel nejde. Pokud mi po podání opravy pošleš číslo servisní zakázky a IMEI, napíšu technikům, aby sw v telelfonu opravdu přehráli ;)
Odpovědět

Zpět na „Lenovo Vibe Shot - ROM/ROOT/FW“