LG G6 - obecná diskuzeLg G7 kúpa

Moderátoři: IQLogic, Otomar, IQLogic, Otomar

Odpovědět
Manots94
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 16. bře 2019 22:47:48

Lg G7 kúpa

Příspěvek od Manots94 »

Zdravím, ospravedlňujem sa vopred že sa pýtam na LG G7 ale nenašiel som iné vlákno kam by som to mohol dať. Doteraz som bol prevažne 2,5 roka spokojným vlastníkom LG G5 ale už by to chcelo troška zmenu. Práve preto som začal pokukovať po niečom inom a do oka mi padla G7. Hlavne kvôli širokouhlému foťáku, ktorý dosť často využívam. Len mám troška zmiešané pocity pretože 3000 mAh batéria mi nepríde moc extra nie som síce nejak náročný uživateľ ale aj tak. S G5 som mal po celodennom používaní cca 20-30% ale niektoré dni aj menej keď som išiel na doraz ... :D Preto by ma zaujímalo ako je na tom G7 s výdržou batérie pri normálnom používaní tzn. nejaká tá GPS, dáta, wifi, foto cca 2,5 hod zapnutý displej. Samozrejme že toto rátam pri vypnutom always on a k tomu by som si upravil ešte rozlíšenie displeja na médium. Poprípade ako zálohu by som mal Xiaomi Mi 9 ale kvôli cene a zatiaľ žiadnych recenzií sa mi moc do nej nechce. Ďakujem za všetky odpovede a postrehy :)
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Lg G7 kúpa

Příspěvek od -Pavel- »

Dnes jsem ho koupil na Alza za desítku. Psal jsem to jinde. Famózní zpracování, ergonomie a naprosto nádherný displej. Výkonný HW a vesměs velice dobré hodnocení na Youtube. No a výdrž bude klasická a to jeden den. Kup si bezdrátovou nabíječku a přestaneš hlídat výdrž. Špatně se porovnávají výdrže telefonů. Každý má individuální nastavení, provoz atd... Jeden den uděláš celkem dobře.
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Lg G7 kúpa

Příspěvek od bicista »

z tveho textu, jak bezdratova nabijecka souvisi s tim ze si nemusim hlidat vydrz ? tomu nerozumim :) jako ze misto pokladani founu na stul, do ruky, zas na stul, ji misto na stul budu davat na bezdrat nabijecku ?
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Lg G7 kúpa

Příspěvek od -Pavel- »

Asi bezdrátovou nabíječku nemáš. Kdyby jsi měl, zažil by jsi formu pohodlí a po každém úkonu s telefonem ho vrátíš na podložku a tím se začne nabíjet a tak odpadá hlídání výdrže. Místo na stůl, dáváš na podložku a nemusíš být přilepený na kabelu, nebo neustále kabel připojovat. Bezdrátové nabíjení je luxus, který si nemohu již odpustit. Napsal jsem to snad jednoduše i když podle toho co jsi napsal, nemáš opravdu páru o co jde. :)
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Lg G7 kúpa

Příspěvek od bicista »

Paru mam neboj, 90% casu ale telefon ukladam do pouzdra na opasku, davat na stul tak ho akorad nekde zapominam. Nehlede ze ho mam hodne casu v ruce, tj s bezdratovou nabijeckou asi tezko :) nehlede ze ho pokladat a porad brat z bezdrat nabijecky asi taky pro baterku to prave orechove. Kazda baterka ma ve sve zivotnosti nabijeci cykly, takze to prerusovane nabijeni pro ni taky nebude to prave orechove.
A kazdej taky nesedi cely den u kompu, aby mel po ruce bezdrat na stole.
Naposledy upravil(a) bicista dne pát 22. bře 2019 19:27:35, celkem upraveno 1 x.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Lg G7 kúpa

Příspěvek od -Pavel- »

Bez bezdrátu nevidíš žádný novější telefon a nikdo neřeší baterii. Doba kamenná skončila. Nepočítám, že s tím telefonem zestárnu. Používej co chceš, to je na tobě. Zbytečná diskuse.
Jarko
Stálý androiďák
Příspěvky: 245
Registrován: pon 07. led 2013 9:20:55
Typ mobilu / ROM: LG G6+

Re: Lg G7 kúpa

Příspěvek od Jarko »

Ked uz spominas sirokouhly fotak tak maj na pamati pri vybere toto:

Uhol zaberu sirokouhlej kamery:
LG G5 - 135°
LG G6 - 125°
LG G7 - 107°

Uz rozdiel medzi G6 a G7 je pre mna dost velky pri tom zmenseni zorneho pola a ked si doteraz fungoval na G5 mozes byt o to viac sklamany. Nerozumiem preco pri G7 a aj V40 nasadili iba 107°

J.
LG G6+ | H870DSU, 128GB, Optical Astro Black, STOCK Android 8.0
ex: LG Nexus 5 D821, 16GB, black, Mahdi-Rom 2.9 Final 4.4.4 + Camcorder Audio Quality Fix
ex: Samsung GT-i9250 Galaxy Nexus, AOKP 4.3.1 milestone 1
Manots94
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 16. bře 2019 22:47:48

Re: Lg G7 kúpa

Příspěvek od Manots94 »

To s tým zorným poľom som nevedel ... ĎAKUJEM!!! troška to asi zmení môj výber :)
Odpovědět

Zpět na „LG G6 - obecná diskuze“