LG G6 - obecná diskuzeFotoaparát

Moderátoři: IQLogic, Otomar, IQLogic, Otomar

Odpovědět
S.hort.Y
Robot
Příspěvky: 723
Registrován: pon 24. led 2011 20:05:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Asus T100TA-DK003H
Bydliště: Haná

Fotoaparát

Příspěvek od S.hort.Y »

Zdravím majitele G6,
Chci se vás zeptat na věrnost barev na G6 - v recenzích se dost haní, že je hodně vysoká saturace barev a neodpovídají skutečnostem, reálné srovnání s jinými mobily tomu odpovídá. Nepřišla náhodou nějaká aktualizace, která by to spravila? Popř. umí G6 fotit i do rawu?
Díky

­    

Siemens C25i -> Alcatel OT 302 -> Ericsson T20s -> N 5210 -> Siemens SL45 -> Siemens SL45i -> N-gage QD -> N 6100 -> další N-gage QD -> N73 -> N 3510i -> T-m MDA II -> N 5530 -> HTC DHD -> GNex -> Nexus 4 -> Xiaomi Mi3 -> Xperia Z3c -> Xperia Z5d -> S8+ Duos -> Note 10+
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Fotoaparát

Příspěvek od bicista »

Spousty recenzi vzniklo pri uvedeni G6 na trh. Mezitim prohehlo nekolik aktualizaci. Osobne si myslim ze podani barev je ok. G6 umi i raw, ale reknu to takhle treba u zrcadlovky muzes v hodne pripadech raw prevest do jpg bez uprav. Tady tedy rozhodne ne. Ten raw je silenej a asi by ti trvalo tak 10 minut prace ve fotoshopu nez by si dokazal to co z neho udela postprocesing LG nez z neho udela jpg. A nebo se mi jen ten raw blbe v kompu zobrazuje.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
S.hort.Y
Robot
Příspěvky: 723
Registrován: pon 24. led 2011 20:05:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Asus T100TA-DK003H
Bydliště: Haná

Re: Fotoaparát

Příspěvek od S.hort.Y »

Na vyvolání rawů v PC používám Zoner Photo Studio, tak kdoví, jak by to šlo v něm. Každopádně díky za info. Máš možnost udělat snímky z G6 a třeba že zrcadla, až vidím porovnání aktuální věrnosti? Že bys to pak hodil na nějaké fotoservery (Flickr nebo podobně)?

­    

Siemens C25i -> Alcatel OT 302 -> Ericsson T20s -> N 5210 -> Siemens SL45 -> Siemens SL45i -> N-gage QD -> N 6100 -> další N-gage QD -> N73 -> N 3510i -> T-m MDA II -> N 5530 -> HTC DHD -> GNex -> Nexus 4 -> Xiaomi Mi3 -> Xperia Z3c -> Xperia Z5d -> S8+ Duos -> Note 10+
IvanGS
Robot
Příspěvky: 946
Registrován: pát 01. úno 2013 16:30:08
Typ mobilu / ROM: LG G2 32 GB CZ
Tablet: Asus Transformer Pad Infinity TF700T
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 32GB 3G

Re: Fotoaparát

Příspěvek od IvanGS »

Máte někdo větší zkušenost s nastavením foťáku v různých podmínkách? A zajímá mne i focení v manuálním režimu. Třeba hrátky s hloubkou ostrosti - teď jsem si všiml, že při manuálním ostření se barevně zvýrazňují kontury ostrých detailů. Protože nelze nastavit clona (snad jen zvolit jeden či druhý objektiv, kde má každý jinou clonu), ta z nastavení, i kvůli hloubce ostrosti vypadává.... Díky.
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Fotoaparát

Příspěvek od bicista »

Hrat si s hloubkou ostrosti u tak pidi snimace by nemelo v podstate vubec zadny smysl i kdyby clona byla nastastavitelna. A ani ohnisko hratkam s hloubkou tomu neprizpiva. Krom macro zaberu v podststate zadne hloubky ostrosti moc nedocilis. Na takovy hratky si beru zrcadlovku :)
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
IvanGS
Robot
Příspěvky: 946
Registrován: pát 01. úno 2013 16:30:08
Typ mobilu / ROM: LG G2 32 GB CZ
Tablet: Asus Transformer Pad Infinity TF700T
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 32GB 3G

