Samsung Galaxy S7 edge - obecná diskuzePo výměnně baterie mobil nelze zapnout

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Holec
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 19. říj 2018 17:27:05
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s7 edge
Mobil 2 / ROM: Honor 7

Po výměnně baterie mobil nelze zapnout

Příspěvek od Holec »

Dobrý den, po výměně baterie mobil nešel zapnout, tak jsem jej připojil na nabiječku, zobrazila se ikona baterky, po chvíli jsem mobil zapnul zobrazilo se logo samsung galaxy s7 edge bylo tam déle než mi přijde obvyklé a "pomalu" zmizelo, znovu jsem to zopakoval výsledek byl stejný. Zkusil jsem mobil odpojit a připojit zobrazilo se 28% pak mobil najednou zobrazoval 66% a najednou tam skočilo 65%. Znovu jsem zkusil zapnout, stále nic nového. Mobil jsem nechal na nabiječce déle, pořád tam skákal obrázek baterie ale led dioda nesvítila. Pak jsem to zkusil ještě jednou zapnout pořád nic, a pak se mobil dokonce zkoušel zapnout sám. Myslím si že je špatná nová baterie. Nebo jsem mobil při výměně poškodil? Nechci kupovat novou baterii zbytečně... Děkuji za všechny rady.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Po výměnně baterie mobil nelze zapnout

Příspěvek od policak »

Odpověděl sis sám. Buď je špatná baterie, nebo jsi podělal výměnu. Pokud nebyla původní baterie úplně mrtvá, zkusil bych ji vrátit, co to udělá.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Holec
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 19. říj 2018 17:27:05
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s7 edge
Mobil 2 / ROM: Honor 7

Re: Po výměnně baterie mobil nelze zapnout

Příspěvek od Holec »

Starou baterii už vyzkoušet nemůžu. Spíš bych chtěl vědět, jestli se někdo už setkal s podobným chováním telefonu.
Uživatelský avatar
HapeCZ
Robot
Příspěvky: 731
Registrován: úte 04. pro 2012 21:51:27
Typ mobilu / ROM: SGS7 EDGE 32GB Gold
Rom: OREO 8 (Czech ETL)
Bydliště: Orlová, kusek od Ostravy

Re: Po výměnně baterie mobil nelze zapnout

Příspěvek od HapeCZ »

Já osobně bych navštívil servis, myslím, že i v dnešní době za tu investici Galaxy S7 (EDGE) stojí.
Samsung Galaxy S7 EDGE 32GB GOLD
Pokud mi někdo bude chtít poděkovat nebo vynadat, prosím o použití reputačních bodů
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S7 edge - obecná diskuze“