Samsung Galaxy S8+ - Obecná diskuzeS8+ data

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
ullan
Stálý androiďák
Příspěvky: 88
Registrován: pát 10. kvě 2013 20:44:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+
Tablet: Nvidia Shield K1

S8+ data

Příspěvek od ullan »

Zdravím, po aktualizaci mám problém s připojením. Tel. mi ukazuje, že jsem na LTE, když však otevřu prohlížeč, píše to, že nejsem připojen. Musím vypnout, zapnout data, už to šlape. Je ten problém u mě nebo Samsungu? Jinak tel. jsem restartoval.
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: S8+ data

Příspěvek od Gaston99 »

Mně fungují normálně (operátor T-Mobile), takže problém bude asi u Tebe. Zkus obnovit nastavení sítě...
ondravojta
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28. srp 2018 6:55:59

Re: S8+ data

Příspěvek od ondravojta »

Mám úplně stejný problém na S8. Dříve to bylo bez problémů. Poslední dobou (nevím jak přesně dlouho) se mi cca 1x až 2x denně data zaseknou. LTE svítí, ale šipky u něj neblikají a internet nefunguje. Musím data vypnout a zapnout. Ženě na A3 to začalo dělat to samé. Asi nějaká vadná aktualizace :-/
sirThomas
Androiďák!
Příspěvky: 378
Registrován: úte 01. bře 2016 10:38:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: S8+ data

Příspěvek od sirThomas »

S tím jsem nikdy problém neměl... Spíš bych hledal někde v nějaké aplikaci co to může způsobovat. Nebo v síti operátora. (Jednou za čas to dělal Note 3, odstraněno výměnou SIM)
HTC Mega => HTC EVO 3D => Galaxy Note 3 => Galaxy S8+ Gear Fit2Pro => OnePlus 7T + Amazfit TRex Pro
Uživatelský avatar
Deathman
Androiďák!
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 21. říj 2010 21:39:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Bydliště: Praha

Re: S8+ data

Příspěvek od Deathman »

Kamarad to mel taky a pomohlo vycistit cache. Vypnout tel. podrzet zapinaci a myslim vol up. Az najede logo pustit. Pak v menu vycistit cache..
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S8+ - Obecná diskuze“