Re: Fotoaparát

Příspěvek od IvanGS »

bicista - přesně to si myslím také, fotím hlavně zrcadlovkou či profikompaktem, ale někdy, třeba na momentky z cest pro FB nebo MMS mám u sebe jen mobil. Jsou to jinak celkem bezcenné fotky, ale proč si i s takovými trochu nepohrát. No uvidíme, budu to zkoušet. Díky za názor.
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Fotoaparát

Příspěvek od bicista »

Protoze to na hrani proste neni. G6 foti pekne to bez debat, fotky jsou naprosto pouzitelne. Vetsina fotek pro vlastni potrebu co uz ted udelam je z mobilu nez ze zrcadla. :)
Ale na delani nejake kretivity ci umeni co dokaze zrcadlo to to nejde. Manualni rezim ja osobne pouzivam ve zhorsenych podminkach, kdy to dokazi lepe nez automatika. Ale rozhodne ne pro pokus z toho udelat nejak kompozicne zajimavou fotku a vubec ne premyslet jak udelat bokeh pomoci hloubky ostrosti :)))
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Fotoaparát

Příspěvek od dufko »


IvanGS píše:momentky z cest pro FB nebo MMS mám u sebe jen mobil.

Jsou to jinak celkem bezcenné fotky, ale proč si i s takovými trochu nepohrát.
No, celkom zaujímavý "názor".
Bezcenné momentky.... Prečo sa potom s nimi "hrať"?

U mňa je cena momentky práve v tom, že je to momentka, zachytáva danú situáciu ktorú chcem zachovať na foto. Vtedy tomu odpustím "hrátky" s hĺbkou ostrosti a podobné veci, hodnota tej fotky je niekde inde.

Ak sa chcem hrať, tak si zoberiem normálny foťák a kľudne budem aj hodinu fotiť mesiac....
IvanGS
Robot
Příspěvky: 946
Registrován: pát 01. úno 2013 16:30:08
Typ mobilu / ROM: LG G2 32 GB CZ
Tablet: Asus Transformer Pad Infinity TF700T
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 32GB 3G

Re: Fotoaparát

Příspěvek od IvanGS »

Jednoduše proto, dufko, že to tak cítím :D. Jsou to fotky, které udělám, upravím v mobilním Zoneru, což na běžné úpravy stačí a někomu pošlu nebo dám do příspěvku na FB. Jedeme třeba na koloběžkách u moře, jsem udýchaný, koukám kolem sebe a najednou mne něco zaujme. Znáš to, když fotíš, koukáš kolem sebe trochu jinak. Zastavím, sáhnu pro mobil a cvak. Říkám tomu momentky, protože to není plánované, nemohu si moc vybrat světlo a tak, ale bez úpravy by byly přepálené, tmavé, blbá kompozice, vyvážení bílé, třeba i nakřivo (já ani na momentce moře z kopce nechci) a mně prostě baví si s nimi chvilku pohrát, bez toho jsou pro mne "neposlatelné", nedá mi to :roll: . I pak některé letí do koše, upřímně, je jich většina. Ale některé ne. Fotím i velkými foťáky, nejsem talent, ale člověk se za ty roky něco naučí, získá návyky a k výběru scény atd. se i s mobilem podvědomě chová stejně. A tak občas vzniknou fotky, které nejsou na výstavu, ale mají něco do sebe, zachytí třeba atmosféru chvíle a zůstanou v rodinném albu, často je i dáváme do fotoknih, které vždy po určitém období děláme. Co tak čtu diskuse o mobilech, spousta lidí klade na foťák velký důraz. Někdy mi přijde, že foťák je pro někoho to nejdůležitější v mobilu. Já to nepřeceňuju, ale ani nepodceňuju a když už ho mám, chci jeho možnosti využít, i když třeba jen na takovéhle "momentky". A protože tu mají lidi G6 už déle (já pár dnů) a třeba i hodně fotí, ptám se na jejich zkušenosti, v tomto případě v souvislosti s funkcí zvýraznění ostrých hran na náhledu snímku.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Fotoaparát

Příspěvek od dufko »

No ale to potom nie sú bezcenné fotky, ale majú cenu z iného pohľadu tak ako píšem v mojom príspevku. Tam potom chápem post proces úpravy.

Pochopil som ale tvoj príspevok tak, že ty sa chceš hrať počas fotografovania a to naozaj nemá zmysel pri mobile.
Je to strata času a mobil je naozaj iba na tie momentky.

