Xiaomi Mi A1 - Obecná diskuzeSlabá hlasitost bluetooth sluchátek

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Tiesza
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 22. črc 2015 8:00:49
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S2

Slabá hlasitost bluetooth sluchátek

Příspěvek od Tiesza »

Ahoj,
včera se mi stala nemilá věc - samovolně se mi snížila hlasitost bluetooth sluchátek a já nejsem schopen ji vrátit zpět.

Používané přístroje:
Xiaomi MI A1, verze androidu 8.1.0
Sluchátka Bluedio T6 - nemají tlačítka pro ovládání hlasitosti - tu ovládá propojený přístroj.

Popis problému: I přes maximální hlasitost médií odesílaných do sluchátek jsou příliš tiché.
Vznik problému: Sluchátka připojena na mobil i na PC s Win10. Poslech hudby přes mobil. Příchozí hovor - hudba se stáhla do pozadí, hovor přijat, ale puštěn na sluchátko z mobilu. Po ukončení hovoru a obnovení hudby se maximální hlasitost sluchátek v připojení s mobilem stáhla tak o 50% a nejde zvýšit. Po připojení na Win10 je hlasitost naprosto v pořádku - tudíž problém jen s mobilem.
Co je ještě zvláštní je, že když zapnu hovor přes sluchátka a zvýším hlasitost na maximum, tak hovor je hlasitý stejně jako z Win10, tudíž v porovnání s přehráváním médií řve. Stejná písnička platí pro vyzvánění a notifikace.

Vyzkoušeno:
Factory reset
Unpair/pair
Zakázat absolutní hlasitost
Jiná verze AVRCP
Jiná bluetooth sluchátka - s těmi to vypadá ok, ale neměl jsem porovnání předtím, takže si jistý nejsem. Navíc mají své vlastní ovládání hlasitosti.

Prakticky stejný problém je řešený zde: https://forums.androidcentral.com/samsu ... -loud.html
ale co jsem to pročetl tak bez možnosti to nějak vyřešit.

Bude někdo vědět? Děkuji :)
tomas.griger
Androiďák!
Příspěvky: 681
Registrován: pon 27. čer 2011 8:32:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 Plus + Galaxy Active2

Re: Slabá hlasitost bluetooth sluchátek

Příspěvek od tomas.griger »

Čo skúsiť reset bluetooth slúchadiel? Myslím obnovu do továrneho nastavenia.
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Mi A1 - Obecná diskuze“