Samsung Galaxy S8 - Obecná diskuzes8 plus

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
gula221
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: ned 05. úno 2017 10:48:38
Typ mobilu / ROM: LG G5

s8 plus

Příspěvek od gula221 »

Prosím Vás o radu. Mám S8 plus a pri nabíjaní po jednej minúte sa mi rozsvieti mobil a svieti. To isté mi robí aj na novom poco x3.
Přílohy
20210425_112946.jpg
20210425_112946.jpg (2.71 MiB) Zobrazeno 2969 x
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: s8 plus

Příspěvek od policak »

Ten mobil je vrak, divím, že vůbec svítí. Dělají to oba na stejném zdroji? Nebo každý s jiným? Dělá to jen, když mobil nabíjíš zapnutý, nebo i při vypnutém? Nemáš v nastavení u obou zvoleno Nevypínat display při nabíjení?
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
gula221
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: ned 05. úno 2017 10:48:38
Typ mobilu / ROM: LG G5

Re: s8 plus

Příspěvek od gula221 »

Skúšal som vypnúť mobil a nabíjať. Vtedy je ok. Nesvieti.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: s8 plus

Příspěvek od policak »

Takže ti to zapíná něco v nastavení, případně nějaká aplikace na pozadí, kterou máš na obou mobilech. No a jelikož neznáme tvé nastavení, ani nainstalované aplikace, těžko ti můžeme poradit. Ale jsem po litru červeného v dobrém rozmaru, tak to zkusím. Restartuj tablet do nouzového režimu. Tam se dostaneš tak, že stiskneš tlačítko Power a v nabídce na displeji podržíš prst na Vypnout, dokud se ti neobjeví nabídka restartu do Bezpečného režimu. V něm jsou dočasně zakázané veškeré doinstalované aplikace. Pokud v tomto režimu bude vše v pořádku, je chyba v nějaké aplikaci, která probouzí display. Když ne, je problém v nastavení. Ale vzhledem k tomu, že ti to dělá na dvou zařízeních, vsadil bych si na nějakou nainstalovanou aplikaci.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Sateza
Stálý androiďák
Příspěvky: 233
Registrován: čtv 12. zář 2013 7:01:13
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge

Re: s8 plus

Příspěvek od Sateza »

Mam S21 Ultra a S8+ pouzivam jako druhy mobil na prohlizeni netu nebo youtube a funguje stale naprosto spolehlive a to i baterie.
Udelal bych na zacatek to, ze bych v recovery smazal catche. Kdyz to nepomuze, tak bych udelal tovarko. To urcite pomuze. Tohle bude urcite nejaka chybka.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S8 - Obecná diskuze“