OnePlus 3 - obecná diskuzeRozbitý displej

Moderátoři: novas78, Moderátoři čínských mobilů, novas78, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
tunklt
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 12. lis 2016 21:45:01
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3 Stock ROM

Rozbitý displej

Příspěvek od tunklt »

Omlouvám se, jestli zakládám nové vlákno o již probraném tématu, ale dnes mi spadl úplně nový OnePlus 3 a mám teď novou tapetu Spidermana. Chci se zeptat jestli někdo již rešil výměnu displeje (nevím ale jen sklo asi vyměnit nelze)? :?: Je lepší se obrátit přímo na výrobce nebo je nějaká prověřená společnost v ČR? Nebo si tu udělat svépomocí (na eBayi se dá díl koupit)? Údajně VSP DATA a.s. spolupracuje s O+, ale nevím jestli se dá na ně obrátit přímo. Moc díky za reakce.
lubinek79
Droid
Příspěvky: 1290
Registrován: stř 06. črc 2011 7:51:44
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Asus MeMo PAD 8 (me181cx)
Bydliště: Jih Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozbitý displej

Příspěvek od lubinek79 »

Já osobně bych si nejdřív zjistil, kde a za kolik by mi displej opravili. Pokud by to byla nějaká masakrozní cena, tak bych se pokusil o výměnu sám. Na youtube je podrobné video jak na to a nevypadá to složitě. Ovšem ta cena displeje je dost hrozná...resp.klasika. Na ebayi od cca 3600kč. :facepalm:
Abny
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 22. črc 2016 23:09:24
Typ mobilu / ROM: Xiaomi mi4

Re: Rozbitý displej

Příspěvek od Abny »

podle supportu se dá na OP3 pořídit dispej přes jejich servis za 48 Euro, což je fajná cena, akorát bůh ví co stojí doprava a tak... dnska se mi ten displej taky rozletěl :(
lubinek79
Droid
Příspěvky: 1290
Registrován: stř 06. črc 2011 7:51:44
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Asus MeMo PAD 8 (me181cx)
Bydliště: Jih Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozbitý displej

Příspěvek od lubinek79 »

Kamarád to nedávno řešil u VSP DATA. Oprava v autorizovaném servise + doprava tam a zpět = 120€.
Abny
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 22. črc 2016 23:09:24
Typ mobilu / ROM: Xiaomi mi4

Re: Rozbitý displej

Příspěvek od Abny »

zůstává pak u toho VSP Data na telefon záruka nebo už pak záruka není? Jak dlouho jim to trvalo?
lubinek79
Droid
Příspěvky: 1290
Registrován: stř 06. črc 2011 7:51:44
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Asus MeMo PAD 8 (me181cx)
Bydliště: Jih Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozbitý displej

Příspěvek od lubinek79 »

Záruka zůstává...teda aspoň tohle tomu kamarádovi napsali. Psali, že telefon je do týdne zpět. Odesílají to na servis do německé pobočky.
brm
Androiďák!
Příspěvky: 596
Registrován: pon 20. kvě 2013 8:16:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+ 64GB
Mobil 2 / ROM: OnePlus 3 64GB
Tablet: Huawei MediaPad M2 10 16GB 5.1.1

Re: Rozbitý displej

Příspěvek od brm »

Jednému tiež spadol 1+3, rozbil sa mu nielen displej, ale aj kovový rám mal pekne orýpaný. Riešil to oficiálnou cestou cez 1+3, kuriér prišiel po mobil, po obdržaní mobilu mu zaslali cenovú ponuku, po odsúhlasení mu vymenili príslušné časti a kuriérom zaslali mobil späť aj s poškodenými časťami. Celá oprava ho stála nejakých 170€ a trvala asi 3 týždne aj s prepravou.
denial
Stálý androiďák
Příspěvky: 117
Registrován: ned 20. dub 2014 14:52:26
Typ mobilu / ROM: 0

Re: Rozbitý displej

Příspěvek od denial »

vsetkym ktorym sa vam rozbil displej ste nemali tempered glass ?
pomohlo by?
lubinek79
Droid
Příspěvky: 1290
Registrován: stř 06. črc 2011 7:51:44
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Asus MeMo PAD 8 (me181cx)
Bydliště: Jih Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozbitý displej

Příspěvek od lubinek79 »

Kamárád měl jen tu origo folii. Sklo by určitě pomohlo, ale záleží, jak telefon dopadne na zem.

EDIT:Takže v pondělí telefon odeslal, v pátek ho měl doma. Oprava+doprava přesně 3500kc.
Knockhide
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pát 12. říj 2012 16:22:45
Typ mobilu / ROM: One+3
Mobil 2 / ROM: Ulefone Be Touch 2

Re: Rozbitý displej

Příspěvek od Knockhide »

Já jsem nechal měnit sklo v autorizovaném servisu, založil sem na oneplus rma žádost o servis, za dva dny přijel kurýr, vyzvedl to a za 8 dní sem ho měl zpátky opraven včetně zachování záruky za 3.500,- Kč, servisu Ali to v DE
tunklt
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 12. lis 2016 21:45:01
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3 Stock ROM

Re: Rozbitý displej

Příspěvek od tunklt »

Nakonec jsem zvolil VSP DATA a bylo vše fajn a rychlé. Zadání zakázky přes mail. Pro telefon si dojel kurýr a telefon po 48 hodinách a mojí akceptaci zakázky dopravil opravený. Zároveň je u telefonu zachována záruka. U mě to bylo za 2700,-- Kč i s dopravou. Jejich služby tak mohu jen doporučit. :palec:
Odpovědět

Zpět na „OnePlus 3 - obecná diskuze“