Samsung Galaxy S9/S9+ (SM-G96*) - Obecná diskuzeRežim orientace displeje a app telefon

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9 , ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Režim orientace displeje a app telefon

Příspěvek od sinco » pát 19. črc 2019 10:34:45

Prosím o zkoušku. Zvolím automatický režim rotace, telefon položím na boční delší stranu, strana se zapínacím tlačítkem. Obrazovka vypnuta a zakryjte něčím neprůhledným místo kde jsou senzory a přední foták. A nechejte si na tento telefon zavolat. Zobrazí se vám aplet pro příchozí hovor správně ?
Mě se ukáže prázdná plocha a je u toho vidět i rotace obrazovky. Pokud pokus zopakuji ale VYPNU automatickou rotaci zobrazí se aplet pro přejmutí hovoru a vše je v pořádku. Aplet je samo vykreslen ve svislé poloze, to je jasný. Nosím telefon v pouzdru na opasku a dost často se mě při příchozím hovoru stane že buď mám čistou obrazovku, není čím přijmout odmítnout hovor a nebo mám obrazovku na dvě poloviny a v horní mám jen tl. pro příjmutí hovoru. Na ukončení už není. Připadá mě to že jak nosím telefon v horizontálním pouuzdře na opasku a přijde hovor tak při vytahování telefonu dojde k přetočení tel do svislé orientace ale app telefon se přepne blbě. Děkuji

Edit. Jak je tel v landscape režimu, na straně a hraně zap, tl a přijde hovor tak buď: objeví se obrazovka s tlačítky hovoru ve stejném natočení jako tel a hned nato se přetočí do portrait a je to ok. A nebo se při zazvonění ukáže prázdná plocha v landscape režimu která se přeroluje do portrait řežimu a zůstane prázdna a nebo je rozdělena na dvě poloviny , v dolni nic a v horní je jedna trochu větší ikona na přijmutí hovoru. Převažuje špatný stav.
Vymazal jsem app Telefon data ale to nepomohlo. Odinstaloval jsem aktualizaci app telefon co mi byla nabídnuta přes galaxy store. Takže teď je to telefon 10.1.02.28 Verze volat 10.1.07.42 Po vrácení na tovární verzi se zdá že je po problému.

Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S9/S9+ (SM-G96*) - Obecná diskuze“