Asus ZenFone 4 + 5 + 6 - obecná diskuzeZenfone 5 restart

Moderátoři: zemaniel, Moderátoři čínských mobilů, zemaniel, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
matees
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 11. bře 2016 15:58:23
Typ mobilu / ROM: ASUS Zenfone 5 Black

Zenfone 5 restart

Příspěvek od matees »

Zdravím, mám problém s telefonem.. naprosto náhodně se mi restartuje.. akorát to není klasický restart.. jenom naběhne načítací obrazovka s logem ASUS a chvíli se načítá.. potom naběhne a stačí ho jen odemknout, nemusím zadávat PIN, nic.. prostě jen odemknu a můžu pokračovat dál. Navíc všechno, co jsem měl před tím restartem zapnuté mi zapnuté zůstane. Poslední 4 dny se to děje skoro pořád.. zapnu facebook.. restart, při sledování videa.. restart.. zapnu nějakou hru restart.. občas se to stane i když nic nedělám.. prostě mám telefon někde odložený a pak když si ho vezmu, tak zjistím že se restartoval.. nenapadá někoho z vás, co s tím?
jedná se o telefon Asus Zenfone 5, 8GB verze, Android 5.0..
telefonu se, před časem, měnila základní deska s nabíjecím konektorem.
díky všem :)
Gepetak
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: ned 16. úno 2014 15:18:31
Typ mobilu / ROM: GSMART Roma R2

Re: Zenfone 5 restart

Příspěvek od Gepetak »

Děje se mi to samý,neinstaloval jsi cyanogenmod nebo nějaké romky?
Mě se to děje od té doby co jsem přesel na cm13 a od té doby se mi to stává i na původní ROMce.
Jestli jsi zjistil co s tím, určitě to sem napiš,pomužeš mě i ostatním se stejným problemem :)
Tshox
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 20. říj 2016 18:48:27
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 2 ZE551ML

Re: Zenfone 5 restart

Příspěvek od Tshox »

Mám Zenfone 2 a stává se mi úplně to samé, na měsíc mi pomohlo obnovení továrních dat, ale po měsíci už to zase dělá.
Odpovědět

Zpět na „Asus ZenFone 4 + 5 + 6 - obecná diskuze“