Samsung Galaxy S7 - ROM/ROOT/FWofiko ROM

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
bubin1990
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: pon 17. lis 2014 19:52:34
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 5 (2018)

ofiko ROM

Příspěvek od bubin1990 »

Zdravím všechny,
švagr si koupil S7 u TM a předtím měl S4 také s upravenou ROM od TM a při aktualizaci na android 5.0 mu začal telefon vážně hrozně blbnout. Proto jsem mu přes odin nahrál ofiko CZ ROM bez operátora a měl klid. Když koupil S7, tak šel rovnou za mnou abych mu tam taky nahrál operátorem neupravenou CZ ROM. S odinem jsem dělal už docela dost telefonů a myslel jsem ,že mě nic nepřekvapí, ALE překvapilo. Stáhl jsem jako vždycky romku ze sammobile a rozbalil a místo jednoho MD5 souboru souborů 5. Jen jeden z nich má tedy 4GB velikost, ale i tak mě to zaskočilo. Přitom i na sammobile kde je dole na stránce downloadu romky je návod a není tam o dalších souborech ani slovo. Ptám se tedy jestli už někdo přehrával u S7 romku a jestli mám tedy do kolonky AP v odinu nahrát ten největší soubor a proč jsou tam tedy ty další 4? Nerad bych udělal z telefonu za 20 tisíc cihličku. Přidávám foto rozbaleného raru romky

Jo a díky všem, co se mi pokusí pomoct :)

Obrázek
Diskus
Stálý androiďák
Příspěvky: 145
Registrován: sob 24. lis 2012 17:49:28
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10

Re: ofiko ROM

Příspěvek od Diskus »

V Odinu máš přímo pro jednotlivé soubory AP, BL CP A CSC volby (okna) pro zadání. Pro CSC použij CSC_ETL, HOME_CSC ignoruj. Přesně tak jsem postupoval a bez problémů mám TMB místo O2.
bubin1990
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: pon 17. lis 2014 19:52:34
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 5 (2018)

Re: ofiko ROM

Příspěvek od bubin1990 »

Dobře, mě v šoku z toho, kolik se mi tam objevilo souborů nepobral, že se mám kouknout taky na další okna. Zítra se na to podívám a děkuju za pomoc :)
Diskus
Stálý androiďák
Příspěvky: 145
Registrován: sob 24. lis 2012 17:49:28
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10

Re: ofiko ROM

Příspěvek od Diskus »

POZOR.
Zálohuj, provede full wipe
Uživatelský avatar
noody
Androiďák!
Příspěvky: 402
Registrován: čtv 18. lis 2010 15:07:48
Typ mobilu / ROM: LG_G3 32GB

Re: ofiko ROM

Příspěvek od noody »

Ahoj všem, mám S7 flat původně od Vodafonu. Kvůli aktualizacím jsem nahrál přes odin oficiální CZ nebrand romku s CSC ETL. Kvůli VoLTE jsem chtěl nahrát zpět romku od Vodafonu, ale ta bohužel obsahuje multi CSC, kde se automaticky zvolí CSC kód VD2, což je německý Vodafone. Znáte někdo způsob, jak nastavit CSC VDC pro český Vodafone? Kód *#272... na S7 nefunguje. Díky
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S7 - ROM/ROOT/FW“