Samsung Galaxy S9/S9+ (SM-G96*) - Obecná diskuzeGalaxy S9

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
Damianus
Androiďák!
Příspěvky: 353
Registrován: pát 12. lis 2010 22:59:51
Twitter: damianus
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy S9

Příspěvek od Damianus »

Ok asi tedy máte pravdu. Když se spletu přiznám to, zmátlo mě že to Samsung nikde uvedené nemá. Když jsem u toho videa.

Používáte hevc, tedy h265?

­    

tomasdobes
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pon 10. pro 2018 17:51:09
Typ mobilu / ROM: Samsung S9

Re: Galaxy S9

Příspěvek od tomasdobes »

Ahoj mám problémy s fotografiemi kontaktů. Všechny nastavené fotky se mi ztratily respektive zmenšily. Pokud je kontaktů znovu přiřadím fotku tak ji chvilku vidim v dobrém rozlišení, párkrát zavřu kontakty, pak otevřu a fotka je tam v malém rozlišení a úplně rozmazaná.
Nevíte čím to může být?
Uživatelský avatar
jirkash
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05. úno 2017 11:26:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Note9

Re: Galaxy S9

Příspěvek od jirkash »

S cim mas kontakty synchronizovane? Se samsung uctem nebo Goole uctem? Me to delalo s Android uctem. Od te doby co pouzivam synchro s Microsoft uctem je to ok, jelikoz ho mam po predchozich telefonech..
Jinak S9, breznovy update venku. Ja mam verzi Nemecko, DBT.
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + microSDXC Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Uživatelský avatar
Damianus
Androiďák!
Příspěvky: 353
Registrován: pát 12. lis 2010 22:59:51
Twitter: damianus
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy S9

Příspěvek od Damianus »

Jirkash máš tam volte? Která verze zabezpečení?

­    

Uživatelský avatar
jirkash
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05. úno 2017 11:26:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Note9

Re: Galaxy S9

Příspěvek od jirkash »

Ano VoLTE po celou dobu. Uz pri koupi minuly rok, jeste s Android 8.

Obrázek

Obrázek
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + microSDXC Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
tomasdobes
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pon 10. pro 2018 17:51:09
Typ mobilu / ROM: Samsung S9

Re: Galaxy S9

Příspěvek od tomasdobes »

jirkash píše: pon 18. bře 2019 11:58:01 S cim mas kontakty synchronizovane? Se samsung uctem nebo Goole uctem? Me to delalo s Android uctem. Od te doby co pouzivam synchro s Microsoft uctem je to ok, jelikoz ho mam po predchozich telefonech..
Jinak S9, breznovy update venku. Ja mam verzi Nemecko, DBT.
Ahoj, tak to děla synchronizace kontaktů s gmailem. Pokud ji vypnu tak se fotky nezmenší.
Díky za radu.
stewe
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: úte 10. črc 2018 11:12:00
Typ mobilu / ROM: SGS20
Mobil 2 / ROM: SGWatch
Bydliště: TT SVK

Re: Galaxy S9

Příspěvek od stewe »

jirkash píše: pon 18. bře 2019 11:58:01 S cim mas kontakty synchronizovane? Se samsung uctem nebo Goole uctem? Me to delalo s Android uctem. Od te doby co pouzivam synchro s Microsoft uctem je to ok, jelikoz ho mam po predchozich telefonech..
Jinak S9, breznovy update venku. Ja mam verzi Nemecko, DBT.
Tiež používam Microsoft účet, na synchro kontaktov používaš akého klienta? Vďaka
Samsung Galaxy S9⇒ S20
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+
Uživatelský avatar
jirkash
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05. úno 2017 11:26:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Note9

Re: Galaxy S9

Příspěvek od jirkash »

Primo outlook, nastaveni synchro povolis rovnou v nastaveninu uctu. Pouzivam outlook klienta na vsechny email providery.
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + microSDXC Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
stewe
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: úte 10. črc 2018 11:12:00
Typ mobilu / ROM: SGS20
Mobil 2 / ROM: SGWatch
Bydliště: TT SVK

