Samsung Galaxy S8 - Obecná diskuzeJak nahrát custom ROM do S8

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
tazzmania
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07. kvě 2021 17:52:23
Typ mobilu / ROM: S8, G950FXXUCDUD1

Jak nahrát custom ROM do S8

Příspěvek od tazzmania »

Dobrý den všem, já se omlouvám, pokud zakládám vlákno které se zde probíralo, procházel jsem forum několikrát, ale vyřešení problému sem nenašel. Mám přes inzerát koupenou S8. Funguje. Když však chci nahrát kartu do telefonu GOOGLE PAY, aplikace hlásí, že foun má zřejmě routlý system, nebo jinou ROM. Měl sem za to, že stáhnu, některou z ofiko ROMek a flesnu ji přes odin, aby se sytem přehrál na originální SW. Ještě předtím sem procházel system a hledal dle návodu soubory s názvem SU, ale nenašel sem. Testovací program mi vypsal, že telefon root nemá. V Recovery modu sem telefon smazal a přes ODIN chtěl flashnout rom, bohužel se mi to sekne na chybovém hlášení bootloaderu a nemůžu s tím hnout. Mohli by jste mi poradit? Ještě než se do mne pustíte, mám ještq jeden ofiko S8, nešel by nějakým způsobem celý obsah přenést nějakým kopírováním na ten mobil s upravenou ROM?
SW:
One UI 1.0
Android 9
Pásmo:G95OFXXUCDUD1
SW poskytovatele sužeb je ETL
Díky za pomoc
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Jak nahrát custom ROM do S8

Příspěvek od LivArt »

KNOX, jak se v tom jednou někdo hrabal, už je to na furt. Můžeš tam ODINem nahrát ROMku, ale musí být stejná nebo novější, jaká odpovídá tomu bootloaderu.
tazzmania
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07. kvě 2021 17:52:23
Typ mobilu / ROM: S8, G950FXXUCDUD1

Re: Jak nahrát custom ROM do S8

Příspěvek od tazzmania »

Jak zjistim, ktera romka patri k danemu bootloaderu, Už sem se v tom uplně ztratil. Neexistuje šance ozrcadlit ten samý telefon? Jinak to vidím na Samsung servis...
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Jak nahrát custom ROM do S8

Příspěvek od LivArt »

Prostě stáhneš tu nejnovější.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S8 - Obecná diskuze“