Honor 8 Pro - Obecná diskuzeUPGRADE H8 PRO

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

magus
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 03. úno 2011 22:03:19
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: UPGRADE H8 PRO

Příspěvek od magus »

Týždeň som používal android 9. Nakoniec som sa vrátil k 8.

Neustále mi odpájalo hodinky Amazfit Bip. Nemáte niekto podobnú skúsenosť? Prípadne nejaké riešenie na stabilné pripojenie hodiniek?
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: UPGRADE H8 PRO

Příspěvek od Hurec »

Moja to ma s bipem a v poho. Jen po aktualizaci to strasne blblo. Proto odparovat , reinstal aplikace , a znova nastavit nevypinani aplikace v menu.
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
magus
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 03. úno 2011 22:03:19
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: UPGRADE H8 PRO

Příspěvek od magus »

Urobil som factory reset mobilu aj hodiniek. Všetko som nastavil. Keď sa mi hodinky odpojili, lebo som sa vzdialil od mobilu, už sa nepripojili, keď bol mobil znova v dosahu. Okrem Mifit, mám nainštalované Amazfit Tools. Zvláštne bolo aj to, že hodinky ukazovali, že sú pripojené. Mifit, že nie sú pripojené.
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: UPGRADE H8 PRO

Příspěvek od Hurec »

Mas dobre nastavene , neukoncovani app?
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
magus
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 03. úno 2011 22:03:19
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: UPGRADE H8 PRO

Příspěvek od magus »

Mal som nastavené všetko, čo som k tomu našiel.

Som späť na android 8 a všetko ide ako má. Vôbec netuším, čo by sa ešte dalo nastaviť. Kým nebude vydaný update mifit, asi zostanem na 8čke. Nechce sa mi všetko nastavovať nanovo.
gondri009
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 16. dub 2019 6:45:43
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: UPGRADE H8 PRO

Příspěvek od gondri009 »

Nevim no, drzel jsem i minutu. Samotnej power, power s +, power s - ... kabel byl vzdy pripojenej do nabijecky. Divny. Nechapu, jak aktualizace ac ne ofiko od Honor, ale z ofiko serveru (a to jeste tak, ze jinejm to jde) muze zneplatnit tlacitko na zapnuti pristroje.
Uživatelský avatar
Leah
Stálý androiďák
Příspěvky: 91
Registrován: úte 16. dub 2019 14:55:34
Typ mobilu / ROM: LG G7
Mobil 2 / ROM: Huawei P30 pro
Tablet: Huawei MediaPad M5 10 WiFi
Rom: Elemental V5.1
Bydliště: Praha 5

Re: UPGRADE H8 PRO

Příspěvek od Leah »

Skus jednu vec, ak nemas v PC ADB, tak si stiahni https://uloz.to/!xnXj0uSatc9H/minimal-a ... -setup-exe
potom sa pripoj k PC , nastartuj ADB a zadaj prikaz "fastboot devices" , ak sa ti v dalsom riadku zobrazi nejake identifikacne cislo, tak skus prikaz "fastboot reboot"vela sanci nedavam
Uživatelský avatar
ViRe
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 25. črc 2013 10:43:40
Typ mobilu / ROM: Honor 8 FRD-L19 8.0.0.521(C432)
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe Shot / Z90a40_S363_160625_ROW
Twitter: @VitaR
Kontaktovat uživatele:

Re: UPGRADE H8 PRO

Příspěvek od ViRe »

Zdravím přátelé potřeboval bych radu. mám Honor8Pro a am FW DUK-L9 8.0.0379(C432) rád bych přešel na na 9.0.1.175 jenže přes dload to nejde neb má UPDATE.APP víc jak 4GB a FAT32 neumí víc jak 4GB, Zkoušel jsem zozdělit a zase sloučit ale jde o tentýž problém. HiSuite mi říká že mám poslední a nejaktuálnější verzi. Přes eRecovery mi to hodí zase jen tu DUK-L9 8.0.0379(C432).
Napadá mě ještě na jakou verzi bych musel udělat rollback, abych měl možnost upgrade na 9.0.1? Nějaká rada?
Díky
Odpovědět

Zpět na „Honor 8 Pro - Obecná diskuze“