Lebo, keď už máš čas hrať sa pri fotení, prečo už nemať v ruke zrkadlovku, kde tie výsledky budú o level inde.
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Fotoaparát

Příspěvek od bicista »

Ja treba kladu velky duraz na fotak v mobilu. Ale z dovodu pouze momentky, aby kdyz uz mam momentku udelat aby byla expozicne dobra, byla ostra, v horsim svetle aby netrpela prilisnym sumem atp. Aby fotak spravne a dobre ostril. Ale urcite nechci z toho zdimat kreativitu jako u zrcadlovky. Taky by se mi libilo mit u portretu pekne rozmazle pozadi atp. Ale to konstrukcne proste z mobilem nelze. Takze pokud si s fotkou rad hrajes v zoneru muzes si pozadi maznou v postprodukci na PC ne ? Rozhodne nesouhlasim s tim ze na mobil je na volani a na foceni se ma pouzit jiny fotak. Mobily umi krasne fotit. Sice tomu vzdy bude neco chybet ale z pohledu pouzitelnosti, ostrosti, barevnosti atp jsou dnes fotomobily na vysoke urovni. Mych 80% fotek rodiny a vsech pribehu co zazivam je z mobilu. Zbylych 20% je zrcadlovkan kde dopredu vim ze budu fotit a chci to mit zajimavjejsi. G6 se stala v terenu jeste vice pouzitelna diky druhemu sirokouhlemu fotaku, ktery mi umozni zaznamenat ze stejneho mista na co je konkurence kratka.
V tomhle G6 prekonala vsechny znacky i ten sansung s8 ktery ma taky dva zorne uhly ale obracene. Normalni a priblizeny, ale mi to mame normal a oddaleny coz povazuji za pouzitelnejsi. Ale u S8 diky tomu delsimu ohnisku by si docilil vice toho rozmazleho pozadi.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Malina11
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 01. čer 2017 21:55:19
Typ mobilu / ROM: Lg G4

Re: Fotoaparát

Příspěvek od Malina11 »

Zdravím,
Minulý týden mi přišel LG G6 a jsem naprosto zklamaný kvalitou fotografii.
Nejsem profík co potřebuje zrcadlovku, ale byl sem zvyklý fotit s LG G4 a ta měla o 100% hezčí fotky. Fotky na G6 jsou rozmazané, je vidět šum a celkem velká saturace. Na netu jsem četl, že špatnou kvalitu může způsobovat krycí "nálepka" na kameře, ale žádná tam nebyla už při rozbalení.
Jinak jsem s telefonem spokojený. Nevíte zda to může být chyba nějaké vyráběné série nebo sem jen narazil na špatný kus???
Otomar
Moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: ned 05. čer 2011 12:11:49
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Fotoaparát

Příspěvek od Otomar »

Dost prý pomohla aktualizace softwaru. Já kupoval telefon v Alze a žádná mi zatím nepřišla. Doufám, že brzo vyjde OREO a bude to lepší.
Zkus si nainstalovat aplikaci Google camera. Tam jsou fotky o dost lepší . tzn že LG si fotky kazí samo postprocesingem.
*R*I*P* Nexus 5X> A5/2017> LG G6
mi3j
Stálý androiďák
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 09. říj 2014 10:26:41
Typ mobilu / ROM: Xiaomi redmi note 5 PRO
Rom: 8.1

Re: Fotoaparát

Příspěvek od mi3j »

Otomar: Akú verziu fw máš ak.si kupoval z alzy?
Malina11
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 01. čer 2017 21:55:19
Typ mobilu / ROM: Lg G4

Re: Fotoaparát

Příspěvek od Malina11 »

Já kupoval na Mobil-bar.cz a mám verzi V10t-EUR-XX
Google Camera sem nenašel na google play :D
Otomar
Moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: ned 05. čer 2011 12:11:49
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Fotoaparát

Příspěvek od Otomar »

Mám taky V10t-EUR - verze z 1. července.
*R*I*P* Nexus 5X> A5/2017> LG G6
Bolija
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 03. lis 2017 14:09:22
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: LG V10

Re: Fotoaparát

Příspěvek od Bolija »

