Xiaomi Redmi 3S Global (LTE800) - Obecná diskuzeRedmi 3S LTE 32GB CZE nenaběhne

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Moico
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. říj 2016 8:11:12
Typ mobilu / ROM: Xaomi Redmi 3S LTE 32GB CZE

Redmi 3S LTE 32GB CZE nenaběhne

Příspěvek od Moico »

Ahoj, dnes jsem koupil Redmi 3S LTE 32GB CZE. Víc info nevím, jelikož se nedostanu do telefonu.

K věci. Přecházím ze Symbianu, chtěl jsem si nejdříve připravit v telefonu novou SD kartu a přehrát tam kontakty.

1) Spustil jsem ho tedy jednou (bez SIMky a SD karty) nastavil jazyk a pár věcí co se to ptá při prvním spuštění.
2) Vypnul jsem ho a vložil do slotu novou SD kartu (bez SIMky).
3) Telefon zapnul a probíhá tam pouze logo, displej malinko pozhasíná a rozsvěcí se a nic víc.
4) Vypnul jsem telefon přes servisní menu, vyndal SD kartu a restartoval.
5) Probíhá opět bod 3) beze změny.

6) Vypnul jsem telefon přes servisní menu a zkusil recovery. Chce to připojit kabel USB z PC. To sice proběhne, ale víc to nedělá.
7) Vypnul jsem telefon přes servisní menu a zkusil fastboot. Nic to nedela.

Prosím o radu jak problém vyřešit?
ATG Droid
Robot
Příspěvky: 920
Registrován: ned 21. srp 2016 2:28:37
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 9 Pro (joyeuse)
Twitter: frantakysela
Kontaktovat uživatele:

Re: Redmi 3S LTE 32GB CZE nenaběhne

Příspěvek od ATG Droid »

Řekl bych že to bude HW problém.. Párkrát se mi to stalo při koupi zařízení které bylo už pár let staré. Např. mu odešla hlavní deska takže nebyl schopen provést OTA aktualizaci a celkově se zasekl v recovery módu. :)
Moico
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. říj 2016 8:11:12
Typ mobilu / ROM: Xaomi Redmi 3S LTE 32GB CZE

Re: Redmi 3S LTE 32GB CZE nenaběhne

Příspěvek od Moico »

ATG Droid píše:Řekl bych že to bude HW problém.. Párkrát se mi to stalo při koupi zařízení které bylo už pár let staré. Např. mu odešla hlavní deska takže nebyl schopen provést OTA aktualizaci a celkově se zasekl v recovery módu. :)
Je to nový model a nový mobil bez uživatelských dat a zásahů. Nenaběhl po prvním obyčejném restartu. Do menu po podržení tlačítek [Volume Up] + [Power] se dostanu. Pokud dám "recovery" naběhne obrázek 1 místo očekávaného recovery menu.
Uživatelský avatar
corve
Androiďák!
Příspěvky: 546
Registrován: úte 21. zář 2010 21:32:16
Typ mobilu / ROM: RN3SE-Gismo-lineageOS13
Tablet: Nexus 7
Rom: SlimRom 4.4.1

Re: Redmi 3S LTE 32GB CZE nenaběhne

Příspěvek od corve »

A do fastbootu pomocí tlačítek se dostaneš? ( VOLume down + power ) . Pak je možnost flashnout novou ROM v EDL módu...
Moico
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. říj 2016 8:11:12
Typ mobilu / ROM: Xaomi Redmi 3S LTE 32GB CZE

Re: Redmi 3S LTE 32GB CZE nenaběhne

Příspěvek od Moico »

corve píše:A do fastbootu pomocí tlačítek se dostaneš? ( VOLume down + power ) . Pak je možnost flashnout novou ROM v EDL módu...
Zajice a napis fastboot vidim jak z menu [Volume Up]+[Power] tak i primo z [Volume Down]+[Power]
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Redmi 3S Global (LTE800) - Obecná diskuze“