Samsung Galaxy S9 (SM-G960) - ROM/ROOT/FWBeta 9 ofic.

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Beta 9 ofic.

Příspěvek od sinco »

Nahodil jsem ofic V3 beta 9. Telefon funguje ale jedna věc mě nesedí a to hodinky fitbit ionic. Normalně vydrží 5 dnu, Všera večer 17 procent a mám pocit že 5 dnů od posledního nabití to není. Nabíjení jsem ukončil o půlnoci, 75procent nabito a za 8 hodin provozu 0 procent. Do hodinek jsem v posledním čase nic neinstaloval a do telefonu taky ne. Ani žádné přenastavení hodinek neproběhlo. Je možné že by byl problém v os 9beta? Diky

Edit. Baterii Fitbit jsem nabil dnes v 9 ráno na 100procent. Při testovani s aplikaci fitbit byla teď běžná hláška o pádu aplikace a následně došlo k ukončení aplikace. Na 8 jsem pád aplikace neviděl. Smazal jsem cache a data aplikace. Po spuštění jsem se přihlásil. Data, spánek, aktivita atd se natáhlo z cloudu a aplikace už nepadá. Za přibližne 9 hodin ubylo z baterie hodinek 2procenta :clap: . Protože na hodinkách proběhlo jen off-on a vše hlavní proběhlo u aplikace smazáním dat tak si po přechodu na 9Pie obslužná app nějak s telefonem nerozuměla.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S9 (SM-G960) - ROM/ROOT/FW“