Honor 6X - Obecná diskuzeHONOR 6X problém s PIN kodem

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
shakr
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pon 15. led 2018 17:08:37
Typ mobilu / ROM: honor 6x

HONOR 6X problém s PIN kodem

Příspěvek od shakr »

Ahoj, dnes jsem si koupil telefon vložil sem SIM kartu zadal PIN kod vše fungovalo jak má, na internetu sem našel že se dá aktualizovat na A7 tak sem učinil po stažení a naistalování se telefon restartoval. Když po mě telefon žádal abych zadal PIN kod tak na obrazovce v pravo dole kde normálně má být OK (nebo nějaké to potvrzovací tlačítko) tak je pouze SMAZAT nic jineho tam není ještě teda na levé straně TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ. Zkoušel sem hodit SIMKU do jiného telefonu a PIN kod vypnout jenomže ze záhadných důvodů po mě stále telefon vyžadoval PIN kod nevíte prosím co s tím. Předem děkuji

PS: V mobilech se nějak moc nevyznám
Uživatelský avatar
czEdison
Androiďák!
Příspěvky: 414
Registrován: čtv 13. kvě 2010 13:46:17
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Re: HONOR 6X problém s PIN kodem

Příspěvek od czEdison »

shakr píše:Ahoj, dnes jsem si koupil telefon vložil sem SIM kartu zadal PIN kod vše fungovalo jak má, na internetu sem našel že se dá aktualizovat na A7 tak sem učinil po stažení a naistalování se telefon restartoval. Když po mě telefon žádal abych zadal PIN kod tak na obrazovce v pravo dole kde normálně má být OK (nebo nějaké to potvrzovací tlačítko) tak je pouze SMAZAT nic jineho tam není ještě teda na levé straně TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ. Zkoušel sem hodit SIMKU do jiného telefonu a PIN kod vypnout jenomže ze záhadných důvodů po mě stále telefon vyžadoval PIN kod nevíte prosím co s tím. Předem děkuji

PS: V mobilech se nějak moc nevyznám
Můžeš to vyfotit.

­    

shakr
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pon 15. led 2018 17:08:37
Typ mobilu / ROM: honor 6x

Re: HONOR 6X problém s PIN kodem

Příspěvek od shakr »

20180115_164533.jpg
20180115_164533.jpg (473.52 KiB) Zobrazeno 4453 x
Momentálně se mi to zablokovalo. Upozornuji že sem zrovna měl šuplík se SIMKOU venku. Když sem tam zadal pin a obrazovka se zamknula tak to asi vzalo jako chybný pokus nebo nevím. Jinak tam kde je v pravo zpět tak když zadám nějaký čísla tak se to změní na SMAZAT, až se mi to odblokuje tak klidně pošlu jěště foto ale myslím že se z toho asi stejně nic nevykoumá.
Uživatelský avatar
czEdison
Androiďák!
Příspěvky: 414
Registrován: čtv 13. kvě 2010 13:46:17
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Re: HONOR 6X problém s PIN kodem

Příspěvek od czEdison »

Podle mě to nechce PIN k SIM kartě, ale PIN k odblokování telefonu a ten nemá potvrzovací tlačítko.

­    

shakr
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pon 15. led 2018 17:08:37
Typ mobilu / ROM: honor 6x

Re: HONOR 6X problém s PIN kodem

Příspěvek od shakr »

Aha je pravda že když sem si zadával odemknutí otiskem prstu tak mi to hlásilo že je potřeba buď nastavit heslo telefonu nebo PIN naschvál sem si tam dal stejné číslo jako mám na SIM kartu. Je možné že sem se překlikl a zadal jiné číslo. jaké jsou pro mě moméntálně možnosti, jestliže to číslo nedám dohromady ?
Uživatelský avatar
czEdison
Androiďák!
Příspěvky: 414
Registrován: čtv 13. kvě 2010 13:46:17
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Re: HONOR 6X problém s PIN kodem

Příspěvek od czEdison »

Obrať se na podporu.

­    

shakr
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pon 15. led 2018 17:08:37
Typ mobilu / ROM: honor 6x

Re: HONOR 6X problém s PIN kodem

Příspěvek od shakr »

Dobrá tedy, moc díky měj se hezky.
vormen
Androiďák!
Příspěvky: 650
Registrován: pon 20. čer 2011 10:12:27

Re: HONOR 6X problém s PIN kodem

Příspěvek od vormen »

co třeba udělat factory reset, vypnout a následně současně podržet volume up + power a následně zvolit factory reset. vymaže to všechno z telefonu a obnoví nastavení a jelikož v něm nic nemáš, neměl by to byt problém.
shakr
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pon 15. led 2018 17:08:37
Typ mobilu / ROM: honor 6x

Re: HONOR 6X problém s PIN kodem

Příspěvek od shakr »

Ano taky mě to napadlo tak sem to vyzkoušel, a je to cajk takže pro ostatní co zapomenou heslo k telefonu tak tahle možnost na sto pro pomůže. díky
Odpovědět

Zpět na „Honor 6X - Obecná diskuze“