Samsung Galaxy S7 edge - obecná diskuzeSamsung S7 Edge, ako odomknúť obrazovku?

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
solide
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 13. zář 2016 9:55:47
Typ mobilu / ROM: Galaxy Note 10 Android 10
Mobil 2 / ROM: Galaxy S7 Edge 32GB White
Tablet: I-pad

Samsung S7 Edge, ako odomknúť obrazovku?

Příspěvek od solide »

ahoj svojho casu som si dal na zamknutie telefónu ako zabezpečenie: heslo a odtlačok prstov. Teraz som to chcel zrušiť, keď som vošiel do nastavení, tak som chcel dať heslo zrušiť. Opätovne po mne chcelo vložiť heslo a to donekonečna. Tak som to vzdal a telefon reštartol. Teraz po reštarte a vložení pin sa telefon spustí, ale obrazovka je zamknutá a vypísala sa mi hláška ako predtým že po reštarte musím vložiť heslo a potom môžem pokračovať v odtlačkoch prsta. Keď ale vložím správne heslo,tak mi vypíše že heslo je nesprávne a telefón sa neodomkne. Keď mi ale niekto zazvoní, tak sa mi obrazovka zapne, ale len na prijatie hovoru. Takisto počujem prijímanie e-mailov.
Ked som sa ale pokúsil obrazovku odomknúť cez aplikáciu Samsungu, "hľadať môj mobil" tak mi vypíše že pri pokuse o odomknutie sa vyskytla chyba

Neporadí niekto ako obrazovku odomknúť? Nechápem ako sa to stalo, nič som nemenil. Ďakujem za každú, dobrú radu. J

P.S: tak sa mi nakoniec mobil obrazovky podarilo odomknúť
1/na x-tý krát sa podarilo mobil odomknúť, obrazovka ale nesla odomknúť aj keď aplikácia vypísala že mobil je odomknutý
2/následne som mobil cez aplikáciu zamkol, zadaním nového PINU a vtedy po zadaní nového pinu sa mobil odomkol.

Zdroj: https://www.svetandroida.cz/jak-obejit-zamek-obrazovky/
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S7 edge - obecná diskuze“