LG V30 - Obecná diskuzeProblém s nabíjením

Moderátoři: IQLogic, Otomar, IQLogic, Otomar

Odpovědět
theo2
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: úte 24. kvě 2011 20:14:52

Problém s nabíjením

Příspěvek od theo2 »

Už nějakých pár týdnů mám problém, že při zastrčení konektoru při nabíjení se mi zobrazí hláška, že jede jen pomalý nabíjení a že mám vyčistit konektor od vody a nečistot, i když tam žádný nejsou. Další problém s tím související je i ten, že se tím pádem nemůžu připojit datovým kabelem. Máte někdo podobný zkušenosti?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Problém s nabíjením

Příspěvek od LivArt »

Buď máš ten konektor zlomenej nebo špinavej. Vzal bych nějakej malej kartáček a zkusil ho vyčistit.
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s nabíjením

Příspěvek od sinco »

Vhodně upravený párátko, hodinářská lupa a hodně světla. A uvidíš jestli je tam problém.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
pio
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: pát 28. zář 2012 13:08:25
Typ mobilu / ROM: 1+9 Pro PineGreen
Mobil 2 / ROM: LG G7 záloha
Tablet: Huawei MediaPad M5

Re: Problém s nabíjením

Příspěvek od pio »

Na 100% špina v konektor....toto robila aj moja V20 kým som nevyčistil konektor. Od vtedy no problém alebo ako píšeš LivArt hore, zlomený kábel ci inak poškodený kábel.
1+9 Pro a LG G7 , V20 dual odpociva ako záloha
Huawei M5 8.4 32G
theo2
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: úte 24. kvě 2011 20:14:52

Re: Problém s nabíjením

Příspěvek od theo2 »

Ano, máte pravdu. Konektor v telefonu jsem čistil, ale zřejmě ne moc důkladně. Používal jsem parátko, něco jako tlakovej vzduch a kartáček na zuby. Teď jsem si dodal odvahy a použil jsem špendlík a něco málo jsem přece jen vyšťoural - a už funguje! USB-C konektor v telefonu je asi háklivější na nečistoty, V30 mám ani ne půl roku - proti tomu Flex2 jsem měl dva roky a nikdy jsem nic nečistil. Každopádně díky všem za rady!
Odpovědět

Zpět na „LG V30 - Obecná diskuze“