LG G6 - obecná diskuzeLG G6 - GPS problém

Moderátoři: IQLogic, Otomar

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
JanKoumar
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G6

LG G6 - GPS problém

Příspěvek od JanKoumar » pát 24. kvě 2019 15:53:54

Zdravím všechny,

mám dotaz ohledně LG G6 týkající se GPS.

Začnu výčtem věcí, které jsem na telefonu měnil, nevím zda-li to souvísí s tímto problémem

- měměný displej včetně rámu telefonu - Aliexpress, vše funguje

- meněná skleněná záda telefonu - Aliexpress, vše funguje

Začnu tak nějak chronologicky. Telefon se mi povedlo celkem hezky polít vodou, hned jsem ho rozebral (voděodpolnost je tatam po výměne displeje a zád telefonu) a nechal vyschnout. Poté se zdálo, že vše funguje. Druhý den jsem zjistil, že mi blbne mikrofon (v tom místě bylo nejvíce vody). Jako díl se nedodává, pouze v celku s USB portem, tak jsem jej objednal. Druhý den jsem jel do práce (jako každý den pustil appku na kolo a GPS se standartně zaznamenala), v práci jsem telefon rozdělal, díl vyměnil, mikrofon i nabíjení fungovalo a doteď funguje bez problému. Ovšem od té doby (výměny dílu) mi nefunguje GPS. Takže nevím kde je problém, kdyby GPS vysíláč / přijímač odešel po zalití vodou, to ráno před výměnou by GPS nefungovala, ale ona šla.

Otázka je, zde je GPS vysíláč / přijímač umístěný ..

Dokáže někdo znalejší poradit?

Díky, Honza.

bicista
Robot
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: LG G6 - GPS problém

Příspěvek od bicista » úte 28. kvě 2019 16:26:45

a nejaky konektor, si nezapomel zapojit ?
modul bude urcite na zakladni desce, pod nejakymi z tech dvou kovovych krytech na desce. Mohlo se taky stat ze voda zatekla po ne. Nez voda udelala nejaky oxidaxni bordel mohlo to fungovat. Hlavne nechapu polit vodou to by snad mel vydrzet kdyz ma IP68.
K cemu takovy ochrany jsou, kdyz vlastne nefungujou.
LG-G6 Platinum ; LG-G4 Gold CZ ; LG-G2 - 32GB White; Samsung SII i9100 White ; Samsung S Advance. .

Odpovědět

Zpět na „LG G6 - obecná diskuze“