Samsung Galaxy S7 edge - obecná diskuzeFotografie v pohybu

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
paulus347
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06. srp 2015 17:30:33
Typ mobilu / ROM: samsung s5 mini

Fotografie v pohybu

Příspěvek od paulus347 »

Ahoj,

sam­sung s7ed­ge ma v na­sta­ve­ni fo­to­a­par­tu jed­nu za­ji­ma­vou funk­ci a to tu, ze pri kla­sic­kem fo­ce­ni za­ro­ven na­to­ci asi 3sec vi­deo. Pred par me­si­ci jsem ta­ko­vou fot­ku dal sdi­let a pta­lo se me, zda­li chci sdi­let jen pou­hou fot­ku a ne­bo to.krat­ke vi­deo. Od te do­by pro­beh­la ak­tu­a­li­za­ce ga­le­rie a ny­ni mi to tu vol­bu ne­da­va. Za­ro­ven ne­tusim a ne­nan­sel jsem ty­to krat­ke vi­dea ni­kde v te­le­fo­nu, ani v se­zna­mu vi­dei nejsou. Tak ne­vim jak se k nim do­stat.. ne­ma­te nekdo tip jak se k tem vi­deim do­stat? V ga­le­rii si je mo­hu pre­hrat, ta­vzva­na fo­to­gra­fie v po­hy­bu, ale ne­ni moz­nost se sou­bo­rem pra­co­vat a kdyz uz, tak je se sou­bo­rem jpg. De­lam ne­co spat­ne?

Di­ky za ra­dy
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Fotografie v pohybu

Příspěvek od bandit707 »

Video je sucastou súboru fotky - sekcencia obrázkov

Nevidis to teraz preto, ze si si asi vypol tuto funkciu v nastaveni fotoaparátu.

Obycajna fotka mozno cca 3.5 MB
Motion photo - aj 12 MB
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
lordmystic
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 29. črc 2010 11:05:36
Typ mobilu / ROM: HTC HD2

Re: Fotografie v pohybu

Příspěvek od lordmystic »

mám ten stejný dotaz - hojně jsem využíval fotografie v pohybu. video vždy bylo a i nyní je součástí fotky (jpeg). pouze galerie od samsungu dokáže tyto krátké videosekvence uložené v obrázku přehrát. a jak bylo správně napsáno, dříve když se dala taková fotka sdílet, nabídlo se nejprve zda-li fotku nebo video a to se pak nasdílelo. já si takto hromadně nasdílel videa ze všech fotek a pak si dělal parádní sestřihy např. z dovolený či jiných akcí.

jenže nyní samsung "vylepšil" svou galerii až tak, že když dám sdílet, nenabídne se možnost zda-li fotografie či video. a ano, 10x jsem si ověřil že ta videosekvence je součástí fotky kterou se snažím uložit jako video.

takže hledám jednu z následujících možnosti:
1) najít způsobo jak v samsungu vyextrahovat videosekvenci z fotky.
2) najít způsob jak v PC vyextrahovat videosekvenci z fotky - např. přes kies? dříve jsem to tam hledal a nenašel.
3) najít externí program třetí strany (buď v mobilu nebo v pc), který by uměl videosekvenci z fotky vyextrahovat.

ale tohle je zatím docela hodně špatný a tak špičková funkce ztrácí zásadně na použitelnosti!
lordmystic
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 29. črc 2010 11:05:36
Typ mobilu / ROM: HTC HD2

Re: Fotografie v pohybu

Příspěvek od lordmystic »

nejrychlejší cesta byla odinstalovat aktualizace v aplikaci galerie od samsungu. teď jen nějak vymyslet aby se sama neaktualizovala.
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Fotografie v pohybu

Příspěvek od Gaston99 »

Vypni automatické aktualizace v Galaxy Apps i v Google Play a nebude se sama aktualizovat...
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S7 edge - obecná diskuze“