Huawei P9 Lite - obecná diskuzeObnova firmwaru

Odpovědět
jirijirkas
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 06. srp 2018 19:38:37

Obnova firmwaru

Příspěvek od jirijirkas »

Zdravím, povedlo se mi na P9 lite flashnout firmware z P9. No telefon to jaksi nezkousnul :-) a teď nekomunikuje ani s PC. V servisu mi řekli, že se s tím nedá nic dělat. Dokázal by mi s tím někdo z Vás pomoci?
Blablab
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06. srp 2018 20:04:50

Re: Obnova firmwaru

Příspěvek od Blablab »

Vezmi svěcenou vodu, pokrop ho, zapal obřadní oheň a za svitu úplňku kolem něj skákej. Nakonec telefon zabal do vinného listu a zahrab přesně tři a půl metru pod zem na dobu pěti dnů. Poté jej vykopej a bude fungovat :D

Nebo jednoduše - je kaput.
jirijirkas
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 06. srp 2018 19:38:37

Re: Obnova firmwaru

Příspěvek od jirijirkas »

Aha tak v tom je problém, já ho zahrabal jen do tří metrů - pak jsem narazil na skálu, tak jsem si řekl, že by to mohlo stačit. Evidentně asi ne. Podle jednoho známého by se dal odpájet ten červ, který to má na starosti nahrát do do něj a pak ho tam dát zpátky, ale do toho se mi tehdy nechtělo a raději jsem si pořídil něco jiného (po zkušenostech s kvalitou servisu už ne Huawei). Ale teď si říkám, že jako záložní by se mohl hodit, tak koumám, jestli by to někdo uměl. Jinak ho budu dál používat jako těžítko :lol: .
Uživatelský avatar
aldav
Droid
Příspěvky: 1497
Registrován: pon 18. led 2010 12:10:32
Typ mobilu / ROM: Note8 - Gear Fit 2
Bydliště: Brno

Re: Obnova firmwaru

Příspěvek od aldav »

Je zajímavé , že to vůbec šlo, nechápu, proč to nemá Hujaja ošetřeny [emoji849][emoji848]

tap N8

Note8 - Gear Fit 2
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Obnova firmwaru

Příspěvek od LivArt »

Napiš konkrétně, co a jak jsi tam nahrál.
jirijirkas
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 06. srp 2018 19:38:37

Re: Obnova firmwaru

Příspěvek od jirijirkas »

LivArt píše: ned 12. srp 2018 10:30:17 Napiš konkrétně, co a jak jsi tam nahrál.
Už si to přesně nepamatuji, je to asi rok, co jsem to dělal, ale chtěl jsem tam dát nějakou custom ROM, abych rozchodil OTG. Zkoušel jsem více různých ROM, některé se mi tam vůbec nepodařilo nahrát, jiné ano, ale nevyhovovaly mi. Při posledním pokusu jsem tam dal ROM a nevšiml jsem si, že to není LITE verze. Flashoval jsem to normálně z karty, ROM to načetlo, dal jsem to instalovat a po skončení instalace a restartu už to nenaběhlo. Během instalace to nikde nepsalo, že by to byla ROM určená pro jiný telefon, taky mě trochu zarazilo, že je to možné.
bootwin
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: ned 05. led 2014 13:29:22
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S

Re: Obnova firmwaru

Příspěvek od bootwin »

Myslím ,že by ses měl podívat na portál XDA a tam najít možnosti. Určitě to půjde obnovit. Mrknu se ,ale nebude to jednoduchý.
Odpovědět

Zpět na „Huawei P9 Lite - obecná diskuze“