Samsung Galaxy S8+ - Obecná diskuzePříslušenství

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Uživatelský avatar
vpa
Androiďák!
Příspěvky: 412
Registrován: sob 12. pro 2009 8:38:15
Typ mobilu / ROM: SGS21Ultra realme7 N5 A1 Honor6 H7Lite
Mobil 2 / ROM: SGS20+ AsusZE500CL
Twitter: vaclav_panenka
Tablet: Ticwatch Pro E KM8 R-TVS10 BeelinkGT1 zidooX6Pro
Tablet 2 / ROM: Archos70IT
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Příslušenství

Příspěvek od vpa »

Jo,vypadá jako sklo a někteří prodejci ho jako sklo dokonce prodávají, všiml jsem si a málem jsem objednal.
Uživatelský avatar
wangdak
Androiďák!
Příspěvky: 644
Registrován: pon 08. čer 2015 10:38:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 5/Note 3 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od wangdak »

Pánové můžete mi doporučit nějaké sklo, které dobře sedí a lze koupit v ČR? Díky.
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Příslušenství

Příspěvek od pRo_lama »

Už to tu je 1000x napísané. Žiadne sklo ti nebude 100% sedieť, preto odporúčam fóliu.

­    

MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
wangdak
Androiďák!
Příspěvky: 644
Registrován: pon 08. čer 2015 10:38:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 5/Note 3 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od wangdak »

Aha ok, linkni fólií prosím. Dík.
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Příslušenství

Příspěvek od pRo_lama »

MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
lubinek79
Droid
Příspěvky: 1290
Registrován: stř 06. črc 2011 7:51:44
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Asus MeMo PAD 8 (me181cx)
Bydliště: Jih Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Příslušenství

Příspěvek od lubinek79 »

Folii ti nalepí např.přímo ve značkové prodejně Samsung za cenu 499kč. Používají invisibleSHIELD HD.
Uživatelský avatar
potter1
Androiďák!
Příspěvky: 425
Registrován: sob 09. říj 2010 15:58:52
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8+
Tablet: iPad pro 10.5 256GB

Re: Příslušenství

Příspěvek od potter1 »

Zdravím,
Máte niekto skúsenosti s fóliou ScreenShield na s8+? Hľadám fóliu ktorá bude dobre sedieť s obalom UAG pathfinder. Prípadne tá originál fólia alebo invisibleshield idú úplne po okraj?
Vďaka :)

­    

Uživatelský avatar
fajn.snek
Robot
Příspěvky: 1099
Registrován: stř 08. pro 2010 21:59:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20+
Mobil 2 / ROM: Galaxy S20 Ultra
Tablet: Galaxy Tab S6

Re: Příslušenství

Příspěvek od fajn.snek »

Nevím jak na Slovensku, ale tady v CZ se dá v autorizovaných prodejnách Samsung a Euronics nechat nařezat folii Zagg invisibleshield. Dělají i variantu Cover friendly (CF), která by se měla snést z obaly od ostatních výrobců. Já mám pouzdro od Samsungu - Silicon cover, a s folii funguje naprosto v pohodě. Tím, že CF není až do krajů, tak by jí většina pouzder neměla dělat problémy.
Galaxy S ->S2-> S3 ->LG G2 -> SG Note 4 ->SG S7e ->S S8 ->Galaxy S9+ -> Galaxy S10+ ->Galaxy S20 Ultra -> Galay S20+ Clouds Blue
lubinek79
Droid
Příspěvky: 1290
Registrován: stř 06. črc 2011 7:51:44
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Asus MeMo PAD 8 (me181cx)
Bydliště: Jih Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Příslušenství

Příspěvek od lubinek79 »

Já mám folii přimo ze Samsungu(499kč) a používám origo kryt Samsung. V mistech, kde je kryt vykrojený kvůli tlačítkum hlasitosti a power tlačítku, se mi folie asi 1mm odlepila a ten milimetr je plný prachu. Je to jen v těch vykrojených místech, jelikož když s telefonem pracuji, občas jakoby o tu hranu folie zavadím a ta se začala odlepovat. Docela mě to za ty prachy štve, ale s výměnou ještě počkám.
Petr363
Stálý androiďák
Příspěvky: 178
Registrován: úte 25. led 2011 22:10:38
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE - Havoc 9.0.0
Tablet: iPad mini 4
Bydliště: Brno

Re: Příslušenství

Příspěvek od Petr363 »

Čau , pokud někdo chce dát folii, tak bych vůbec nad ničím nespekuloval a dal bych tam tu folii co nabízí na prodejnách Samsung ( samozřejmě pokud to mám vzdálenostně trochu v pohodě do té prodejny :-) ) . Nařežou tu folii přímo na rozměr telefonu , jak se tu už psalo mají dva typy - základní a lepší. Za tu tzv. lepší jsem dal 599,- ( ta druhá stojí 499,- ) Je to včetně nalepení a záruky !!! . Záruka je prvních 30 dnu možnost řešit přes prodejnu , že by ji nalepili novou znovu a po 30 dnech pak přes výrobce na jejich strankach. Již jsem to řešil na tabletu Huawei M2 . Měl jsem tam pod určitým sklonem jako by rýhu ze spodní strany ( byl to prostě problém již z výroby ) , nafotil jsem to a přes web výrobce řešil a do týdne mi poslali novou folii. Ale to nebylo na prodejnách Samsung. Takže předpokládám , že pokud by byl problém s folií kterou nalepili na prodejně Samsung, že by mi ji tam pak v případě problému nalepili zase znovu. Od nich to fakt vypadá dobře a sedí to super. Mám i neoriginální kryt od firmy Rock a taky nemá problém s folii. ( to stejný s origo krytem od Samsungu ). Kdyby tam nebyl nahoře výřez na ty čidla atd. tak na první pohled ani člověk nepozná že je tam nějaká folie.
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Příslušenství

Příspěvek od pRo_lama »

Len doplním, že po tých 30 dňoch si fóliu musíš objednať cez internet, zaplatiť, sám si ju nalepiť a starú fóliu poslať naspäť, kde sa na ňu pozrú a buď ti vrátia alebo nevrátia peniaze. Alebo ešte je jedna možnosť a to taká, že v Brne majú pobočku, kde ti to spravia na počkanie. Zaplatíš iba 99Kč za prácu.

­    

MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
potter1
Androiďák!
Příspěvky: 425
Registrován: sob 09. říj 2010 15:58:52
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8+
Tablet: iPad pro 10.5 256GB

Re: Příslušenství

Příspěvek od potter1 »

Hmmm, momentálne študujem v Brne takže to by bolo v pohode. Kúpil som ale z alzy ScreenShield fóliu lebo ScreenShield som mal posledné 4 roky na každom mobile a tiež majú doživotnú záruku. Len som ju ešte nenalepil lebo sa bojim že to nebude sedieť. S lepením problém nemam sám som pracoval v obchode s mobilmi a lepil som stovky fólii alebo skiel. Lepšie skúsenosti mám ale práve s fóliami ktoré sa aplikujú pomocou aplikačného gélu. Ak ale vravíte že v Samsungu robia fóliu ktorá dobre sedí na obaly tak sa tam pôjdem teda pozrieť :) Vďaka

­    

HanysR
Stálý androiďák
Příspěvky: 215
Registrován: pát 29. říj 2010 5:33:46
Typ mobilu / ROM: Dell Streak

Re: Příslušenství

Příspěvek od HanysR »

Dnes je na CZC akce na Dex. Mají ho za 1799,- a k dispozici 14 ks.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S8+ - Obecná diskuze“