LG G6 - obecná diskuzeRozbitý displej, opravit nebo prodat základní desku na náhradní díly

Moderátoři: IQLogic, Otomar, IQLogic, Otomar

Odpovědět
Hunter1010
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 12. srp 2010 17:14:46

Rozbitý displej, opravit nebo prodat základní desku na náhradní díly

Příspěvek od Hunter1010 »

Čau, moje G6 skončila úplně napadrť, mám dilema jestli dát nové zadní sklo 300kc a celý předek 2000kc a nebo to prodat na náhradní díly. Tu mám ale problém jak smazat data v mobilu když displej nefunguje a pro zapnutí je tam potřeba zadat heslo, jinak se systém nenačte celý, tj. se nespustí žádná aplikace, ani cerberus. Dále bych rád na tuty věděl, že základní deska je opravdu v pořádku, ať neprodávám šunta, máte nějaké tipy? Jakékoliv, mobil si rád opravím ale i klidně se ho zbavím, když budou data smazané, díky.

EDIT: K mobilu mám připojené Koss Porto pro wireless, dokud je neodhlasim, tak se nepřihlásí k jinému zařízení, takže zařízení za 3000kc k ničemu.. to potřebuju taky vyřešit, myslím že když provedu nějaký hardreset mobilu, tak je můžu vyhodit.
Naposledy upravil(a) Hunter1010 dne ned 19. srp 2018 13:56:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michailcz
Stálý androiďák
Příspěvky: 190
Registrován: pát 17. říj 2014 16:07:25
Typ mobilu / ROM: S8
Tablet: Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Re: Rozbitý displej, opravit nebo prodat základní desku na náhradní díly

Příspěvek od Michailcz »

Dej telefon do servisu na diagnostiku, tam ti řeknou, co všechno je potřeba vyměnit. I kdyby ses to pak rozhodl vyměnit sám, tak ta diagnostika tě přijde max na pár stovek, když si necháš orpavit od nich, bude zdarma. Jinak 2300 bych do opravy G6 ještě dal.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Rozbitý displej, opravit nebo prodat základní desku na náhradní díly

Příspěvek od ludekbrno »

Hunter1010:
Poptej se v servisu, asi spíš nějakém neznačkovém. Ale pokud je telefon napadrť z obou stran, tak je pravděpodobnost poškození základní desky velká. Nevím jestli se tím se tím vůbec bude chtít servis zabývat, protože oni sice můžou zjistit (připojením jiného displeje), jestli se deska aktuálně jeví v pořádku, ale nepoznají, jestli není nějak mechanicky načatá a že třeba nechcípne za týden po nějakém lehkém ťuknutí s telefonem. Každopádně bez displeje se ti asi nepodaří data smazat. Připadá mi úplný nesmysl s těmi sluchátky, podle mě je v klidu můžeš přihlásit k jinému telefonu, tím by se mělo odstranit párování s původním. Případně sluchátka musí jít nějak zresetovat, ne? Přece není možné, aby při poruše a nefunkčnosti telefonu musels sluchátka zahodit ;)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Hunter1010
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 12. srp 2010 17:14:46

Re: Rozbitý displej, opravit nebo prodat základní desku na náhradní díly

Příspěvek od Hunter1010 »

Tak sluchátka už se mi podařilo zresetovat, takže hlavní problém vyřešen, asi zkusím tu diagnostiku...díky
Odpovědět

Zpět na „LG G6 - obecná diskuze“