Samsung Galaxy S8 - Obecná diskuzePomalé nabíjení - nefunkční nabíjecí kabel- zima

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Thorax10
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10,5",32 GB, Wifi
Kontaktovat uživatele:

Pomalé nabíjení - nefunkční nabíjecí kabel- zima

Příspěvek od Thorax10 » sob 01. pro 2018 21:45:36

Dobrý večer, chtěl bych se takovou osemetnou záležitost, používal jsem telefon na přehradě a byl v podstatě pořád venku v ruce a chtěl jsem ho nabít pomocí powerbanky a ještě před tím z 15% kapacity baterie klesnul na nulu a nešel nabit..respektive když jsem ho zapnul na chvíli a kabel byl pripojen, tak mi pořád psal připojte nabíječku...a byl studený. Pak doma jsem ho dal nabít pomocí adaptéru a tentyze kabelu a pořád psal že chce nabíječku..tak se zahřál,ale problém to nevyřešilo až poté..jo jsem ho dal do vertikální polohy a až pak začal nabíjet..jakoze byl opreny dole o konektor kabelu USB-C nicméně mi pořád píše,že je pomalé nabíjení...abych pouzil originální příslušenství.Pravda je že poprvé jsem s sebou vzal jeden pletený kabel a udělal jsem chybu ( kdy je součástí mikroUSB,USB-C a Lighting) kabel přes mikro USB nabíjí normálně ale nabít pres USB- C má problém občas se nabíjení přeruší a nedobiji.Jedna se o tento kabel- je na místě ho reklamovat? Díky a hezký večer.
https://www.czc.cz/connect-it-wirez-3in ... 05/produkt

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S8 - Obecná diskuze“