Re: Galaxy S9

Příspěvek od stewe »

OK, dik ja požívam BlueMail, predtým som používal samsungácky Email ale mal som pocit že má vyššiu spotrebu...
Samsung Galaxy S9⇒ S20
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+
Uživatelský avatar
momors
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: sob 23. dub 2011 13:00:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 Prism Green
Rom: One UI Android 10

Re: Galaxy S9

Příspěvek od momors »

Zdravím, nestalo se někomu už, že při zahájení hovoru se zobrazí obrazovka volání ale nezačne vyzvánět? Můžu čekat klidně minutu ale zvonit to nezačne dokud neudělám restart telefonu nebo vyp./zap. režim letadlo. Signálem to není :? . Operátor Vodafone.
Ericsson T10s -> Ericsson A1018 -> Sony Ericsson Z520i -> Sony Ericsson W995 -> Sony Ericsson Xperia X10mini -> Star B92m -> ZTE V967s -> Samsung Galaxy S4 mini -> Meizu m2 -> Xiaomi Redmi Note 3 SE -> Xiaomi Mi A1 -> Samsung Galaxy S9 -> Samsung Galaxy S10e -> Samsung Galaxy S10
majkl.s
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: pon 02. led 2012 17:13:15
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20FE(G780G)
Tablet: Nexus 7(2012)
Tablet 2 / ROM: Lenovo Miix 2 8

Re: Galaxy S9

Příspěvek od majkl.s »

To se mi taky stalo, dva telefonaty a nic...ticho, zadne volani. Pak jsem svuj telefon prozvonil z jineho to bylo ok a potom uz slo volat zase normalne. Taky Vodafone
Uživatelský avatar
vpa
Androiďák!
Příspěvky: 412
Registrován: sob 12. pro 2009 8:38:15
Typ mobilu / ROM: SGS21Ultra realme7 N5 A1 Honor6 H7Lite
Mobil 2 / ROM: SGS20+ AsusZE500CL
Twitter: vaclav_panenka
Tablet: Ticwatch Pro E KM8 R-TVS10 BeelinkGT1 zidooX6Pro
Tablet 2 / ROM: Archos70IT
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy S9

Příspěvek od vpa »

U O2 to dělá VoLTE. Stačí vypnout, nejlépe celé 4G a už to ihned jde, po telefonátu zase zapnout.
Uživatelský avatar
momors
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: sob 23. dub 2011 13:00:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 Prism Green
Rom: One UI Android 10

Re: Galaxy S9

Příspěvek od momors »

Ok dík chlapi, už se mi to stalo několikrát tak bych to chtěl nějak pořešit. To přepínání je otrava někdy když potřebuju rychle volat a Volte je zase fajn když funguje :D U operátora nemají ani náznak pokusu o spojení, takže to vypadá spíš na nějakej problém v mobilu.
Ericsson T10s -> Ericsson A1018 -> Sony Ericsson Z520i -> Sony Ericsson W995 -> Sony Ericsson Xperia X10mini -> Star B92m -> ZTE V967s -> Samsung Galaxy S4 mini -> Meizu m2 -> Xiaomi Redmi Note 3 SE -> Xiaomi Mi A1 -> Samsung Galaxy S9 -> Samsung Galaxy S10e -> Samsung Galaxy S10
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy S9

Příspěvek od sinco »

Jsem na tom s voláním stejně, žádný vyzváněcí tón. Úplné ticho. Hovor ukončím a dám znovu volat a napodruhé to zabere. Jen jednou jsem si dal ten čas a čekal co bude. Po chvilce hláška že účastník není dostupný. Jak je člověk naučen že hovor je spojen téměř okamžitě tak pak je delší čekání vždycky podezřelé. A mám též vodafon. Jó to je samé vylepšování toho či onoho a prostá a základní funkce telefonu-zavolat si, to začíná být problém. Nedělá to často ale to neznamená že to nezdržuje.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
rzboril
Stálý androiďák
Příspěvky: 218
Registrován: stř 02. kvě 2018 15:54:28
Typ mobilu / ROM: SG S9+
Tablet: NVIDIA SHIELD