Tak mi kleknul V10 a musel jsem rychle něco sehnat, než ho opraví a G6 jsem vzal kvůli ceně.
Jsem v šoku, jak mizerně fotí. To je snad nejhorší foťák, co jsem v mobilu měl za posledních 6 let. kdo tvrdí, že je to dobrý, tak si půjčte třeba právě V10. To je úplně jiná liga. U G6 přepálené barvy, přeostřené detaily, které tam ale ve skutečnosti vůbec nejsou, HDR funguje tak napůl. Manuál zrní i na ISO 50 proti V10 tak o 50% víc. Detaily opět chybí, to fakt nechápu. V10 krásný fotky a stačí to okopčit pro G6. ne, LG to úplně zmrví. Jiank ten tel. ok, neměl bych výhrady, ale foťák je celkem důležitá věc a už jsem si zvykl tahat zrcadlo minimálně. Jedním slovem hnus.
Někdo tady psal, že už vyšlo několik aktualizací foťáku??? nemáte nějaký číslo, nebo něco co se dá porovnat? nechce se mi věřit, že by LG po těch průserech použilo nějakou podřadnou optiku. Doufám, že to je softem.
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Fotoaparát

Příspěvek od bicista »

Trosku s tim nejhorsi prehanis, ja tedy kam prijdu a udelam si srovnani s jinym mobilem tak vetsinou vyhraji hlavne za spatnych svetelnych podminek. V hospode atp :) V10 mela stejny fotak jako G4 tu sem mel, ala za urcitych stuacich fotila lepe, prijemnejsi pohled na fotky.
Co se tyce preostreni fotek u G6 ano to je zbytecne velky az umele a nekdy nepekne.
Co mi vadi ze to automaticky ostri na ksicht a nejde to nijak vypnout, pak kdyz mam v zaberu dve deti, tak se ostreni muze zblaznit a nevi na jaky oblicej to ma ostrit driv. To je fakt zoufalost. Musim pak kliknout na displej na misto aby to tam a tam ostrilo, ale po chvilce si to zase zacne mlejt sve a zacne to vyhledavat obliceje na ktere chce ostrit.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
hudyss
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: pát 03. zář 2010 18:57:31
Typ mobilu / ROM: S10e
Mobil 2 / ROM: LG G8s
Bydliště: Liberec

Re: Fotoaparát

Příspěvek od hudyss »

2 Malina11:

musíš hledat tady https://forum.xda-developers.com/lg-g6/ ... 6-t3655374

Já osobně fotím vesměs už přes GC
N3110 a další-různé Symbiany-MDA Vario-MDA Compact III-HTC Kaiser-HTC TP-SO I8000-HD2-HTC Desire Z-SGS II I9100-HTC SXE-SGN1-L800-Sony XT-L920-Sony XZ-L920-SGN3-L1520-L1020-Sony XZ2-LG G2-L930-LG G3-LG G4-H P9-SG S6-SG S7-H P10-LG G6-Pixel2-H P30-SG S10e-LG G8s
teď: Pixel 4/Garmin Venu/Galaxy Buds
sused1969
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: úte 15. pro 2015 9:09:21
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Fotoaparát

Příspěvek od sused1969 »

Dobrý typ , vyzkouším, i když si myslím že ten foťák není vůbec špatný
hudyss
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: pát 03. zář 2010 18:57:31
Typ mobilu / ROM: S10e
Mobil 2 / ROM: LG G8s
Bydliště: Liberec

Re: Fotoaparát

Příspěvek od hudyss »

Foťák není špatný, jen přes GC spolu s HDR+ podává ještě lepší výsledky.
N3110 a další-různé Symbiany-MDA Vario-MDA Compact III-HTC Kaiser-HTC TP-SO I8000-HD2-HTC Desire Z-SGS II I9100-HTC SXE-SGN1-L800-Sony XT-L920-Sony XZ-L920-SGN3-L1520-L1020-Sony XZ2-LG G2-L930-LG G3-LG G4-H P9-SG S6-SG S7-H P10-LG G6-Pixel2-H P30-SG S10e-LG G8s
teď: Pixel 4/Garmin Venu/Galaxy Buds
Uživatelský avatar
IQLogic
Moderátor sekce LG
Příspěvky: 728
Registrován: čtv 09. led 2014 23:49:26
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: Fotoaparát

Příspěvek od IQLogic »

Hral si sa aj s rôznymi nastaveniami GC?
hudyss
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: pát 03. zář 2010 18:57:31
Typ mobilu / ROM: S10e
Mobil 2 / ROM: LG G8s
Bydliště: Liberec

Re: Fotoaparát

Příspěvek od hudyss »

