LG V30 - Obecná diskuzePoruchovost

Moderátoři: IQLogic, Otomar, IQLogic, Otomar

Odpovědět
andrwvw
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. pro 2018 10:23:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 64 GB, Black

Poruchovost

Příspěvek od andrwvw »

Zdravim borci, chci se zeptat na poruchovost telefonů včetně Vašich zkušeností. Uvažuji o koupi LG V30 - telefon se mi moc líbí, ale kamarád co pracuje u Alzy mě odrazuje, že reklamacích všeobecně telefonů od LG je strašně moc. Sám sem byl majitelem LG G3, která mě po 4 letech odešla a se kterou jsem byl fakt hodně spokojený. Díky za všechny názory
Paulussk
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 04. led 2014 19:48:33
Typ mobilu / ROM: LG V30+

Re: Poruchovost

Příspěvek od Paulussk »

Ma ho manželka aj dcéra, ktorá ho zdedila po mne, lebo som neodolal reklame na Huawei mate 20 pro. Neverte reklamam a recenziam, po dvoch týždňoch trápenia som ho predal a teraz, ked sa mi podarí zohnat, zoberiem V40, alebo znova V30, ktorá nemala zatiaľ žiadne problémy s hw, krásne fotky aj video, aj po zväčšení sú detailné, nie ako omalovánky na Huawei. Za mňa Ti ho vrelo odporúčam
Marcel73
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 15. pro 2018 19:03:00
Typ mobilu / ROM: LG V30

Re: Poruchovost

Příspěvek od Marcel73 »

Zdravím,
také se přidám, včera jsem zakoupil V30 (po 4 leté zkušenosti s modelem G2) a už od prvního spuštění jsem měl vyšší jas v horní části displeje než v dolní části, což je u OLED displeje docela zvláštní... chyba tzv. "nerovného svícení či displeje" viz fotografie níže.. obzvláště nepříjemné je to při nižším jasu a bílem pozadí.

Dnes, druhý den po zakoupení, jsem ho odvezl zpět k marťanovi a prodejce se na to moc netvářil, dokonce mi bylo řečeno, že se jedná o vlastnost displeje, s čímž jsem razantně nesouhlasil.

Telefon letí to reklamačního oddělení a jsem zvědavý, jak se k tomu vyjádří... ve světě je to v celku častá porucha, tak doufám, že zašlou nový kousek. :roll:
Nemá někdo podobnou zkušenost?

Obrázek
Obrázek
andrwvw
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. pro 2018 10:23:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 64 GB, Black

Re: Poruchovost

Příspěvek od andrwvw »

Dej vědět jak jsi dopadl s reklamací. Díky :)
Marcel73
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 15. pro 2018 19:03:00
Typ mobilu / ROM: LG V30

Re: Poruchovost

Příspěvek od Marcel73 »

Telefon dorazil z reklamace:

"reklamované vady se během testování přístroje neprojevily" Přístroj má odpovídající parametry udávané výrobcem pro daný model. Obnoveno nastavení továrních hodnot dle originální customizace produktu. Přístroj byl řádně otestován."

Takže mi po necelém měsíci udělali tovární nastavení a telefon je zpět. Pokud se mi to stále nezdá, mohu se obrátit na soud a odvolat se na reklamaci, což nemám zapotřebí.
Telefon je doma, až zas takový rozdíl to mezi horní a dolní polovinou není, pokud se na to vyloženě nesoustředíte, ale nejvíce je to znát při šedivém pozadí viz má fotografie níže, pokud sledujete videa a děláte cokoli jiného, nejde to poznat. Jsem možná detailista, ale od telefonu za 10 tisíc bych očekával opravdu něco lepšího.

Co se týče ostatních vlatností (ostrost, barvy, věrohodnost černé, rychlost a funkce telefonu) vše na jedničku.

Pokud někdo budete kupovat, doporučuji zvážit, zda jste ochotni riskovat, ale netuším, jak jsou na tom jiné modely :D

Přeji fajn den
Přílohy
IMG_0420.JPG
IMG_0420.JPG (1.6 MiB) Zobrazeno 2804 x
Odpovědět

Zpět na „LG V30 - Obecná diskuze“