LG G5 - ROM/ROOT/FWRoot LG G5 H850

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
miromiro1
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20. zář 2015 11:59:35
Typ mobilu / ROM: LG G4 H81510d
Mobil 2 / ROM: LG G5 h850 One plus T
Rom: orig

Root LG G5 H850

Příspěvek od miromiro1 »

Pozdravujem. Môže mi niekto poradiť, či existuje návod na root LG g5 bez odomknutia bootloaderu ako sa to dalo napr. u LG G4 -
http://androidforum.cz/root-lg-g4-t68632.html" onclick="window.open(this.href);return false; - autor franta-kocourek ? Nepodarilo sa mi zatiaľ nájsť žiadny návod, len tento - http://www.anyrooter.com/tutorials/root-lg-g5.html" onclick="window.open(this.href);return false; - ale zdá sa mi to moc jednoduché.Mám obavu to urobiť oficiálnou cestou odomknutím bootloadera pretože LG G4 ktorý som mal predtým sa mi po 9 mesiacoch pokazil, stále sa dookola reštartoval a nešiel vôbec spustiť a nedal sa ani v LG servise opraviť a tak som telefón u operátora vrámci reklamácie vymenil za LG G5 pretože už LG g4 nepredávali. Niektoré LG G4 boli poruchové a odchádzali základné dosky a to bol zrejme aj môj prípad. LG G4 bol rootnutý podľa návodu od frantu kocoureka z tohoto fóra a pri reklamácii nebol žiaden problém. / možno aj preto, že G4 nešiel spustiť :clap: /
Uživatelský avatar
Harmon
Stálý androiďák
Příspěvky: 131
Registrován: čtv 26. kvě 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: OnePlus 8T
Bydliště: Olomouc

Re: Root LG G5 H850

Příspěvek od Harmon »

Pokud máš zbytečných 50 doláču tak to funguje ale zadara ani náhodou !!!
XC0M
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 11. črc 2017 7:27:23

Re: Root LG G5 H850

Příspěvek od XC0M »

Mel bych dotaz. Mam polskej operatorskej telefon a stve me ze tam zobrazuje a hraje nejaka ta animace, takze jsem tam flashnul EU KDZ. Jenze to mi dela problem ze pri kazdem bootu to zobrazuje znamou hlasku Can't find matched cust for NT-code, o cemz pisou i na XDA, ze pry staci aby se smazal ten adresar cust. K tomu je potreba root. Takze jsem dle postupu odemkl bootloader, nainstaloval TWRP. Pri jeho startu to po me chce ale heslo. Na XDA jsem se docetl ze to je nejak zasifrovano a je to potreba desifrovat. Zformatoval jsem data partici a flashnul SuperSU. Po najeti do systemu vidim aplikaci SU a kdyz otevru nejaky filemanager abych mohl smazat adresat cust, napise mi ze to nejde protoze nemam root. Kdyz nainstaluju root checker, ten mi rekne ze root je OK. Jiny filemanager mi rekne ze partice system je jen pro cteji a zda ji chci remountnout pro zapis, dam ano, chci smazat adresar cust ale to mi napise ze operace mazani neni povolena na mountnuty oddil, takze to taky nejde. Jsem nejak v koncich a nevim jak dal a jestli tedy ten root mam spravny. Chtel jsem partici system mountnout v twrp a smazat to tam ale tam ji ani nejsem schopen mountnout. Muze mi nekdo dat radu co je tedy spatne? Ve vysledku chci mit telefon opet stock ale jen EU verzi, zadnou operatorskou. Snad jsem to napsal srozumitelne.

Jen doplnim ze to je android 7, v20g, twrp 3.1.1.0 a su 2.76 a zkousel jsem i 2.82
Odpovědět

Zpět na „LG G5 - ROM/ROOT/FW“