Xiaomi Redmi 4A - Obecná diskuzeRendmi 4A - ztráta fotografií

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
supr.tomo
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 09. pro 2010 22:32:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S7 edge

Rendmi 4A - ztráta fotografií

Příspěvek od supr.tomo »

Ahoj,

nedávno jsem mamce koupil Rendmi 4A a nafotila spoustu fotek. Teď se jí stalo, že prostě zmizely (nebo je omylem smazala) - celá složka z galerie. Byly na interní paměti. Je zaplá i synchronizace s Google, která funguje, ale fotky tam nejsou ani v koši. Co se s tím mohlo stát? Zkoušel jsem asi dvě bezplatné aplikace na obnovu foto, ale nic nenašli. Nějaký tip? Díky!
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Rendmi 4A - ztráta fotografií

Příspěvek od ludekbrno »

Pokud nejsou ani na Google, tak je musela smazat sama, případně neměla nastavené zálohování na Google. Bohužel, s tím nic nenaděláte. Příště zálohovat pravidelně.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
supr.tomo
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 09. pro 2010 22:32:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S7 edge

Re: Rendmi 4A - ztráta fotografií

Příspěvek od supr.tomo »

Pokud je smazala, tak se to tedy synchronizovalo s google? Čekal jsem, že budou na webu třeba v koši, ale nejsou.
Programy na obnovu dat také předpokládám nic nezjistí? Zkoušel jsem dva, ale nic to nenašlo. Děkuji :)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Rendmi 4A - ztráta fotografií

Příspěvek od ludekbrno »

No právě si říkám, že by snad měly být v koši a pokud nejsou, tak to vypadá, jako by ty fotky nikdy na serveru nebyly.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
stm01
Androiďák!
Příspěvky: 424
Registrován: sob 05. pro 2009 11:25:26
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Pro 4GB 128GB
Tablet: Asus Slider EE
Bydliště: Most

Re: Rendmi 4A - ztráta fotografií

Příspěvek od stm01 »

Aby se ti zálohovaly fotky, tak musíš mít nainstalovanou aplikaci Disk nebo Fotky. V nich si zapneš zálohování.

­    

Mi MIX 6GB/256GB, Slider EEpad tablet, Lenovo Miix 10
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Redmi 4A - Obecná diskuze“