Re: Galaxy S9

Příspěvek od rzboril »

Mě se zase přestala objevovat ikonka budíku v horní liště. Jen u Google hodin. U Samsung hodiny ikonka je. Teď nevím jestli to je app nebo breznovou aktualizací 155xx155.
Uživatelský avatar
Karel01
Stálý androiďák
Příspěvky: 183
Registrován: sob 08. kvě 2010 15:51:28
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9
Mobil 2 / ROM: Blackberry Classic
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2
Tablet 2 / ROM: Ipad mini 4
Bydliště: Kladno

Re: Galaxy S9

Příspěvek od Karel01 »

Mám v telefonu SIM Vodafone a SIM T-mobile. Od vodafone to trvá podstatne déle, než se ozve vyzváněcí tón při volání. U TM je to rychlejší, ale stejně je tam prodleva
rzboril
Stálý androiďák
Příspěvky: 218
Registrován: stř 02. kvě 2018 15:54:28
Typ mobilu / ROM: SG S9+
Tablet: NVIDIA SHIELD

Re: Galaxy S9

Příspěvek od rzboril »

Kdyby byl apríl tak napíšu. Je to počtem jader. Než si to přepošle osmi jádro tak to trvá. Taková Lumia se Čyřjádrem začala zvonit okamžitě. :yes:
Uživatelský avatar
jirkash
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05. úno 2017 11:26:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Note9

Re: Galaxy S9

Příspěvek od jirkash »

sinco píše: úte 19. bře 2019 18:44:53 Jsem na tom s voláním stejně, žádný vyzváněcí tón. Úplné ticho. Hovor ukončím a dám znovu volat a napodruhé to zabere. Jen jednou jsem si dal ten čas a čekal co bude. Po chvilce hláška že účastník není dostupný. Jak je člověk naučen že hovor je spojen téměř okamžitě tak pak je delší čekání vždycky podezřelé. A mám též vodafon. Jó to je samé vylepšování toho či onoho a prostá a základní funkce telefonu-zavolat si, to začíná být problém. Nedělá to často ale to neznamená že to nezdržuje.
To je vsechno sítí a VoLTE, Sony to delalo take pokud bylo zapnute VoLTE, s vypnutym bez potizi. Samsung to same, obcas prodleva, obcas vytocit hovor jeste jednou.
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + microSDXC Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
kanecak
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: ned 27. říj 2013 9:49:08
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s10
Tablet: Samsung galaxy tab2

Re: Galaxy S9

Příspěvek od kanecak »

Také mi číslo vytáčí hrozně dlouho. Musím provést restart telefonu a pak je to ok. Mám Vodafone.
Htc diamond 2, Htc desire, Htc sensation, Htc one x, Sam. galaxy s3, Htc one, Sam. galaxy tab2, Sam
galaxy s4, Sam. galaxy s5, Sam. Galaxy Note 4, Sam. Galaxy s6, Sam. Galaxy s6 edge, Sam. Galaxy s7 edg, Sam. Galaxy S8, Galaxy s9, Galaxy s10. Galaxy s20, Galaxy S21 5G,
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Galaxy S9

Příspěvek od -Pavel- »

U S8 podobná zkušenost. Restart a bylo good. Občas se mi vytočený hovor sám ukončil. Jsou to velmi vyjímečné situace, ale když chceš rychle volat a je ticho, to je k poka***í.
kanecak
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: ned 27. říj 2013 9:49:08
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s10
Tablet: Samsung galaxy tab2

Re: Galaxy S9

Příspěvek od kanecak »

Zajímavé je, že předtím bylo vše ok. Problém jsem zaznamenal cca posledních čtrnáct dní.
Htc diamond 2, Htc desire, Htc sensation, Htc one x, Sam. galaxy s3, Htc one, Sam. galaxy tab2, Sam
galaxy s4, Sam. galaxy s5, Sam. Galaxy Note 4, Sam. Galaxy s6, Sam. Galaxy s6 edge, Sam. Galaxy s7 edg, Sam. Galaxy S8, Galaxy s9, Galaxy s10. Galaxy s20, Galaxy S21 5G,
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Galaxy S9

