Sony Xperia M2 - Obecná diskuzem2 aqua gyroskop?

Odpovědět
kožich
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 14. dub 2015 19:40:55
Typ mobilu / ROM: Xperia m2 aqua
Mobil 2 / ROM: LG l9

m2 aqua gyroskop?

Příspěvek od kožich »

Nazdar androiďáci. Jak je to se senzorem polohy v tomto zaŕízení. někde píšou že ho nemá někde že jo. podle mne ho nemá.Aspoň mi nikde nefunguje i když zapnu aut. otočení obrazovky. Jen zarážející, že u hry real racing 3 mi pomocí náklonu jde zatáče. Tak jak to vlastně je
POSIX
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: stř 30. dub 2014 22:26:35
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Re: m2 aqua gyroskop?

Příspěvek od POSIX »

Gyroskop se ale k otáčení obrazovky nepoužívá, na to je akcelerometr..
kožich
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 14. dub 2015 19:40:55
Typ mobilu / ROM: Xperia m2 aqua
Mobil 2 / ROM: LG l9

Re: m2 aqua gyroskop?

Příspěvek od kožich »

A-ha, tak díky za opravu, no a jak to vlastne je s tim akcelerometrem? kdyz mam zaskrtnuto auto otoceni obrazovky tak by se mel displej natacet podle polohy( aspon u jinych tel tomu tak bylo, u stare l9 se mel v nastaveni i pocet stupnu jak se ma displej natacet, ), ale na to mi proste nereaguje, ani kdyz pustim prohlizec telefon naklonim tak se mi to proste neotoci, mate nekdo obdobny problem?
Svobyk
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: pát 07. zář 2012 8:33:33
Typ mobilu / ROM: HTC One X

Re: m2 aqua gyroskop?

Příspěvek od Svobyk »

Problém je nejspíš v softwaru.protože jí mám taky a po restartu funguje a pak ne..našel už sem více problémů.tohle je jeden z nich. Třeba druhý je ten že mi Market přestane stahovat programy a po restartu normálně funguje.je to hrozný telefon. Abych sobě každou hodinu restartoval
losmacos
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 13. črc 2011 5:51:56
Typ mobilu / ROM: xperia x10 mini pro

Re: m2 aqua gyroskop?

Příspěvek od losmacos »

Zdravím!Mám takový menší problém!mám xperii m2 aqua a neobrací se mě displej!u her funguje normálně!telefon byl už i na reklamaci,ale poslali ho zpět s tím,že po dobu co měli telefon u sebe fungovalo vše normálně!neví někdo co s tím??
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia M2 - Obecná diskuze“