Hrál, zkusil od začátku i několik verzí včetně v5. Ale jsem zpět na v4 a dobré se mi jeví toto nastavení a používám ho
https://forum.xda-developers.com/showpo ... tcount=547
N3110 a další-různé Symbiany-MDA Vario-MDA Compact III-HTC Kaiser-HTC TP-SO I8000-HD2-HTC Desire Z-SGS II I9100-HTC SXE-SGN1-L800-Sony XT-L920-Sony XZ-L920-SGN3-L1520-L1020-Sony XZ2-LG G2-L930-LG G3-LG G4-H P9-SG S6-SG S7-H P10-LG G6-Pixel2-H P30-SG S10e-LG G8s
teď: Pixel 4/Garmin Venu/Galaxy Buds
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: Fotoaparát

Příspěvek od Tazz1 »

Tak vzhledem k tomu, že se poohlížím po novém telefonu za svoji současnou G4, byla G6 jasná volba. Ale foťák je pro mě opravdu důležitý. U G4 s ním jsem naprosto spokojen a myslel jsem, že G6 je ještě dál. A teď tady od Vás čtu, že G4 fotí lépe. Tak teď nevím. Možná budu muset vypláznout víc a jít do Huawei Mate 10 Pro.

       

hudyss
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: pát 03. zář 2010 18:57:31
Typ mobilu / ROM: S10e
Mobil 2 / ROM: LG G8s
Bydliště: Liberec

Re: Fotoaparát

Příspěvek od hudyss »

Upřímně G4 jsem měl taky a bohužel musím konstatovat, že fotila lépe. O H Mate 10 taky uvažuji, nebo Pixel 2.
N3110 a další-různé Symbiany-MDA Vario-MDA Compact III-HTC Kaiser-HTC TP-SO I8000-HD2-HTC Desire Z-SGS II I9100-HTC SXE-SGN1-L800-Sony XT-L920-Sony XZ-L920-SGN3-L1520-L1020-Sony XZ2-LG G2-L930-LG G3-LG G4-H P9-SG S6-SG S7-H P10-LG G6-Pixel2-H P30-SG S10e-LG G8s
teď: Pixel 4/Garmin Venu/Galaxy Buds
sused1969
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: úte 15. pro 2015 9:09:21
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Fotoaparát

Příspěvek od sused1969 »

Můj první LG , ale mobil s lepším foťákem jsem neměl, vždycky jsem foťák na mobilu bral jako šidítko, které jsem používal jen výjimečně, na focení jsem měl zrcadlo. Až potom co jsem zrcadlovku prodal fotím mobilem víc, ale za mě palec nahoru. Na můj vkus trochu přeostřuje, ale plakát z těch fotek dělat nebudu, tak to tolik neřeším, uvidím co ta google camera a třeba to vyřeší aktualizací. Jo a zkusím to nastavení camery :palec: , samotnému se mi v tom nechce moc hrabat
hudyss
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: pát 03. zář 2010 18:57:31
Typ mobilu / ROM: S10e
Mobil 2 / ROM: LG G8s
Bydliště: Liberec

Re: Fotoaparát

Příspěvek od hudyss »

Ta google camera fotí mnohem lépe, než stock app. :palec:
N3110 a další-různé Symbiany-MDA Vario-MDA Compact III-HTC Kaiser-HTC TP-SO I8000-HD2-HTC Desire Z-SGS II I9100-HTC SXE-SGN1-L800-Sony XT-L920-Sony XZ-L920-SGN3-L1520-L1020-Sony XZ2-LG G2-L930-LG G3-LG G4-H P9-SG S6-SG S7-H P10-LG G6-Pixel2-H P30-SG S10e-LG G8s
teď: Pixel 4/Garmin Venu/Galaxy Buds
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Fotoaparát

Příspěvek od bicista »

Ja jsem si ted pomerne oblibil ten druhy sirikouhly fotak, vetsinu fotim posledni dobou na nej. Bohuzel foto aplikace druhych stran ho neumi pouzit. Nebo se mylim ?
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
sused1969
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: úte 15. pro 2015 9:09:21
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Fotoaparát

Příspěvek od sused1969 »

neumí....teda aspoň ta Google camera
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: Fotoaparát

Příspěvek od Tazz1 »

Ta Google camera není na Google Play ?

       

Odpovědět

Zpět na „LG G6 - obecná diskuze“