Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL - obecná diskuzeZenfone2Laser Android 6.0.1 - uložení fotek na sd kartu

Moderátoři: zemaniel, Moderátoři čínských mobilů, zemaniel, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
mwork
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: stř 08. úno 2012 23:13:45
Typ mobilu / ROM: Honor 8 premium
Rom: android 7

Zenfone2Laser Android 6.0.1 - uložení fotek na sd kartu

Příspěvek od mwork »

Ahoj, poradí prosím někdo jak donutit buď zákl. aplikaci Fotoaparát nebo případně nějakou jinou z Obchod play aby ukládala fotky přímo na SD kartu?
Kartu mám vloženou, nastavenou jako přenosné úložiště. Když nainstaluji např Total commander tak kartu vidí a po nastavení oprávnění na ní zapisuje bez problému. Když spustím foťák tak v nastavení mám položku uložit, vybrána je interní paměť ale položka je šedá a nelze ji měnit. Když nainstaluji jinou apku na focení tak některé umožňují vybrat místo kam ukládat fotky ale pokud vyberu místo na kartě tak aplikace napíše že do tohoto místa nelze ukládat. Evidentně chybí nějaké povolení aby aplikace mohla pracovat s kartou. Kde to ale nastavit? Lze to vůbec?
Děkuji :)
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Zenfone2Laser Android 6.0.1 - uložení fotek na sd kartu

Příspěvek od Jumbo78 »

Zkontroluj nastavení oprávnění aplikace fotoaparát.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
mwork
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: stř 08. úno 2012 23:13:45
Typ mobilu / ROM: Honor 8 premium
Rom: android 7

Re: Zenfone2Laser Android 6.0.1 - uložení fotek na sd kartu

Příspěvek od mwork »

Teď jsem se na to díval. U karty je povoleno pouze čtení obsahu na kartě SD. Nikde tam ale nevidím jak povolit zápis.
Odpovědět

Zpět na „Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL - obecná diskuze“