Samsung Galaxy S9/S9+ (SM-G96*) - Obecná diskuzeSamsung Dex Pad

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9 , ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Dex Pad

Příspěvek od sinco » pon 12. lis 2018 17:31:26

Dorazil mě tento HW pro řadu S9/S9+. Zakoupeno na ebay a cena byla do 1000kč. Zajímává věcíčka. HDMI kabel má délku 2 metry a má menší průměr než klasický HDMI kabel. Asi nevyužívá všechny piny jako běžný kabel. První co mě zarazilo bylo použití Samsung Pass. Chtěl jsem se přihlásit na web službu. Při loginu na mě vyskočila nabídka na samsung pass, na telce vyskočil krátký průvodce, na telefonu to normálně používám, který skončil hlaškou zadejte otisk. A tady jsem byl v háji neb čtečka je na zádech. Přitom by stačilo domyslet dex pad variantu kdy by se rozsvítil displej telefonu s klavesnicí kde bych zadal pin telefonu co používám.
Samsung rozjel před pár dny registraci do beta programu Linux pro Dex Pad a řadu S9/S9+. Dneska ráno dorazil email že si mohu jako tester stahnout Linux. Na google play je ale hlaška že app linux není určena pro mé zařízení. Ať na to koukám z telefonu nebo na televizi přes Dex Pad. No nějaká chybka která se poladí. Používáte někdo tento hardware? Je nějak pořešeno použití ovladače pro hry?
Edit : Momentalně je rozjety beta program pro Note9 a Tab S4. Takže proto to zatim nejde stahnout, ten email jsem si nepřečetl pořádně. Takže ještě chvilka čekáni až bude i pro SGS9

Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9 , ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Dex Pad

Příspěvek od sinco » sob 02. úno 2019 22:29:46

Mám problém s ovládáním v Kodi myškou. Prakticky nefunguje. V dex pad prostředí, prohlížeč, system funguje normálně. V Kodi blbne. Nevíte prosím někdo jak to pořešit. Odinstalace a opětovná instalace aplikace nepomohla. Děkuji
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S9/S9+ (SM-G96*) - Obecná diskuze“