Samsung Galaxy S7 edge - ROM/ROOT/FWVýdrž baterie u nové S7 edge

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
CZJKP1
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 18. črc 2013 21:02:07
Typ mobilu / ROM: SGS20 FE 5G
Mobil 2 / ROM: S7e, S5, S4 ....
Twitter: tak to nevedu
Tablet: Lenovo Yoga
Rom: Originální

Výdrž baterie u nové S7 edge

Příspěvek od CZJKP1 »

Ahoj,

Pořídil jsem si S7 edge. Mám ho teprve měsíc. Po koupi měl Android 7 který jsem před týdnem zaktualizoval na Android 8.0.0. Provedl jsem obnovení továrního nastavení. V obou případech se mi zdá, že dost ubývá baterie. Hodiny v pohotovostním režimu mám vypnutý.

Tedy než napíšu email, zmizí mi hned několik %...

Mohu se nějak přesvědčit, jestli mi to pouze přijde, nebo jestli je spotřeba nedměrná?

Koukám na využití baterie a vypadá následovně:

V pohotovostním režimu 23%
Displej 12%
Systém android 8%
Nečinné zařízení 7%
Samsung Internet 3%
OS Android 2%
Služby Google 1%
Skype 1%
Mapy 1%
Messenger Lite 1%

Telefon v provozu po nabití 1 den 13h. Displej aktivní 3h 3m, z toho 55min jsem byl na internetu, 36min skype, 8min mapy.cz, 7 minut Messenger Lite.

Momentálně mám 34% baterie.


Kamarád má také S7 edge, s Androidem 6.0.1 a ten ho má přes rok. Když jsem ho měl příležitostně v ruce, nevšiml jsem si, že by mu tolik ubývala baterie. Ale budu moc porovnat až se zase uvidíme.
Samsung_podpora
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 16. dub 2015 8:37:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Edge

Re: Výdrž baterie u nové S7 edge

Příspěvek od Samsung_podpora »

Ahoj CZJKP1, telefon se po zakoupení a nyní i po instalaci aktualizace vaším používáním učí řídit spotřebu baterie a z tohoto důvodu může být v počátku výdrž kratší. Postupným používáním však dochází k optimalizaci její spotřeby. V případě, že bude výdrž menší i nadále a telefon se bude rychle vybíjet, doporučujeme kontaktovat náš autorizovaný servis, který může zařízení diagnostikovat po softwarové i hardwarové stránce a případně zajistit nápravu. Servisní středisko si můžete vyhledat prostřednictvím tohoto odkazu http://www.samsung.com/cz/support/servicelocation/ , nebo nás kontaktujte na naší zákaznické lince 800 726 786 a nejbližší vám vyhledáme. Samsung_podpora.
Uživatelský avatar
pcwifi
Androiďák!
Příspěvky: 276
Registrován: ned 26. zář 2010 9:35:45
Typ mobilu / ROM: Samsung S21FE
Bydliště: Morava a Jižní k tomu...

Re: Výdrž baterie u nové S7 edge

Příspěvek od pcwifi »

nepotesim te... to same se me delo i u Andr 7 a deje se i ted u 8. Reseni : neni. Servis nenasel zadny problem, dylynka na supportu ti hned poradi tovarko, coz je akceptovatelne mozna 1x do roka ale ne 5x. Proste samsung ve FW neco podelal a nahodile se to projevuje tezce rychlym vybijenim baterie. Samsung never more. Zvazuju opet navrat k Sony, pokud teda budou mejt neco uchazejiciho. Zatim jsem na tom ale tak, ze minimalne 2x za den se dostanu k nabijecce, takze vim li ze budu podnikat neco, kde fakt nepotrebuju aby me lehl mobil, dam jej do plna nabit. A pro pripad nouze power banka u sebe. Me ted vydrzi s mym prumernym vytizenim tak ten den, vic to neda. Vecer k nabijecce casto i s 15%, rekord je s 5%. Znamej ma S7 taky s vychozim FW z vyroby, nevim esi 6 nebo 7, ale baterka drzi normalne, ano taky ho za den vybije, jenze ten provola za den klidne 5 hodin + dalsi veci. Kdybych mohl, vratim se na prvotni ver7 a necham to tak, jenze swine Samsung po upgrade uz neumoznuji downgrade :dozdi:, uz se to tu nekde resilo, tusim primo ve vlaknu zkusenosti S7E.
Samťung S21FE, TM Neomezeně 5G XL, VDSL 125/25M Bonding
Uživatelský avatar
aldav
Droid
Příspěvky: 1497
Registrován: pon 18. led 2010 12:10:32
Typ mobilu / ROM: Note8 - Gear Fit 2
Bydliště: Brno

Re: Výdrž baterie u nové S7 edge

Příspěvek od aldav »

Toho samozvaného " samsung_podpora" by měli odsud vyprovodit.
Majitel si stěžuje že má telefon už měsíc a on odepíše že se telefon a baterka teprve učí.
Jak slyším technická podpora , dělá se mi nevolno, ale znám horší věc a to čínská technická podpora. [emoji846]

tap N8




Note8 - Gear Fit 2
Uživatelský avatar
pcwifi
Androiďák!
Příspěvky: 276
Registrován: ned 26. zář 2010 9:35:45
Typ mobilu / ROM: Samsung S21FE
Bydliště: Morava a Jižní k tomu...

Re: Výdrž baterie u nové S7 edge

Příspěvek od pcwifi »

je uzasne jak se snazi udelat jakakoliv podpora z cloveka, jehoz telefon se chova nestandartne jen a jen pitomce a radí jen bezny *****. Snaha pujcit jiny model a tento stahnout a analyzovat, nula nic, proc taky. Za koule do pruvanu s nima. Za roky u Sony jsem toto nepoznal, ne tak fatalni trabl.
Samťung S21FE, TM Neomezeně 5G XL, VDSL 125/25M Bonding
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Výdrž baterie u nové S7 edge

Příspěvek od -Pavel- »

Já mám oproti Androidu 6 a 7 s Oreo také větší spotřebu, ale mám telefon pořád na bezdrátové nabíječce, takže to vlastně neřeším.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S7 edge - ROM/ROOT/FW“