Příspěvek od -Pavel- »

Já to neměl během nějaké delší doby. Prostě zazlobilo, pomohl restart a pak 5 měsíců nic. To není telefonem. Jednou se mi stalo na jiném Samsungu, že jsem se dovolal jen přes 2G. Přes sítě 3G, LTE nic. Druhý den mi operátor velmi neochotně přiznal v mém okolí výpadky a hlášení těchto problémů. Prostě to lítá vzduchem a někdy zafouká více vítr a je vymalováno. [emoji3][emoji3]
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Galaxy S9

Příspěvek od -Pavel- »

Klucí, jak je to opravdu se zárukou telefonu S9 zakoupené v německu ? Ptám se za kamaráda. Koupil zabalenou funglovku S9 na inzerát a volal do českého Samsungu, na info o IMEI atd ..., to sedí, nebyla ještě aktivovaná, ale je to to německá distribuce. Narovinu mu zastoupení Samsung Česká republika řeklo, že pokud reklamace, tak pouze v německu. Jak to tedy je, obyč reklamace nejde, nemyslím tu prémiovou ? Díky.
tomas.griger
Androiďák!
Příspěvky: 681
Registrován: pon 27. čer 2011 8:32:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 Plus + Galaxy Active2

Re: Galaxy S9

Příspěvek od tomas.griger »

Ak bola v Nemecku zakupena fyzickou osobou a je k tomu doklad, tak v EU platí rok záruka. Ak je to sedivka, tak jedine u predajcu.
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Galaxy S9

Příspěvek od -Pavel- »

Zakoupená v akci v německu + doklad. Proto je pár zabalených S9 na bazarech a všechny německé, nebo rakouské. Takže záruka rok v čechách. Díky.
tomas.griger
Androiďák!
Příspěvky: 681
Registrován: pon 27. čer 2011 8:32:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 Plus + Galaxy Active2

Re: Galaxy S9

Příspěvek od tomas.griger »

Platí to len pre Samsung, takto to vysvetlil v článku ich zástupca.
Mario5
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 21. bře 2019 8:07:11
Typ mobilu / ROM: Samsung S9+

Re: Galaxy S9

Příspěvek od Mario5 »

Dobry den.

Chcem poprosit o pomoc. Po predposlednej aktualizacii, mi pri prichadzajucom hovore neukaze kto vola, ale MT chce najprv zadat pin alebo odtlacok.
pre zistenie, kto mi vola musim dat sipku "spat" alebo zadat pin/odtlacok. Hladal som v nastaveniach ako to vypnut, bohuzial sa mi to nedari.

Vopred dakujem za pomoc
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: Galaxy S9

Příspěvek od steglik »

Dneska mi přišla notifikace od aplikace Samsung Push Service.Něco ve stylu Samsung odměnuje své věrné zákazníky....Kontaktujte něco nebo někoho.Nestihl jsem to přečíst a skočilo mi to do dialeru a bylo tam nějaké číslo.Já z toho vyskočil a už jsem neměl ani číslo ani tu zprávu.
Co to bylo?Skočilo to taky někomu?
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
Uživatelský avatar
Damianus
Androiďák!
Příspěvky: 353
Registrován: pát 12. lis 2010 22:59:51
Twitter: damianus
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy S9

Příspěvek od Damianus »

Akce na S10. Vykoupení starých telefonu

­    

rzboril
Stálý androiďák
Příspěvky: 218
Registrován: stř 02. kvě 2018 15:54:28
Typ mobilu / ROM: SG S9+
Tablet: NVIDIA SHIELD

Re: Galaxy S9

Příspěvek od rzboril »

Prakticky roční předplatné nového modelu. Po sečtení máte mobil v ceně iPhone. No nekup to.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S9/S9+ (SM-G96*) - Obecná diskuze“