Honor 8 - Obecná diskuzeError Honor 8X

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
hit.man
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: úte 27. pro 2011 12:14:08
Typ mobilu / ROM: Samung Galaxy W

Error Honor 8X

Příspěvek od hit.man »

Ahoj všem,

Mám telefon Honor 8x, cca 2,5 roku. Na telefonu mi začala před měsícem blbnout baterie. Telefon se občas vypl a zapl. Jednoho hezkého dne se ten telefon začal vypínat a zapínat několikrát po sobě a když jsem telefon dal do nabíječky tak to napsalo, že došlo k poškození systému a nabídlo mi to tři možnosti. Zálohovat, restartovat a vypnout. Tabulka byla celá oranžová. Viděl jsem ji poprvé v životě. Říkal jsem si, že je to nějaká blbost a tak jsem dal restart. V tom se telefon uvedl do nějakého pseudo továrního režimu. A když jsem dal výpis volného místa ukázalo mi to viz obrázek. Měl jsem tam asi 50GB dat včetně aplikací. Ted se to tváří jako položka jiné. Dal jsem telefon do opravny a v opravně mi řekli, že došlo k ativaci nějakého mechanizmu který vyhodnotil, že došlo k poklesu nějakýho napětí stím, že se aktivovalo samočině tovární nastavení bez toho aniž by se telefon uplně vymazal a hlavně se mě zeptal jestli chci tovární nastavení! Data nejsou z telefonu vidět, ale měli by jít obnovit, ale nabídka je cca 10.000 Kč. Pán mi řekl, že to jinak nejde. Věřím mu, ale mě by zajímalo jestli ještě neexistuje nějaká jednoduší cesta, levnější?

Děkuji za odpovědi.
Přílohy
Screenshot_20210515_143900_com.huawei.hidisk.jpg
Screenshot_20210515_143900_com.huawei.hidisk.jpg (175.54 KiB) Zobrazeno 4638 x
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Error Honor 8X

Příspěvek od LivArt »

Sis tím zapínáním a vypínáním poškodil paměť. Kdybys tu baterku nechal zavčasu vyměnit, nemuselo k tomu dojít.
IMHO akorát tovární nastavení.
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 436
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: Error Honor 8X

Příspěvek od šulda »

Co se dat týká, tak existuje jednoduchý úkon a je zadarmo. Zálohovat, zálohovat a zálohovat.
Odpovědět

Zpět na „Honor 8 - Obecná diskuze“