Blackview BV6000 - obecná diskuzeBV8000 ROOT

Moderátoři: kecinzer, Moderátoři čínských mobilů, kecinzer, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
alkaline
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 08. říj 2017 14:32:22

BV8000 ROOT

Příspěvek od alkaline »

Pořídil jsem si výše zmíněný zázrak a pokusil se o root /našel jsem na netu několik možností/ leč bez úspěšně. Postup podle https://docs.google.com/presentation/d/ ... 44Oxk/edit končí chybou viz. příloha. Jiné zdroje popisují totéž a zkusil jsem ještě http://kingroot.en.uptodown.com/android rovněž bez výsledně.
Nemá někdo zkušenost jak na to, protože bez rootu je to pro mne pouze cihla dobrá k hození do kontejneru na elektroodpad, kam v případě že se nenajde řešení poputuje....
Bohužel jak zjišťuji výrobci dělají akorát obstrukce, aby nebylo možné plnohodnotné využití HW, který za nemalé peníze člověk koupí a můj starý CAT15, který mi skvěle sloužil už dosloužil, takže muzeální stará dobrá tlačítková Nokia půjde nejspíše opět do služby, pokud do ní seženu nový aku.


Dík za případný tip.
Přílohy
error.png
error.png (149.64 KiB) Zobrazeno 4465 x
Uživatelský avatar
kasim
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: ned 16. bře 2014 23:28:59
Typ mobilu / ROM: BV6000 Blackview A6 20161025 s root a xposed
Mobil 2 / ROM: Motorola Defy - cyanogen 7...

Re: BV8000 ROOT

Příspěvek od kasim »

Nahodil jsem root na bv8000!
Až bude chvíle, dám návod.
Jinak musím říct, že jsem zatím z tohohle stroje zklamaný. Docela dost velkých závad. Snad to aktualizace vyřeší.

­    

Bez rootu je to jenom cihla!
Uživatelský avatar
blackie1968
Stálý androiďák
Příspěvky: 80
Registrován: pon 18. úno 2013 17:04:06
Typ mobilu / ROM: Blackview BV8000 PRO
Bydliště: Scinze

Re: BV8000 ROOT

Příspěvek od blackie1968 »

Ako si urobil ten Root? Išlo to bez problémov, keď všade čo som na nete pozeral bol nejaký problém. Mohol by si nahodiť návod? Dík
Uživatelský avatar
kasim
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: ned 16. bře 2014 23:28:59
Typ mobilu / ROM: BV6000 Blackview A6 20161025 s root a xposed
Mobil 2 / ROM: Motorola Defy - cyanogen 7...

Re: BV8000 ROOT

Příspěvek od kasim »

Takže klasika.
Spflash tool
Rom
Twrp
Magisk
Root

Vtip je vtom, že jak instaluješ twrp, musíš pak hned z twrp instalovat magisk, jinak se twrp ztratí.

A pak instalovat předposlední SU a pak instalovat poslední verzi. Jinak to stále padá.

Pročti xda, jsou tam někde všechny soubory.

Teď nemám moc času, abych to napsal podrobně.



Bez rootu je to jenom cihla!
Odpovědět

Zpět na „Blackview BV6000 - obecná diskuze“