Android TV a ProjektoryEpson EH-TW5650 - zkušenost

Odpovědět
vrati
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 15. zář 2019 14:43:18

Epson EH-TW5650 - zkušenost

Příspěvek od vrati »

Topicky s projektory tu nejsou moc aktivní, což je škoda, přispěju alespoň se zkušeností s Epsonem.

Hledali jsme model, co by vylepšil zážitek z finále stanley cupu :), a na stručnou recenzi.

Osobně mě překvapilo, jak snadno šlo projektor nastavit, od uvedení do provozu, po různá nastavení - UX na jedničku.

Stejně tak pozicování a lichoběžníková korekce byla super. Obraz to nijak nedeformovalo a při umístění není potřeba přizpůsobovat místnost, což potěší hlavně v případech dočasného promítání. Na promítání pod úhlem jsou praktické i vysunovací nožičky, takže jej lze položit třeba na menší stoleček a pořád mít obraz dostatečně vysoko.

Jedna z předností v této (cenové) kategorii je konektivita. Miracast jsem nezkoušel, jinak VGA, HDMI i WiFi na pohodu. Jen škoda u promítání z telefonu, tam je video sekaný. I samotní zástupci Epsonu uvádí, že je to hlavně na promítání fotek, nicméně z pozice uživatele mi to přijde nedoladěný. Promítali jsme třeba pod venkovním sezení na zeď baráku. Postreamovat video z telefonu by mi přišlo přívětivější (na občasné či jednorázové řešení).

Ještě pro představu u obrazu, druhý je z místnosti s velkým oknem metr nalevo. Obraz, alespoň z mého pohledu tedy, celkem solidně koukatelný. No a první za tmy (vč. několika piv, takže jsem neřešil, že se fotka moc nepovedla :)). Mimochodem nastavit se dá taky několik filtrů, třeba právě pro situaci s denním světlem (a byl to celkem rozdíl proti ostatním), kino etc.

Celkově toho nabízí docela dost, takže pokud projektor zvažujete, doporučuji na něj kouknout.
Přílohy
IMG_20190610_212543.jpg
IMG_20190610_212543.jpg (285.83 KiB) Zobrazeno 1993 x
IMG_20190610_183752.jpg
IMG_20190610_183752.jpg (520.08 KiB) Zobrazeno 1993 x
Odpovědět

Zpět na „Android TV a Projektory“