Xiaomi Redmi 5 - Obecná diskuzeSports Tracker sportovní aplikace

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Alaska
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 18. dub 2018 6:30:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RedMi Note 5A

Sports Tracker sportovní aplikace

Příspěvek od Alaska »

Ahoj, mám problém s telefonem Xiaomi RedMi Note 5. Sports tracker mi kreslí při záznamu pouze přímky (jakoby pohyb z bodu A do bodu B vzdušnou čarou) a vykazuje poloviční vzdálenost ujeté trasy. Po stažení podobné aplikace je vše v pohodě a záznamy jsou v pořádku. Nevím jak nastavit na tomto telefonu parametry aby šlo vše normálně. Nevím a nikde jsem nenašel jestli se tato aplikace kamarádí s mým typem telefonu. Protože tuto aplikaci jsem používal na telefonu Lennovo pět let, tak se nechci vzdát historie. Díky za rady
Uživatelský avatar
wallin
Robot
Příspěvky: 949
Registrován: čtv 05. zář 2013 23:46:52
Typ mobilu / ROM: P6_Pro / A.13_Beta

Re: Sports Tracker sportovní aplikace

Příspěvek od wallin »

nenašel jsem - jak se jmenuje ta aplikace?
-Zkoušel jsi 1. aktivitu udělat se zapnoutou GPS, aby se hodnota "kalibrovala"? (chůze, běh, ...)
-a pak je možnost, že app není kompatibilní s verzí Androidu v tvém telefonu a budeš si muset najít jinou app
skriece
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 03. říj 2013 8:59:20
Typ mobilu / ROM: Lenovo S750
Mobil 2 / ROM: Meizu M2 Mini

Re: Sports Tracker sportovní aplikace

Příspěvek od skriece »

Ahojte,
nechcem zakladat novu temu. Mam Xiaomi Redmi 5 cca 1,5 roka. Chodievam na bicykli a dost pouzivam Stravu a Sport Tracker. Jedneho pekneho dna mi obe aplikacie prestali zaznamenavat GPS trasu. Neveim preco, apkam som nemenil ziadne nastavenie vsetko maju povolene ako GPS a vypol som aj setrenie baterie, skusal som aj ine apky ako Endomondo a Locus Map a tie funguju bez problemov s rovnakym nastavenim. Ked spustim Tracker tak apka sa chvilku tvari ze ma GPS signal a asi po 3 sekundach ho strati a nic sa nedeje. Nemate niekto tento isty mobil? neskusili by ste ci Vam funguju tieto apky normalne? Uz som dal aj vyrobne nastavenia a nepomohlo. Momentalne mam MIUI Global 10.3.2.0 (ODAMIXM) Android 8.1.0 OPM1.171019.026
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Redmi 5 - Obecná diskuze“